Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Android i `` izlecene `` aplikacije
STRANA 1 OD 1
cojka032 Android i `` izlecene `` aplikacije 29.08.2014. 22:36 T58843

status: user
broj poruka: 295
Kao sto ime teme kaze zna li neko poverljivo mesto gde mogu da skidam ` izlecene ` maplikacije tipa Zen Pinball HD sa svim stolovima jer free ima samo jedan sto? Ako vam nije problem mozete dati i neke preporuke tj koje aplikacije valjaju da se imaju. Unapred hvala i umalo da zaboravim sve aplikacije mi trebaju za LG Optimus 4X HD.

Windows Hardware update
Windows has detected that you have moved your mouse.
Please restart your computer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 29.08.2014. 22:59 #561218

status: user
broj poruka: 2998
Mob.org za igre. Warezbb, kickass torrents i piratski zaliv za igre i aplikacije.

Ako si rutovan, mislim telefon, ne ti licno :) imas izleceni market preko koga mozes da skidas sve full igre i aplikacije, mada se nisam petljao sa tim programcicem jos.

I da, ako u nekim igrama moraju da se otkljucavaju dodatne stvari preko in app kupovina, onda ti je za to potreban modovani market. Mislim da mozes da nadjes to na xda developers.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath postoji blacky 30.08.2014. 03:56 #561232

status: user
broj poruka: 484
Cojka, baci mail da ti posaljem B.Market apk
Uradis samo njegov update i to je to... (mozda sad i nekoliko update-ova posto je ovo neka malo starija verzija (od prosle godine))
Komso, sto ne pitas, ja sam se igrao, radi to lepo, ima kupljenih programa samo treba znati sta ti treba da ne skines neku glupost.
U principu pola aplikacija koje su mi trebale, kupio sam ih upravo na blackm... i to extra radi...

Cpu: Intel Q6600 @2.4Ghz @1066Mhz
CpuCooler: Cooler Master GeminII
MB: AsRock G41M-VS3
Ram: 4Gb Kingston DDR3 @1333
GPU: Msi HD 6850 OC 1gb/ddr5
Case: Chieftec
Mis: Genius Gila
Tastatura: Logitech K350
ViewSonic 24` 1920x1080

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cojka032 Hvala 30.08.2014. 23:27 #561339

status: user
broj poruka: 295
Hvala vam za odgovore. Temu sam postavio preko telefona dok sam bio na moru al nisam mogao da odgovaram zbog toga sto sam putovao pa nisam imao nigde wi fi a za net nasi deru u romingu.
@Rynskelath
Mozes uvek koristiti mail sa berze ili ako te ne mrzi na colak.aleksandar@gmail.com a ako znas za par aplikacija koje su must have tipa XBMC TaskManager i sl slobodno stavi u mailu ili ovde kao post.
Pozdravi i HVALA jos jednom.
Windows Hardware update
Windows has detected that you have moved your mouse.
Please restart your computer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs