Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Da podelim sa vama, alternativa za dialer and contacts - android :)
STRANA 1 OD 1
duqp Da podelim sa vama, alternativa za dialer and contacts - android :) 29.11.2015. 19:39 T62508

status: user
broj poruka: 3466

Sasvim slucajno malopre nesto cackao po prodavnici i naletim na aplikaciju `True phone dialer and contacts` , na ikonici gore desno ima kao etiketicu NEW new crvenim slovima.

Nikakva ludila ili sminka, sve lepo svedeno i neke stvari barem po mojoj meri resene bas onako kako treba.


Kada se instalira, u meniju se dobija ikona sa nazivom Phone

Eto koga kopka neka malo isproba, mozda se odusevi kao i ja :)

Da napomenem, ne reklamiram nikog, apk je free, nista viroza ciroza i ostalo.

A ako nekoga (ne racunam dusevno obolele) zanima nesto tako, pisite ovde u temi pa da posavetujem :)

Javite utiske
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Brate, batice, braćala i ostale zamenice... 29.11.2015. 19:53 #608480

status: user
broj poruka: 3737
od trenutka kada si postavio tu sliku kao avatar prestao si da mi se sviđaš. Tema od pre neki dan me je uverila da ne grešim. Džaba tebi dobra volja kada voliš loše stvari.

Bilo bi najbolje da obrišeš nalog, ti onaj tvoj kolega sa teme od pre neki dan, wlada i svi ostali trovači. Unapred se izvinjavam svima koje sam zaboravio da spomenem.

Zbog tebe i tebi sličnih ovde se okači jedna nova tema u toku dana na koju niko ne odgovori, a i zašto bi?

Nemoj da me shvatiš pogrešno mnogi misle kao ja samo su se sklonili, ćute i čekaju bolja vremena.


support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 29.11.2015. 20:15 #608483

status: user
broj poruka: 3466

Poslao sam ti mejl uz jedno obrazlozenje.

A ovo nije sajt za upoznavanje, ne trazim srodnu dusu ili nesto slicno pa mi i nije vazno da li se avatar nekome svidja ili ne :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Brate, batice, braćala i ostale zamenice... 29.11.2015. 20:49 #608486

status: user
broj poruka: 914
Ruku na srce on se za razliku od ostalih trudi da i pomogne ali ... ali covek je impulsivan i ne ume da izbroji do 10 ni ja nekad ne mogu :(((, samo to stoji da se na takav nivo ne treba spustati...


:: od trenutka kada si postavio tu sliku kao avatar prestao si da mi se sviđaš. Tema od pre neki dan me je uverila da ne grešim. Džaba tebi dobra volja kada voliš loše stvari.
::
:: Bilo bi najbolje da obrišeš nalog, ti onaj tvoj kolega sa teme od pre neki dan, wlada i svi ostali trovači. Unapred se izvinjavam svima koje sam zaboravio da spomenem.
::
:: Zbog tebe i tebi sličnih ovde se okači jedna nova tema u toku dana na koju niko ne odgovori, a i zašto bi?
::
:: Nemoj da me shvatiš pogrešno mnogi misle kao ja samo su se sklonili, ćute i čekaju bolja vremena
::
::
:: support normalit
::
:: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla Sjajno 29.11.2015. 23:16 #608504

status: user
broj poruka: 756
Iz nekog razloga, na mom s5 otvaranje samsungove phone aplikacije traje glupavo dugo. Ova radi baš kako meni treba :)
Fala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nightimer re... 30.11.2015. 00:19 #608512

status: user
broj poruka: 70
Probaj Ex Dialer - Dialer & Contacts, isto dzabaka, jos ima par tema da se bira, mnogo brzi nego stock :) Samo steta kod tih dialera sto ne moze u potpunosti da se zameni sa stock aplikacijama, pa ih iz tog razloga nesto i ne koristim :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Kako mislis ne moze i potpunosti? 30.11.2015. 00:35 #608514

status: user
broj poruka: 3466

Pa valjda moze ono always use i da to radi :)

Kopka me da probam taj tvoj dajler mada me teme uopste ne zanimaju. Ali javljam kako mi bude delovao


Edit
Probao, nije lose, brzo je ali vise mi se dopada ovaj true. Lepa stvar je ono swipe na stranu pa sms poziv :)

Jaoo a sto sam nasao apk za organizaciju imenika, duplikate, area kodove itd. Sve automatski i bez greske.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nightimer Re: Kako mislis ne moze i potpunosti? 30.11.2015. 01:31 #608517

status: user
broj poruka: 70
Uh sad kad bi se setio sta me je tacno nerviralo, nesto je bilo oko,cini mi se brljanja sa stock-om, tipa kad ocu da dodam kontakt otvara mi stock aplikaciju, instalirao sam sad pa cu da testiram sledecih par dana pa ako naidjem na bag javljam sta je :) Sto se tice organizacije imenika ja sve to preko Google Contacta, imam svega 20ak brojeva u telefonu , i onda sam tamo sve manuelno uneo, i nema zezanja vise `dal sam backup, dal ovo, dal ono :)` Sta god da se desi samo se prijavim na mejl na fonu, i udarim sync i woulaa tu su svi kontakti :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 30.11.2015. 01:45 #608518

status: user
broj poruka: 3466

Ja bih sa 20 kontakata na 3310 radio sredjivanje, ali sa 4000 i nesto vec je problem :)

Neki memorisani sa plus tri osam jedan i jos neke tacke i gluposti

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs