Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Igrice za Android
STRANA 1 OD 1
MACHINE Igrice za Android 04.12.2014. 09:58 T59759

status: user
broj poruka: 5696
Jel` mi moze neko preporuciti za razbibrigu neke kvalitetne naslove, lepa grafika a da nije nauka da se instalira. Igre idu na Lenovo Vibe X S960. Kategorije su

- pinball
- arkadne voznje
- tabacine
- arkadne pucacine sa letelicama
- pucacine u I licu
- sah

Hvala unapred na dobrim predlozima

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Od pucačina u prvom licu 04.12.2014. 11:57 #573576

status: user
broj poruka: 1620
Igram Dead Trigger 2, preporuka. Probaj i Air Attack HD Lite (arkadne sa letelicama) a od vožnji Hill Climb Racing i Offroad Legends....verujem da ima i boljih ali ne igram nšto mnogo, a ove su mi ok...rade lepo na S3, trebalo bi i tebi....
I ne spada pod navedene kriterijume ali dobra igra-Boom Beach
GA-790XTA-UD4, Phenom II 955BE, 12Gb DDR3, MSI 7950 TFIII, WD Black 1Tb, Audigy ES, TT ToughPower 675W, CM Gladiator 600, Dell S2340L...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 04.12.2014. 14:43 #573601

status: user
broj poruka: 1470
Dead trigger 1 i 2, gta san andreas ili neka druga gta igra.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 04.12.2014. 18:33 #573620

status: user
broj poruka: 853
Leo`s Fortune
Mnogo dobra platforma sa odlicnom grafikom :)


MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.0Ghz+CM TX3 noctua/3x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 asphalt 8 04.12.2014. 20:36 #573640

status: user
broj poruka: 509
odlicna igra :)

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Pazi kada sam se razmisljao pre par sati da otvorim temu za android igre 04.12.2014. 20:55 #573647

status: user
broj poruka: 2998
Ako se ne ljutis, ja bih uvrstio jos neki zanr, jer ima stvarno mnogo dobrih naslova.

- pinball
Zen Pinball, Pinball Arcade

- arkadne voznje
Imas Asphalt serijal, ali ja jednstavno ne volim Gameloft pa bi mozda mogao da probas Re-Volt 1 (koji je postovan sa PC) pa bih preporucio Death Rally i Reckless Racing 3

- tabacine
Batman Arkham Origin, Injustice:Gods Among Us, ali ja preporucujem da skines emulator za segu i opalis Streets Of Rage.

-arkadne pucacine sa letelicama
Ako si imao Symbian fon, onda si mozda cuo za Sky Force, sada je izasao remake za Android i mnogo je dobar (inace 10 godina od izlaska igre za Symb. Takodje jedna od mojih omiljenih igara) A takodje imas i Sine Mora (nisam siguran da li je ista igra kao za PC ali trebalo bi da ti se dopadne)

- pucacine u I licu
Iako ne volim Gameloft izbacili su ok FPS-ove Modern Combat i N.O.V.A (CoD i Halo klonovi) mozda ti budu drzali paznju. Inace tu je i Call od Duty za android, nisam siguran za podnaslov igre ali bila mi je ok zanimacija, zapravo mesavina FPS-a i malcice strategije.

E sada, sah licno ne volim, ali bih ti preporucio par mozgalica.
Splice, da ne opisujem, baci pogled na gameplay, ja sam se odusevio igrom i ako se odlucis da igras igraj obavezno sa slusalicama.
The Room 1 i 2 - jos jedno pravo malo remek delo.
Monument Valley - traje kratko, ali je pravi praznik za oci i malo ce i neka siva celija aktivira.

Ove su mi sada pale na pamet, ali ako se niko ne buni, nece me mrzeti da recimo jednom nedeljno preporucim par igara koje su ostavile dobar utisak na mene. Naravno, ne da bacim samo copy paste novih igara koje su izasle, vec onako fino - hand picked.

Srecno Igranje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 04.12.2014. 22:05 #573664

status: user
broj poruka: 1017

Jovanz uze mi rec iz usta, takodjer sam imao nameru da otvorim temu, u svakom slucaju dobra je tema da vidimo predloge :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 04.12.2014. 23:20 #573667

status: user
broj poruka: 12785
Nećeš bolje naći od Monument Valley...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Jedan mali u-p-d-a-t-e 18.12.2014. 19:08 #575432

status: user
broj poruka: 2998

Words with friends - Za one koje vole da se igraju slovima pa jos i multiplayer- scrabble klon

Shadowrun i nastavak Dragonfall su takodj izasli za android - fini rpg-ovi - pa ako je neko propustio na PC-ju moze da proba i na tabletu (mislim da bi na telefonu igranje ovakvih igara bilo mucenje.

Volt - platformer sa PC-a je stigao na android

I jos jedan tj 2 rpg-a X-COM: enemy unknown i enemy within su takodje portovani.

Zamalo da mi promakne - a zapravo je a bit of a big deal - Hearthstone: Heroes of warcraft je konacno stigao na android

I malo vesti:
Lords of the Fallen izlaze za android i iOS sledece godine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ February u-p-d-a-t-e i sta mi je zapalo za oko od igara 16.02.2015. 02:26 #583453

status: user
broj poruka: 2998
Broken sword - p&c, remasterovana verzija, naravno.
Age of zombies - dual stick shooter - taman za se ubije vreme dok se ceka neko/neka/nesto
Crossy Road - frogger klon, ume da bude zanimljiv, jedina mana (meni) je to sto je endless frogger, bez nivoa
Canabalt HD - endless runner, 2D, sa retro grafikom.
Evoland - rpg igra koja, kao sto naziv kaze, evoluira kako napredujete kroz istu.
Za ljubitelje p&c jos jedna igra iz ovog zanra: Secret Files: Tunguska

Godus se pojavio.

Skyward je fina igra sa minimalistickom grafikom, odlicna za ubijanje par minuta.

Mada, moji favoriti su trenutno vvvvvv - sasvim old school platforma i Spaceteam - koji postaje uzasno dobar kada se okupe 3-4 osobe. U principu to je simulator upravljanja svemirskog broda. Genijalno!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ u-p-d-a-t-e 01.03.2015. 17:09 #585112

status: user
broj poruka: 2998
Out There.

Nesto kao oregon trail, samo u svemiru. Menadzment resursa, otkrivanje tehnologija, razni izbori. Odusevljen sam igrom, uskoro izlazi i Omega Edition, sa novom grafikom i ako sam dobro informisan, prvo ce izaci verzija za PC a tek posle za Android i iOS. Probao sam betu ove verzije i grafika je mnogo dobra i gameplay je malo prosiren. Odlicna igra, preporucujem svima makar da probaju.

http://youtu.be/fALLdMpCg_c

Do it!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Prastare ali dobre... 02.03.2015. 12:26 #585187

status: user
broj poruka: 7761
Machinarium i Prince of Perisa...
Juce sam ih instalirao i moram da priznam da je Jasmin jos uvek kod Jaffara...

Citat:
`Понекад просто не могу да поверујем да српска власт и `политички крем` који, ево већ деценијама, систематски уништава Свако добро у сопственој земљи, има било какве везе са својим прецима, тим храбрим, поносним, правдољубивим Ср

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646076.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs