Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Novi softver :-(
STRANA 1 OD 1
liman Novi softver :-( 07.09.2013. 22:50 T54522

status: user
broj poruka: 808
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/403883/Dzulijan-Asanz-otkrio-prevaru-u-Srbiji-Kupljen-softver-za-spijuniranje-svih-nas

Turbofolk will die very soon...!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Srbija 07.09.2013. 23:41 #512753

status: user
broj poruka: 2998
Ovo me ne cudi. Ono sto me cudi je to koliko su mladi (ne kazem da sam ja sada mnogo mator, ali profesija mi je takva da sam u kontaktu sa mladima.) nesvesni toga kakva nam se buducnost sprema i koliko privatnost postaje stvar proslosti.

Default odgovor u 95% slucajeva je da paze sta im ko moze videti na fejsu tako da su sigurni. Farme, bratovi i slicne stvari koje se danas serviraju uspesno ispiraju mozgove i izopacuju sisteme vrednosti. Niti iko zna ko su Branko Kockica i Muzzy. A i Dusko Dugousko je istorija, ali dobro tu su jugi, zmajeva kugla i ostali. Banalni primeri ali opet...

Otisli smo u vrazju mater. Ej Srbijo....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Koliko sam puta ovo napisao.... ali, evo jos jednom cu: NEMA NIKAKVE 08.09.2013. 01:06 #512764

status: user
broj poruka: 10985
privatnosti sto se tice delatnosti obavljanih putem Internet-a i mobilne/staelitske telefonije.
SVE, ali S.V.E. biva ``temo negde`` od strane ``tamo nekoga`` belezeno i pamceno... E, sad, pitanje je ko i sta i zasto i za koga KONKRETNO to radi... Ali, to pitanje je donekle i besmisleno jer, kada ptica izleti iz kaveza (a ova je STALNO van kaveza), sletace na mnoga stabla i cvrkutace mnogima na uvce...


Turbofolk ce umreti jedan dan nakon smrti poslednjeg srbistanskog dizelasa-seljacine...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Re: Koliko sam puta ovo napisao.... ali, evo jos jednom cu: NEMA NIKAKVE 08.09.2013. 07:36 #512779

status: user
broj poruka: 1577
Ovo potpisujem.

Naime kad god nešto tražim ili gledam po internetu, reklame za to isto me bombarduju posle jedno 2-3 dana.

Recimo, jednom sam gledao tekst na Wikipediji o bubrezima i uopšte o urinarnom traktu, nešto me zanimalo i malo sam i guglao. Dva dana posle na svim sajtovima se pojavljuju reklame za razbijanje kamena u bubregu, za urinarne infekcije i za ostale lekove.

Prate nas, to stoji, ali te posle toliko obasipaju reklamama i ponudama tako da ADblock plus postaje neophodan.

Država takođe špijunira za neke svoje interese (eliminacija revolucionarista) ali činjenica je da ovakav vid špijunaže postoji odavno i to u drugačijem obliku. Pre interneta su sigurno prisluškivali u centralama bez našeg znanja, zatim pre toga su bile cinkare koje su za male pare ili malo moći špijunirali i cinkarili...

Toga je uvek bilo, zato uvek treba paziti gde i šta ostavljati od svojih podataka da te posle ne bi bolela glava.

Kako Electronic Arts pravi igre

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

:: privatnosti sto se tice delatnosti obavljanih putem Internet-a i mobilne/staelitske telefonije
:: SVE, ali S.V.E. biva ``temo negde`` od strane ``tamo nekoga`` belezeno i pamceno... E, sad, pitanje je ko i sta i zasto i za koga KONKRETNO to radi... Ali, to pitanje je donekle i besmisleno jer, kada ptica izleti iz kaveza (a ova je STALNO van kaveza), sletace na mnoga stabla i cvrkutace mnogima na uvce..
::
::
:: Turbofolk ce umreti jedan dan nakon smrti poslednjeg srbistanskog dizelasa-seljacine...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Mnoštvo 08.09.2013. 08:17 #512782

status: user
broj poruka: 6643
U jednoj kulturnoj evropskoj ulici, jednog neimenovanog grada, uselili su se Romi, masovno. Osim netrpeljivosti u vazduhu lebdeće, nakon raznih administrativnih fora za maltretiranje, u ulici, u kojoj su došljaci pazili da ne naprave prestup, došlo je do svima neželjene pojave, koja jednostavno, nije mogla da se ne primeti. Naime, svako jutro, na sred ulice, osvanulo bi gov.o. Ljudsko.
Vlasti su pokušavale da uhvate nekoga na delu, pa su postavile stražara, ali, stvar se pojavila na drugom delu ulice, onda su postavili dva, ali, opet se pojavilo na sredini, baš u trenutku kad im je bila smena... a onda su postavili kameru, ali, .. a onda su postavili kamere koje pokrivaju celu ulicu.
Ujutro je osvanula cela, celcata ulica, zatrpana govnima.....

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Apropos gowana: stono rece Radovan III - vazno je da prozori 09.09.2013. 00:26 #512917

status: user
broj poruka: 10985
(window$) dobro dihtuju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs