Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Google Play - konačno je moguće kupiti paid aplikacije u Srbiji
STRANA 1 OD 1
mighty Google Play - konačno je moguće kupiti paid aplikacije u Srbiji 07.11.2014. 22:28 T59487

status: user
broj poruka: 1670
Od danas je (ponovo) moguće kupiti aplikacije iz Srbije, bez potrebe za VPN-ovima, lažiranjem lokacija i sl.

Probao sa Intesinom Visa karticom, radi bez problema.

-
i3-4150@Raijintek Zelos, GA-B85N,Corsair 2*8GB DDR3-1600,
PC 7770 GHz Ed. Samsung 840 EVO 250GB, Toshiba 500GB
CM Elite 110, Enermax Revolution Xt 730W, LG IPS277L-BN
Marantz SR3001+MA BR5+Sony DS6500
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Da li je moguce da neko uopste KUPUJE aplikacije za TELEFON? 07.11.2014. 23:07 #570283

status: user
broj poruka: 10985
Pob0gu, brate, pa sta je to, (izuzev skype-ovog telefoniranja koriscenjem Interneta i slicno) sto bi ti ZAISTA trebalo a da ga nema u samom iOS-u odnosno da se ne moze nabaviti u ``izlecenoj`` varijanti ako ne i u free of charge izdanju?
Imas mape, navigaciju, media player, fotoaparat, brauzer, budilnik/alarm, notes... Sta kupujes? Crkveni kalendar? Program za ucenje matematike, u snu?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mighty re 07.11.2014. 23:15 #570285

status: user
broj poruka: 1670
Lično kupio sam aplikacije koje već dugo koristim, Plex i Nexus Media Importer.

Plex sam kupio još ranije, na Amazonu, a NMI mi je koristan, koristio ga na tabletu, ali me dosadilo da se gnjavim sa `lečenim` verzijama koje ne rade posle update-a OS-a, ovako sad imam na svim uređajima najnoviju verziju i lepo radi.

Nisu neke pare, a ne želim da koristim `lečene` varijante, pogotovu ne na telefonu.

U poslednje vreme i igre kupujem na Steamu i sl. ako mi se svide, platim autorima za trud, mada se ne igram previše, tako da nije neki trošak. Ako mi se nešto svidi i stvarno zanima na neko duže vreme, red i da platim trud onom ko ga je napravio.

Ko ne želi da kupuje, ne mora.

-
i3-4150@Raijintek Zelos, GA-B85N,Corsair 2*8GB DDR3-1600,
PC 7770 GHz Ed. Samsung 840 EVO 250GB, Toshiba 500GB
CM Elite 110, Enermax Revolution Xt 730W, LG IPS277L-BN
Marantz SR3001+MA BR5+Sony DS6500

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 08.11.2014. 00:12 #570295

status: user
broj poruka: 4740

Postoji program za ucenje matematike u snu? Kako se zove?

@migthy
Pravo razmisljanje. Respect.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed HipnosMatematikus... 08.11.2014. 00:51 #570300

status: user
broj poruka: 10985
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Google, Apple i ostali na `E`... 08.11.2014. 20:19 #570397

status: user
broj poruka: 7761
Dzaba toga kad mi ne mozemo da kupimo uredjaje...
Zasto ne radi store da tu kliknes na BUY i zavrsis posao...

Uredjaj ti stigne postom za tri cetiri dana i to je to...

Mi napredujemo puzevim koracima dok se okolne zemlje uhodavaju sa raketnim pogonom...

Nazalost parazitkse snage rodbinsko-partijsko-naslednickog sistema ne pustaju stege kojima su okovale ovaj vilajet...

Smrt rodbinsko-partijsko-naslednickiom sistemu - SLOBODA NARODU !!!

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ pitanje 09.11.2014. 00:16 #570425

status: user
broj poruka: 2998
recimo hocu da kupim ebook reader koji koristim godinama, jos od androida 1.6 i koristim ga i za posao i stvarno me je sluzio perfektno i smatram da developeri zasluzuju moj novac. e sada cena je u dolarima. Da li to znaci da mi treba kartica za placanje preko neta i da uplatu ne mogu da izvrsim dina karticom koju inace posedujem ili kako?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp jovane 09.11.2014. 09:34 #570443

status: user
broj poruka: 3466

ja sam pre par godina nekome na fb kupovao cipove za poker, intezina kartica, imam na dinarskom racunu lovu, prebacim u dolare na internet racun i pazarim :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: pitanje 09.11.2014. 20:11 #570475

status: user
broj poruka: 4740

Ovo ti treba - http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=451.

:: recimo hocu da kupim ebook reader koji koristim godinama, jos od androida 1.6 i koristim ga i za posao i stvarno me je sluzio perfektno i smatram da developeri zasluzuju moj novac. e sada cena je u dolarima. Da li to znaci da mi treba kartica za placanje preko neta i da uplatu ne mogu da izvrsim dina karticom koju inace posedujem ili kako?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tintafinta Bilo nekad 09.11.2014. 20:22 #570476

status: user
broj poruka: 12
Moze i debitna kartica u domaćoj valuti, tako ja plaćam. Kurs je OK mada će uskoro verovatno biti ponuda i u dinarima. Isto važi i za steam i paypal. Davno je prošlo vreme kada sam mislio da je kraduckanje jedina opcija. Da bi smo se konačno odlepili sa dna mora da se menja svest jer ako svi misle da se jedino prevara isplati onda je logično da kao narod i dalje tonemo. Naravno razumem da neko ko nema para koristi lekiće ali mi je čudno da onaj ko kupi telefon od 500e nema 200d za aplikaciju. A izgovor to su Amerikanci oni su nas... ko ih... je zavaravanje. Proverite ko je recimo napravio Poweramp i nudi ga preko američkog servisa(ako je uopšte 100% američki).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.11.2014. 00:28 #570513

status: user
broj poruka: 4740

@tintafinta
Respect.

@JovanZ
Ovo sto sam pomenuo je dobro iz dva razloga. Prvo, taj racun otvaras vezano za devize i nema konverzije iz dinara. U tom smislu izaberi valutu koju ces cesce koristiti, evro ili dolar (ili jen, sta ti ja znam), da bi i tu bilo sto manje konverzije. Drugo, taj racun ne moze da ide u minus, sto je veoma bitno u slucaju neke prevare, pohare i pokare. Ako se nesto tako i desi, mogu da ti skinu samo onoliko koliko si uplatio, tj. koliko ima na racunu.

@tortojed
Nasao sam program, odlican je. Inklinira direktno alfa talasima, u REM fazi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ 10.11.2014. 01:37 #570521

status: user
broj poruka: 2998
Poseticu intezu ovih dana. Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs