Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
`Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja`
STRANA 1 OD 7  
Shomiman `Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja` 03.01.2014. 21:00 T56194

status: user
broj poruka: 1187
`Bivši kandaski ministar odbrane, Pol Hejler, tvrdi da su vanzemaljci `vrlo zabrinuti zbog mogućnosti da nuklearno oružje ponovo bude upotrebljeno, jer je svemir jedinstven, pa to ne utiče samo na Zemljane, već i na druge vrste u njemu`.


Heljer je za TV-stanicu `Rusija danas` izjavio da postoji `duga istorija`NLO-a i da su aktivnosti vanzemaljaca povećane poslednjih nekoliko decenija, tačnije od momenta kada su Zemljani izumeli atomsku bombu.

`Oni se mnogo boje da bismo mogli da budem dovoljno glupi da ponovo počnemo da upotrebljavamo atomsko oružje. To bi bilo veoma loše i za nas i za njih`, rekao je on.

Heljer je na poziciji kanadskog ministra odbrane bio 60-tih godina prošlog veka - tokom `Hladnog rata`, i već niz godina upozorava da `nismo sami u svemiru`.

“Istorija NLO-a je duga i naravno da je njihova aktivnost učestala proteklih decenija, s obzirom da smo stvorili atomsku bombu. Vrlo su zabrinuti zbog činjenice da bismo je mogli upotrebiti ponovo i zbog činjenice da je kosmos jedan i šta god se dogodi u jednom njegovom delu ima uticaj na ostatak. Prestravljeni su mogućnošću da budemo dovoljno glupi i ponovo bacimo atomsku bombu. To bi bilo jako loše i za nas i za njih”, raspričao se bivši ministar, ne pružajući pritom dokaze za svoje tvrdnje.

Voditeljka Sofi Ševernadze, inače unuka nekadašnjeg sovetskog političara i autoritarnog predsednika Gruzije Edvarda Ševernadzea, skrenula mu je pažnju na nedostatak dokaza, ali on je sve svalio na naučnike.

“Kada bi istražili barem 10 posto onoga što sam ja istražio u proteklih osam godina bili bi uvereni baš kao i ja”, siguran je Heljer, navodeći različita svedočenja običnih ljudi o viđenjima NLO-a i bliskim susretima treće vrste.

“U vreme dok sam bio ministar, znao bih da dobijem izveštaje o viđenjima NLO-a. Nakon provere ispostavilo bi se da ih je 80 posto lažno - ljudi bi zapravo videli Veneru ili desetak drugih stvari. Međutim, u 15-20 posto slučajeva nije bilo objašnjenja i to zaista jesu bili neidentifikovani leteći objekti”, kaže bivši kanadski ministar.

Na pitanje da li je i sam video ponekog malog zelenog, odgovorio je odrečno, ali napominje da je jednom prilikom video NLO.

“Bilo je to oko 200 kilometara severno od Toronta, nad jezerom Muskoka gde imam vikendicu. Pre dve godine na Dan zahvalnosti supruga mi je predložila da odemo da gledamo zvezde. Ja nisam neki noćni tip, ali stavio sam kapu na glavu i izašao. Ona je bacila pogled prema istoku i rekla da vidi zvezdu. Ja sam se okrenuo na drugu stranu i kazao da vidim znatno sjajniju zvezdu. Okrenula se i ona i onda smo sledećih 20 minuta nepomično i u čudu gledali, to je definitivno bio NLO, s obzirom da je neprekidno menjao položaj na nebu”, priča Heljer.`

Jutarnji.hr

`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Čuj molim te... 03.01.2014. 21:15 #535230

status: user
broj poruka: 3737
oni se plaše nuklearnog oružja...to bi bilo isto kao kada bi smo mi rekli da se plašimo lizalica jer petogodišnja deca mogu da ih upotrebe kao oružje protiv samih sebe...
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320, Excelram12GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Nvidia 9800GT 512Mb, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy bla, bla, bla... 03.01.2014. 21:22 #535234

status: user
broj poruka: 60
Istina se prvo ismeva, potom joj se nasilno suprostavljas i na kraju prihvatas zdravo za gotovo, tako da dok ne vidim licno te `male zelene` i odrade mi `analnu probu`, nista od pukog `nadanja` i `laznog svedocenja` :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ seems 03.01.2014. 23:30 #535257

status: user
broj poruka: 2998
legit
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: bla, bla, bla... 04.01.2014. 00:28 #535268

status: user
broj poruka: 4054
samo ti izazivaj analnu probu .. posle ces da se trljas po grudima .. bol u guzi ce da prodje ali u dushi NIKAD !

a ako ti kojim slucajem pogode analnu rezonantnu freq. .. sreci nikad kraja ..

:: Istina se prvo ismeva, potom joj se nasilno suprostavljas i na kraju prihvatas zdravo za gotovo, tako da dok ne vidim licno te `male zelene` i odrade mi `analnu probu`, nista od pukog `nadanja` i `laznog svedocenja` :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem cak moze i analni orgazam da se dozivi, 04.01.2014. 00:36 #535271

status: user
broj poruka: 3797
mislite o tome.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy @codeus 04.01.2014. 01:22 #535275

status: user
broj poruka: 60
sljk, sljk, trrrt, trrrt, gbah, gbah, gbah, pogusismo se opet si jeo prebranac, no, no, gospodo `zeleni`, tako se u Srbiji kaze `dobar dan` :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Pffff.... 04.01.2014. 03:22 #535278

status: user
broj poruka: 4420


Mogli su ti iz Jutarnjeg lista malo vise da istrazuju, Pol Hejler je svojevremeno optuxio Dzordza Buza da pokusava da izazove intergalakticiki rat, kada su SAD oborile NLO koji se srusio na kanadskoj teritoriji. Amerikanci lepo upali u Knada da pokupe letelicu i nioko inije smeo da pisne osim njega.
Vanzemaljci su dugo ovde. Mnogo, mnogo duze nego mi i to samo onaj koji je slep i glup ne moze i nece da vidi.
Vanzemaljci ne vole atomske bombe jer njihove detonacija utice na Zemljino gravitaciono polje sto negativno utcice na njihove letelice. Pod 2 ne vole atomsko oruzje jer sa tim orizjem i sa letelicama koji su Amerikanci napravili tzv back/reverse engineering-om t i ludaci su sposobne verovatno vec danas da odu tamo odakle su ET i posalju im bombu. To tesko da ce da se desi jer ovi su barem milijardu godina ispred nas sto se tice tehnoloskog napretka, ali posledice po covecanstvo ce biti pogubne.

Evo nesto sto treba da pogleda svako:

Inzinjer/contractor koji je radio na mnogim letelicama za US Air Force prica o onome sto je radio i sto zna (naravno ne o svemu)
http://www.youtube.com/watch?v=rBO8z9pHAuA


Vojink prica o tome kako su Amerikanci oborili NLO u Peruu

http://www.youtube.com/watch?v=2VaeZRH9R2Y


Obdukcija humanoida koji je ima sve karakterisitke ET-a radio je Univerzitet Stanford

http://www.youtube.com/watch?v=0XjietgsBDY



ET gradjevine na tamnoj strani Meseca

http://www.youtube.com/watch?v=_4hycqDNnPE


NLO neutralizuje atomsku bombu koju su Amerkiancu slali u svemir

http://www.youtube.com/watch?v=x4wL4lbwwNU

Nemacki inzenjer is Verner Fon Braun II svetskog rata (koga su Amerikanci oteli isrped nosa Rusa) napisao je knjigu o tomem kako ce SAD nastupati u svetu i kako ce izmisljati i fabrikovati pretnje. Prvo komunizam, onda teroristi an onda vanzemlajci

http://www.youtube.com/watch?v=gP8ftWzFYI4

Svakva svedocanstva mozete videti na ovom http://www.youtube.com/channel/UCC6B4Y0oFACv9QBlf0ebBcg
kanalu od ljudi koji su radili za NSA US Air Force itd pa cak i od samih astronauta. Preporucujem svima da nadju na neti flim koji se zove Sirius 2013 gde se govori kako stoje stvari u tom pogledu danas.Takodje bilo bi dobro da procitate knjigu `The day after Roswell` Philip Corso, gde covek lepo objasnjava da sve sto danas imamo poput lasera, night vision-a, optickih kablova ili procesora(CPU) dolazi iz tehnologije preuzete od vanzemaljaca
Ja vam kazem da se uopste ne smejet po ovom pitanju jer je situacija veoma, veoma ozbiljna, u poredjenju sa ovim ekonomska kriza deluje kao zajebancija.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy uuuuuuuuuu.... 04.01.2014. 04:41 #535279

status: user
broj poruka: 60
tinuninu 92, tinuninu 94, tinuninu 93, tinuninu 988...

I onda usledise pristalice teorija zavera :( :( :(

Konstruktivnija razmisljanja:

http://www.youtube.com/watch?v=QEBMDT91New

http://www.youtube.com/watch?v=DUr0qrV_Ncs

http://www.youtube.com/watch?v=onFUS4LwC-I
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 04.01.2014. 05:14 #535280

status: user
broj poruka: 18472
@Misko

Posalji mi mail da ti posaljem nesto..

P.S.Mislim da sam te prvi put video da komentarises na ovu temu mada ti je moj savet da ti bude i poslednji jer ces samo biti docekan na podsmeh i ponizavanje!

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: ... 04.01.2014. 05:27 #535282

status: user
broj poruka: 4420
Za ovo vreme koliko sam clan ovog foruma mislim da su ljudi skapirali da ne lupam gluposti i da nisam budala.
Moj post nije namenjen onima koji nece ili ne mogu ili ne zele da shvate sta se zapravo desava u ovom svetu
vec onima koje se koliko toliko trude daimaju otvoren pogled na sve.
E sad ako neko krene da me cacka, samo neka navali mislim da ti vrlo dobro znas kakav umem da budem. :-)
Salji mi na mail sa PC Berze ako imas stogod...

:: @Misk
::
:: Posalji mi mail da ti posaljem nesto.
::
:: P.S.Mislim da sam te prvi put video da komentarises na ovu temu mada ti je moj savet da ti bude i poslednji jer ces samo biti docekan na podsmeh i ponizavanje
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cud
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Nesebicno delim sa tobom .. 04.01.2014. 05:41 #535283

status: user
broj poruka: 18472
`Ajde sta si se ukakio , baci mi mail covece ako hoces da te nadopingujem pravim znanjem i infomacijama..
Kako da ti okacim atachment na mail od pc berze leba ti ?

A sto se tice teme milion puta sam rekao da su ljudi podeljeni na one open minded i one koji su zakljucani.Problem je sa tim zakljucanim sto smatraju da su ovi drugi ispod njihovog mentalnog nivoa!

Nesto slicno tvojoj recenici je napisao i B.D. u predgovoru svoje knjige a glasi :
`Ovu knjigu nisam pisao za skeptike vec za one koji ce je pravilno razumeti,ovu knjigu sam napisao da vas upozorim a i da vas zabavim` Tako nesto,zaboravih doslovce kako ide ali sam sustinu zapamtio ..

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy za OTVORENOUMASE... 04.01.2014. 05:45 #535285

status: user
broj poruka: 60
http://www.youtube.com/watch?v=7zkTEdF0Eqw

http://www.youtube.com/watch?v=dqMaWbLxIkI

http://www.youtube.com/watch?v=yir64xU8DoM

i posle ko je ovde lud, ali treba biti `OTVORENOG UMA`

Lakse je odgledati sve serijale X files i da te ne boli glava :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Poenta, bar sto se mene tice.... 04.01.2014. 05:57 #535288

status: user
broj poruka: 4420

jeste da meni licno nije potrebno da vidim leteci tanjir ili neku vanzemaljsu rasu (btw po dokumentima iz 60-tih ima ih 12). Dovoljno je da pogledas gradjevine na ovoj planeti od pre nekoliko hiljada godina kad ljudi jedva da su znali za tocak a pravili su monumntalne strukture koje mi danas sa najnovijom tehinkom ne mozemo da napravimo ili bar ne sigurno toliko brzo.
Npr Keopsova piramida je napravljena od priblizno 2.5 miliona kamenih blokova prosecne tezine 2,5 tone, ta primamida je gradjena 20 godina. Ako uzmec digitron u ruke: 20gx365danax24satax60 minutax 60 sekundi dobijas
756864000.
kad podelis taj broj sa ~2,5 miliona dobijas 302 sekunde (~5minuta) i to sve sa nocnom smenom a ne znam kako su to mogli da rade ako nisu imali struju...
Znaci za 5 minuta jedan enormni kameni blok je izvadjen iz kamenoloma stotinama kilometra daleko, obradjen, dopremljen i ugradjen u piramidu. Naucnici pricaju da su na piramidi radile desetine ako ne i stotine hiljada robova ali covek mora da se zapita kakvu je bese ekonomiju morao da ima Stari Egipat da bi mogao da izdrzava takvu armiju robova. Pa jos uzmi u obzir celu logistiku tog poduhvata a to nije jedina piramida.
Samo ovo je dovoljno da se covek zapita sta se kog djavola tu desava a mani ostalih cudesa kojih ima sirom sveta a nema nikakvih objasnjenja.
Naravno, to nisu pravili ljudi vec ET koju su su nekom super-naprednom tehnologijom uspeli da pobede gravitaciju i da levitacijom prenese svaki blok tamo gde treba.
Mi tek sad (barem zvanicno) pocinjemo da ucimo kako se to bese radi
http://www.youtube.com/watch?v=odJxJRAxdFU

a budale neka se samo smeju.... .-)


PS
Imas mail
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ma drugari, postujem ja vas 04.01.2014. 06:05 #535290

status: user
broj poruka: 3797
sto vas sve ovo interesuje i covek treba prosirivati vidike i kapacitete, ali se bojim da kod ovakvih tema ljudi idu previse daleko i onda razgovor izgubi smisao.

Mene zanimaju neke ``prostije`` stvari. Recimo, da li su velike sanse da je medicina toliko napredovala, ovoga puta mislim za odredjeni krug ljudi, i da recimo pored nas zivih smrtnika, postoji neki djoka koji usporava starenje celija, tkiva, uopste organizma.
Pa tako recimo da nekoliko vladarskih porodica hoda na zemljinoj kori 150 ili 200 godina, da su ispratili i organizovali sve svetske ratove, i da ce jos dosta toga ispratiti svojim ocima i uraditi sopstvenim potezima...

Pa me recimo interesuje, da li sada u ovoj mojoj sobi od 20 kvadrata ja ne znajuci prisustvujem jos nekom desavanju, sem ovog koji sopstvenim ocima vidim? Da li je moguce putem fizike, hemije, matematike, djoke, objasniti pojavu paralelnih dimenzija ili su to samo nagadjanja? Da li je sve isprepletano, ali mi nemamo ``drajvere`` u glavi da prepoznamo i vidimo ostala zbivanja, sem ovog jednog u kom se nalazimo?

Ima tu jos toga, mozda ce ova pitanja nekome biti zanimljiva, meni svakako jesu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Re: ... 04.01.2014. 06:05 #535291

status: user
broj poruka: 2155


Post ti je na mestu i sam istrazujem yt za takvim pricama i linkovima, ima mnogo insteresantnih stvari.

Obrati paznju na Ruse, ima titlovanih snimaka, oni su malo vise otvoreniji i malo vise podkrepljeni dokazima, za razliku od amera koji spamuju sa svim i svacim pa ne mozes da odvojis sta je dezinformacija a sta istina ( tipicno za amere zatrpaju ljude laznim informacijama da bi zataskao istinu ).


:: Za ovo vreme koliko sam clan ovog foruma mislim da su ljudi skapirali da ne lupam gluposti i da nisam budala
:: Moj post nije namenjen onima koji nece ili ne mogu ili ne zele da shvate sta se zapravo desava u ovom svet
:: vec onima koje se koliko toliko trude daimaju otvoren pogled na sve
:: E sad ako neko krene da me cacka, samo neka navali mislim da ti vrlo dobro znas kakav umem da budem. :-
:: Salji mi na mail sa PC Berze ako imas stogod..
::
:: :: @Misk
:: ::
:: :: Posalji mi mail da ti posaljem nesto.
:: ::
:: :: P.S.Mislim da sam te prvi put video da komentarises na ovu temu mada ti je moj savet da ti bude i poslednji jer ces samo biti docekan na podsmeh i ponizavanje
:: ::
:: :: Superior Technology
:: :: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cud
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy @Miskonius, ma extra tema... 04.01.2014. 06:15 #535292

status: user
broj poruka: 60
za u kupus, sa sve rasolom...

sad ce jos biti da su i krokodili iz kanalizacije stvarni...

Na kraju ce biti i ostati podela na:

`I wan`t to believe` i konzervativce koje dok ne lupi po nosu nista, a s obzirom da jos ti `cuveni dokazi` nisu isplivali na povrsinu, bicu skeptican i u realnosti koja nas okruzuje, koliko je moguce.

Sta ucini history channel od ljudi... Odoh na spavanje a `vanzemaljci` neka nastave diskusiju, ako je admini ne ugase...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: ... 04.01.2014. 06:18 #535293

status: user
broj poruka: 4420

Kod Amerikanaca (mada ne samo kod njih) postoji i poterba za senzacionalizmom pa ce u tu svrhu da prikazu sve i svasta.
Sirius 2013 je najozboljniji dokimunterni film o NLO-ima koji sam ikad vide i to je istovremeno prica o dr Stivenu Griru i njegovoj borbi da se sazna istina. Zvici bez veze ali je stvarno tako, covek je prepatio mnogo, cak i to da su mu dva najbliza saradnika istovremeno dobila rak. Realno pravo cudo je i da je ziv
Skinite taj film i odgledajte ga.

::
::
:: Post ti je na mestu i sam istrazujem yt za takvim pricama i linkovima, ima mnogo insteresantnih stvari
::
:: Obrati paznju na Ruse, ima titlovanih snimaka, oni su malo vise otvoreniji i malo vise podkrepljeni dokazima, za razliku od amera koji spamuju sa svim i svacim pa ne mozes da odvojis sta je dezinformacija a sta istina ( tipicno za amere zatrpaju ljude laznim informacijama da bi zataskao istinu )
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Zelim da verujem... 04.01.2014. 08:28 #535299

status: user
broj poruka: 417



Zataskavanje na globalnom nivou? Drevni vanzemaljci sa vladajucom elitom inih sila drze obican svet u pokornosti? A sta je sa 500 miliona neprijavljenih... Dokazi na jutubetu, i to super tajni? Logujes se na gik/frik ufo sajt i razmenjujes tajna dokumenta sa ostalim chlanovima? Svi da kupe teleskope! Odmah!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Nismo sami ... 04.01.2014. 11:18 #535309

status: user
broj poruka: 4537

Ja takodje delim misljenje da nismo sami u svemiru.
Coveciji um je ogranicen na 4 dimenzije.
Visina,sirina,duzina I vreme.
Tesko shvata beskonacnost svemira.
Zivot sigurno postoji u nekoj formi I obliku.
To sto je nama potrebna voda I vazduh mozda nekom nije.
Mozda to nama nije ni dozvoljeno da znamo.
A mozda smo samo neki eksperiment I zivimo u velikom bratu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Nismo sami ... 04.01.2014. 11:32 #535312

status: user
broj poruka: 18940
Ja verujem u nauku (Scully). Naucno je dokazano da postoje `forme` izvan zemlje sa odredjenim aktivnostima (monotonim pokretima), ali ne sa superiornom inteligencijom, sta vise, u pitanju su materije, neki neobjasnjivi oblici, pokreti i to je sve ljudi (Mulder) veruju u vanzemljace zelene boje sa velikim svetlecim glavama, crnim ocima bez zenica itd., to nije zabranjeno naravno, ima dosta filmova, animacija, moze tu da se pogleda u bilo koje doba:) .

::
:: Ja takodje delim misljenje da nismo sami u svemiru
:: Coveciji um je ogranicen na 4 dimenzije
:: Visina,sirina,duzina I vreme
:: Tesko shvata beskonacnost svemira
:: Zivot sigurno postoji u nekoj formi I obliku
:: To sto je nama potrebna voda I vazduh mozda nekom nije.
:: Mozda to nama nije ni dozvoljeno da znamo
:: A mozda smo samo neki eksperiment I zivimo u velikom bratu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 04.01.2014. 11:58 #535319

status: user
broj poruka: 4537

I kod insekata kao sto su pcele I mravi postoji odredjen nivo inteligencije,hijerarhije,organizacije posla,vodjenje ratova ..

Covek vrsi eksperimente sa njima a oni nisu svesni njegovog postojanja.

To sto nauka trenutno nema odgovora na neka pitanja,mozda bude nekom smesno za 100 godina.
Kao sto je nama sad cudno da ljudi nisu znali da je zemlja okrugla.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 ..... 04.01.2014. 11:58 #535320

status: user
broj poruka: 1083
Nemojte citati ateisticke glupe knjige. U Bibliji lepo pise da postoje i drugi svetovi koje je Bog stvorio
I nauka je objasnjena u Bibliji.Za druge svetove pise samo: a djavo ce pokusati da prevari i vasionske svetove.znaci da ih ima,ali dali je djavo uspeo da ih prevari i dovede na zemlju,vrlo moguce.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 04.01.2014. 11:59 #535321

status: user
broj poruka: 4537

I kod insekata kao sto su pcele I mravi postoji odredjen nivo inteligencije,hijerarhije,organizacije posla,vodjenje ratova ..

Covek vrsi eksperimente sa njima a oni nisu svesni njegovog postojanja.

To sto nauka trenutno nema odgovora na neka pitanja,mozda bude nekom smesno za 100 godina.
Kao sto je nama sad cudno da ljudi nisu znali da je zemlja okrugla.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy @vernicima u nedokazano.... 04.01.2014. 12:04 #535323

status: user
broj poruka: 60
Deo koriscene terminologije

@Shomiman
mogućnosti, jedinstven, glupi, zabrinuti, jedan, mogućnošću, dovoljno glupi, nedostatak dokaza, bili bi uvereni, svedočenja, bliskim susretima treće vrste, lažno, neidentifikovani, odgovorio je odrečno, da gledamo zvezde, noćni tip, bacila pogled, u čudu gledali

@Miskonius
Mogli su, nije smeo da pisne, slep i glup, ne vole, ludaci, barem milijardu, o onome, o svemu, prica, izmisljati i fabrikovati, veoma, veoma ozbiljna, zajebancija

@SkyFire
open minded, zakljucani, smatraju, upozorim, zabavim, sustinu zapamtio

Preporuka: izbaciti upotrebu `verovatnoce` i bespotrebnih `prideva` i mozda vam i neko poveruje, ovako je sve na rekla kazala i veruj mi, veruj mi, veruj mi, ali veruj mi, kunem se, kunem se, ali stvarno kunem se ( `sa prekstenim prstima pozadi` ).

In regione caecorum rex est luscus
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Ja ljude delim... 04.01.2014. 12:20 #535325

status: user
broj poruka: 1588
... na:
- potomke majmuna,
- i one koji to nisu.

Zavera ili ne :):):)

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs