Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
WhatsApp ce `postati platnim`
STRANA 1 OD 1
dbqp WhatsApp ce `postati platnim` 02.10.2013. 18:06 T54890

status: user
broj poruka: 1368
Alal vera za pravopisa srpska jezika, no meni se cini da ce platni da bude uninstaliziran sa mobitela, ne? Pa tko je lud u glavu da jednu porukicu placa 1 ojrocent? Ae paljba. Vise detalja ispod i sirite dalje informaciju o buducem `platnom` programu. :)


⚫ | WhatsApp ce u subotu postati platnim.Ako imate barem 10 kontakata, posaljite im ovu poruku. Na taj nacin cemo videti da ste aktivni korisnik i imacete plav znak (
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsagen WhatsApp ce `postati platnim. re 02.10.2013. 18:09 #517779

status: user
broj poruka: 125



A zasto tri ista posta?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath @dhqp 02.10.2013. 18:22 #517784

status: user
broj poruka: 484
O cemu ti pricas da ce u subotu WA postati platinum ili sta god da si hteo da kazes?
Jel ovo barem proverena informacija ili opet neka chain-msg kao sto mi se cini?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: @dhqp 02.10.2013. 18:34 #517786

status: user
broj poruka: 1368
Slao sam sa raspalog chrome browsera sa jos raspalijeg androida 4.2.2 tako da evo i printscreena ... jbt ne moz ni poruku da prekopiras preko smrdljive krsine...

Izvolte sliku na njoj sve pise:

http://goo.gl/hWTqIp

Dakle nikakav platinum ali zato u obzir dolazi PLATI NAM, i to 1 evro cent po poslatoj poruci.
Uzivajte. Btw, pre nego sto uninstalirate glupi bloatware sa svojih mocnih pametnih telefona ucinite sebi i svetu uslugu i deletujte account .) Pozdrav


:: O cemu ti pricas da ce u subotu WA postati platinum ili sta god da si hteo da kazes
:: Jel ovo barem proverena informacija ili opet neka chain-msg kao sto mi se cini?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath Chain msg 02.10.2013. 18:41 #517787

status: user
broj poruka: 484
Kao sto sam rekao, cini mi se da je ovo chain msg i da nema veze sa vezom.
Nigde na netu, pa cak ni na njihovom sajtu ne stoji ovakvo obavestenje, a pogotovo ne sa ovakvim debilnim pravopisnim greskama!

Jedino sto postoji na sajtu Whatsapp-a je ovo:
http://www.whatsapp.com/faq/android/23006692

a cak i tada kao sto vidite nigde ne stoji da se poruka placa 0,1 euro.
U svakom slucaju mislim da je ovo jedna velika glupost na koju ce se naloziti svi nepismeni klinci i korisnici koji nemaju pojma (cast izuzecima)

Nemoj da siris dezinformacije ako je pre toga nisi proverio!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 02.10.2013. 18:52 #517788

status: user
broj poruka: 1368
Ne kapiram kome u prilog ide taj chain msg i kome to treba, ali i ja verujem da bi trebalo da nesto zvanicno objave a ne po sistemu shiri dalje... U svakom slucaju subota je blizu tako da cemo saznati u cemu je fazon :)

Koliko ja znam prva godina koriscenja je besplatna a svaka naredna 0.99 usd, a ovo ako je istina a nadam se da nije svi ce poskidati glupi bloatware sa telefona. Videcemo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 02.10.2013. 18:54 #517790

status: user
broj poruka: 1368
Ne kapiram kome u prilog ide taj chain msg i kome to treba, ali i ja verujem da bi trebalo da nesto zvanicno objave a ne po sistemu shiri dalje... U svakom slucaju subota je blizu tako da cemo saznati u cemu je fazon :)

Koliko ja znam prva godina koriscenja je besplatna a svaka naredna 0.99 usd, a ovo ako je istina a nadam se da nije svi ce poskidati glupi bloatware sa telefona. Videcemo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 02.10.2013. 18:56 #517791

status: user
broj poruka: 12785
Tebra namagarčio te neki retardirani klinac kome je opasno mali i dosadan život...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath Chain msg 02.10.2013. 18:56 #517792

status: user
broj poruka: 484
Ne ide nikome u prilog, ali eto, kao sto na fb imas one postove:
Ako lajkujes sliku pomocices tom i tom detetu zato sto fb daje 0.01$ po lajku...
kako da ne...

isto kao sto si u sms-u imao one deda mrazove i k***e koje ako ne posaljes na 5 poruka, desice ti se nesto gadno ili ti se nece nista desiti...bla bla truc

u principu ako bas hoces poslao sam na support@whatsapp.com mail sa prevodom i tvojom slikom kao dopunu i dobio odgovor:

Hi,
Thanks for your message.
That message is a hoax and did not come from WhatsApp. Please disregard the message and do not resend it.
We do not use WhatsApp to mass message our user base, nor would we ever send you a message advertising gifts or asking you to forward a message to your contacts.
**WhatsApp works on a yearly service subscription model. The subscription includes all of our features, such as messages and multimedia**
For all devices, WhatsApp offers a one-year free trial period. Once the free trial period ends, there is an annual subscription fee of 0.99USD.
For more details on WhatsApp costs, please see this [FAQ article](http://www.whatsapp.com/faq/en/general/20965922).
For more information about hoax messages in general, please read our [blog](http://blog.whatsapp.com/index.php/2012/01/it-is-a-hoax-really-it-is/).
Please check our FAQ for answers to common questions with WhatsApp: http://www.whatsapp.com/faq
If you have any other questions or concerns, please feel free to contact us. We would be happy to help!
WhatsApp Support Team
Interested in translating for us? Please visit http://translate.whatsapp.com
Take a look at our FAQ: http://www.whatsapp.com/faq/





KAO STO SAM REKAO: DEZINFORMACIJA!!!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 02.10.2013. 18:58 #517793

status: user
broj poruka: 1368
Stiglo mi je od rodjene sestre zato sam i zamaskirao broj a koji slepac stoji iza ovoga nije bitno, sad vec postaje smesno :) sad mi je lakse, kako da zivim bez voljenog bloatwarea :)


:: Tebra namagarčio te neki retardirani klinac kome je opasno mali i dosadan život..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath @ Daum 02.10.2013. 18:59 #517794

status: user
broj poruka: 484
sry za flood ali jbg mrzi me da edit-ujem prethodni post:
Slazem se sa tobom Daum.

Inace ljudi, nemoj niko nista da radi sa whatsapp samo ignorisite i slatko se nasmejte tome ko vam je poslao ovakvu poruku. kao sto sam rekao nekome je dosadno i napisao je ovakvu glupost i resio da zajebava sve koji koriste whatsapp.
NECE SE NAPLACIVATI PORUKE, NITI CE VAM UGASITI NALOG, niti ce vam se bilo sta desiti. Koristite whatsapp jos dugo i nadam se da ce vam lepo sluziti... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp @svi 02.10.2013. 19:03 #517795

status: user
broj poruka: 1368
U svakom slucaju morao sam da ovo podelim sa svima bas iz razloga sto sam se i sam primio i sto ce se isprimati jos ko zna koliko drugih korisnika simpaticnog bloatwarea :)
Ajd u zdravlje i zivi bili
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 02.10.2013. 19:06 #517797

status: user
broj poruka: 12785
Od koga god, nisam mislio ništa loše o tvojoj sestri ali neki mali jadnik je došao na tu ideju prvobitno i počeo da šalje kome stigne iz dosade.
__________________
Scourge of PCBerza

:: Stiglo mi je od rodjene sestre zato sam i zamaskirao broj a koji slepac stoji iza ovoga nije bitno, sad vec postaje smesno :) sad mi je lakse, kako da zivim bez voljenog bloatwarea :
::
::
:: :: Tebra namagarčio te neki retardirani klinac kome je opasno mali i dosadan život..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp @Daum 02.10.2013. 19:30 #517803

status: user
broj poruka: 1368
Kapiram druze ali meni je ovo skroz neukusna shala, i opet mi nije jasno sta on ima od toga osim sto sedi u nekom trulom steku sa nekim govn..om od fona i smeje se prebrojavajuci svoje krezave zube i misleci `jao sto sam ih zaebo, ja sam genije, ocu Nobelovu nagradu a svi vi koji ste me maltretirali u detinjstvu patite sada mamu vam j...` :) Pacijent. Klasicni. Skolski primer debilizma.
Cak i cuvena nigerijska prevara ima smisla u odnosu na ovo, makar da je dao neki broj racuna ili sta znam, ovako mi je samo izgasirao zivce... Mukica
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict ovo je citat 03.10.2013. 03:38 #517856

status: user
broj poruka: 4515
WHATSAPP SE UKIDA SAMO LJUDIMA KOJI SU DANAS SLALI LANČANE PORUKE JER SU PREVIŠE GLUPI DA BI NASTAVILI DA KORISTE OVAJ SERVIS BESPLATNO.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo A sta je sa viberom 03.10.2013. 14:45 #517976

status: user
broj poruka: 658

Dobih poruku sa nekog naseg broja da se uvodi pretplata i pozivi ce kostati 033din a poruke 0.05din, a ako hocu da nastavim da bespaltno koristim viber servis moram tu istu poruku poslati na 20 brojeva telefona.

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAA, ko se ovoga dosetio svaka mu cast.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok 03.10.2013. 14:47 #517977

status: user
broj poruka: 17084
Saljite brzo bar 20 poruka!

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo sta 20 03.10.2013. 15:00 #517978

status: user
broj poruka: 658

ja iscepao poruku na ceo imenik, i to ne na opciju send to all nego svakom ponaosob

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs