Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Android pitanje oko FW-a
STRANA 1 OD 1
cibic Android pitanje oko FW-a 12.06.2014. 00:21 T57926

status: user
broj poruka: 105
Sta je ralzlika ima FW-a npr za srbiju, indiju, UK ili bilo kog...


Da li ja mogu da ubacim FW koji je za UK i da koristim telefon na SRB mrezama? Da li je u FW za nas region samo dodat srpski jezik ili ima jos nekih izmena?



Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 12.06.2014. 04:59 #555360

status: user
broj poruka: 2155



Ima veze sa standardom signala mobilne telefonije, neke funkije nece da ti rade kako treba, ali usustini uvek mozes da vratis original ako si ne zadovoljan novim, naravno prvo odradis back up originala pa onda stavis novi.

Neki imaju dodtani softver za tu zemlju npr. O2 ima svoje aplikacije, itd. uglavno ti pise u FW sta ima i za koju je mrezu i koji reginon.Primetio sam da idnija ima neki fw koji evropa ima ali su to ispravke za njihovu zemlju samo i ne primecuju se u evropi.

Npr. meni nije hteo da radi UK, ali zato nemacki i austrijski radi bez problema, koristio neko vreme dok nisam nasao nas original posto moj nisam sacuvao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 12.06.2014. 09:52 #555368

status: user
broj poruka: 4537
Ja sam klincu na Blade G ubacio makedonski rom,zato sto je bolji od telenorovog.Radi sve normalno.Neces imati nikakvih problema ni sa jednim romom ali da znas da oni nisu lokalizovani na srpski.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ja sam nekad 12.06.2014. 09:55 #555369

status: user
broj poruka: 3466

kad sam se drndao oko toga par puta nedeljno, stavljao Uk verziju, zato sto je azurno izlazio apdejt, ovi srpski zaostaju na svim poljima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646154.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs