Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Navigon za Android
STRANA 1 OD 1
damirkic Navigon za Android 21.01.2016. 14:45 T62823

status: user
broj poruka: 342
Da li neko koristi Navigon aplikaciju i njihove mape (Garmin)? Ima li da se nadje na torrentima patch verzija i mape za ovo cudo? Cuo sam da su dobri ali ne znam mnogo dalje of iGO i Here programa pa mi je ovo novost
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla uzivaj 21.01.2016. 18:24 #612292

status: user
broj poruka: 612
Ja sam ih probao sve, imaš `Navigon Europe 5.6.0` stabilnu verziju krekovanu, pa se iz nje skidaju mape po želji kada tel. nakačiš na WiFi. Što znači da samo prog. mora biti izlečen, a mape nisu problem. .)
Mislim da se instalira program, on posle instalacije kada ga pokreneš. sa neta povuče sve svoje potrebne fajlove za pravilno funkcionisanje.
https://userscloud.com/youmlojcqy3m

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Sygic 21.01.2016. 20:58 #612298

status: user
broj poruka: 4659
...


AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2GB DDR3 1600MHz
Kingston 4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pegasus89 CoPilot 22.01.2016. 00:27 #612309

status: user
broj poruka: 38
Pre svega, Navigon ima jednu manu, koja po meni i nije baš mala. Naime, Navigon koristi TTS mehanizam za izgovor glasovnih komandi, tako da ne možeš odvojeno da podešavaš jezik aplikacije od jezika glasovnih komandi. Drugim rečima, ako ti je telefon na engleskom jeziku, Navigon će koristiti Google TTS engine za izgovor komandi koje će takođe biti na engleskom jeziku. Srpski, nažalost, nije podržan.

S obzirom na to da želiš HERE mape (da, da, Garmin koristi HERE mape), moj predlog ti je CoPilot aplikacija, koja zaista radi besprekorno. Ja sam kupio aplikaciju početkom ovog meseca, dok je bila na sniženju, ali i nju možeš da nađeš `izlečenu`. Korisnički interfejs je odličan, preglednost idealna, lako i brzo kretanje kroz menije, savršen sistem za pretraživanje... Zaista sam prezadovoljan CoPilot Premium EU navigacijom. Možeš da instaliraš TRIAL verziju čisto radi probe. Evo i linka: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alk.copilot.mapviewer&hl=en


:: Da li neko koristi Navigon aplikaciju i njihove mape (Garmin)? Ima li da se nadje na torrentima patch verzija i mape za ovo cudo? Cuo sam da su dobri ali ne znam mnogo dalje of iGO i Here programa pa mi je ovo novos
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
moondoggie Re: Sygic 22.01.2016. 08:07 #612316

status: user
broj poruka: 111
+1
Kupih je na snizenju i samo reci hvale imam. Radi mi po Srbiji, Austriji, Hrvatskoj i Sloveniji kao blesava....Nista drugo nije isto posle Sygic-a, a koristih skoro sve ostale.

Sad gledam i planiram da isprobam ovaj Copilot, nisam jos samo njega ja mislim (cisto radi `eto moze mi se` )


:: ..
::
::
:: AMD Phenom II 960T 3.5Gh
:: MSI 870S-C4
:: Patriot 2GB DDR3 1600MH
:: Kingston 4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla idemo dalje 22.01.2016. 09:33 #612322

status: user
broj poruka: 612
Ako je Sygic K O P I J A TomTom-a, zašto ne onda ORIGINAL - TomTom? TomTom ima i noviju verziju `Tom Tom Go Mobile` (ima je izlečene takodje), i zna se odavno da TomTom ima najpreciznije navodjenje?

Onda kada ste preporučili (pored spomenutih):

0. iGo
1. Navigon
2. Sygic
3. CoPilot


ja bih dodao:

4. Garmin Street Pilot
5. TomTom
6. TomTom Go Mobile
7. Ndrive
8. iGO NextGen ..



Sve ove aplikacije imate `izlečene` ,, pa hajde da čoveku preporučimo da instalira sve, pa da sam odluči koja mu najbolje paše. To što ste vi kupili svoje programe ne predstavlja njihovu prednost. Čak šta više, neshvatljivo je, da se neko ko tumara ovakvim forumima po Srbiji, hvali kupovinom programa za mobilni telefon koji se inače mogu pronaći DŽABE na internetu krekovani i to uvek u najnovijim verzijama.


Edit: na kraju krajeva, jedini program u kome možete PO ŽELJI menjati verzije mapa: TomTom (`TeleAtlas` ako se ne varam), TopMap (mape lokalnih proizvodjača poput našeg Contrast proizvodjača ako me sećanje dobro služi), Navteq (`Here` ako se ne varam), .. je - iGo Primo ... samim tim, nema tu mnogo razmišljanja oko mapa kada imaš izbog u okviru jednog programa da probaš sve proizvodjače mapa i to da radi. .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Navigon za Android 22.01.2016. 11:45 #612331

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam to govno dobio uz HTC Sensation i onako nista posebno...
Mozes da skines 10 mapa u cugu... ako hoces neku drugu jedne od vec skinutih moras da se odreknes...

Na androidu mi je iGO bio keva... tu nema ogranicenja a i navigacija mi je bila apsolutno bez problema...

Na WP8.1 je Here keva jedina mana mu je sto mape vise ne idu na karticu nego u osnovnu memoriju... i nema opciju VIA...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Da li neko koristi Navigon aplikaciju i njihove mape (Garmin)? Ima li da se nadje na torrentima patch verzija i mape za ovo cudo? Cuo sam da su dobri ali ne znam mnogo dalje of iGO i Here programa pa mi je ovo novos
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damirkic Re: uzivaj 22.01.2016. 15:26 #612339

status: user
broj poruka: 342

Zdravo

skinuo i sam i tvoj i druge crk apk ali kaze da nije legalna i da moram da skinem sa marketa. Ja instaliram apk normalno sve prodje ali kad upalim app javi mi ovo

:: Ja sam ih probao sve, imaš `Navigon Europe 5.6.0` stabilnu verziju krekovanu, pa se iz nje skidaju mape po želji kada tel. nakačiš na WiFi. Što znači da samo prog. mora biti izlečen, a mape nisu problem. .
:: Mislim da se instalira program, on posle instalacije kada ga pokreneš. sa neta povuče sve svoje potrebne fajlove za pravilno funkcionisanje
:: https://userscloud.com/youmlojcqy3
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla Re: Re: uzivaj 22.01.2016. 16:04 #612342

status: user
broj poruka: 612
Slušaj Damire, upravo sam zbog tebe instalirao u tel baš ovu verziju za koju sam ti dao link i sve radi u najboljem redu. Evo screenshota: http://www.upslike.net/imgdb/Screenshot_2016-01-22-15-59-09-92f432.png

Znači, kada program bez problema prolazi kod mene, i kod mojih drugara kojima redovno održavam te GPS aplikacije, onda prolazi i kod tebe.
Jedino što vidim kao problem je da si možda imao pre toga neku Navigon trial verziju koju nisi sasvim očistio iz telefona pa zato prijavljuje grešku.

U svakom slučaju, PROGRAM za koji sam ti dao link je dobar, radi savršeno. Nakon što skine 693 mega njegovih podataka, dobijaš opciju da skineš mape po želji, i koristiš ga neograničeno. Pozdrav!

::
:: Zdrav
::
:: skinuo i sam i tvoj i druge crk apk ali kaze da nije legalna i da moram da skinem sa marketa. Ja instaliram apk normalno sve prodje ali kad upalim app javi mi ov
::
:: :: Ja sam ih probao sve, imaš `Navigon Europe 5.6.0` stabilnu verziju krekovanu, pa se iz nje skidaju mape po želji kada tel. nakačiš na WiFi. Što znači da samo prog. mora biti izlečen, a mape nisu problem. .
:: :: Mislim da se instalira program, on posle instalacije kada ga pokreneš. sa neta povuče sve svoje potrebne fajlove za pravilno funkcionisanje
:: :: https://userscloud.com/youmlojcqy3
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pegasus89 Re: idemo dalje 23.01.2016. 01:40 #612386

status: user
broj poruka: 38
NDrive se više ne razvija, to jest projekat je odavno u EOL (End Of Life) fazi. Sygic koristi TeleAtlas mape koje se sada zovu TomTom, jer je kompanija TomTom kupila kompaniju TeleAtlas. Korisnički interfejs kod Sygic-a je odličan (imam legalnu verziju sa Google Play Store-a), ali su algoritmi za proračunavanje rute jako loši, bar kada je Srbija u pitanju. Tu je CoPilot neuporedivo bolji. Dalje, Sygic ima probleme sa POI sekcijom, kao i probleme sa reprodukcijom zvukova za upozorenja (poušaj da uđeš u podešavanja i u sekciji Sound Alerts da preslušavaš zvukove).


:: Ako je Sygic K O P I J A TomTom-a, zašto ne onda ORIGINAL - TomTom? TomTom ima i noviju verziju `Tom Tom Go Mobile` (ima je izlečene takodje), i zna se odavno da TomTom ima najpreciznije navodjenje
::
:: Onda kada ste preporučili (pored spomenutih)
::
:: 0. iG
:: 1. Navigo
:: 2. Sygi
:: 3. CoPilot
::
:: ja bih dodao
::
:: 4. Garmin Street Pilo
:: 5. TomTo
:: 6. TomTom Go Mobil
:: 7. Ndriv
:: 8. iGO NextGen ..
::
::
:: Sve ove aplikacije imate `izlečene` ,, pa hajde da čoveku preporučimo da instalira sve, pa da sam odluči koja mu najbolje paše. To što ste vi kupili svoje programe ne predstavlja njihovu prednost. Čak šta više, neshvatljivo je, da se neko ko tumara ovakvim forumima po Srbiji, hvali kupovinom programa za mobilni telefon koji se inače mogu pronaći DŽABE na internetu krekovani i to uvek u najnovijim verzijama
::
::
:: Edit: na kraju krajeva, jedini program u kome možete PO ŽELJI menjati verzije mapa: TomTom (`TeleAtlas` ako se ne varam), TopMap (mape lokalnih proizvodjača poput našeg Contrast proizvodjača ako me sećanje dobro služi), Navteq (`Here` ako se ne varam), .. je - iGo Primo ... samim tim, nema tu mnogo razmišljanja oko mapa kada imaš izbog u okviru jednog programa da probaš sve proizvodjače mapa i to da radi. .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs