Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Tesla 6.1 posle resetovanja ili gašenja ulazi u 20-minutnu optimizaciju
STRANA 1 OD 1
arogan Tesla 6.1 posle resetovanja ili gašenja ulazi u 20-minutnu optimizaciju 25.04.2018. 19:49 T65846

status: user
broj poruka: 524
Ima Smartphone Tesla 6.1. OS je ažuriran na Android 6.0.

Od pre jedno 20-tak dana primetio sam da kada resetujem telefon, ili kad se pali posle gašenja ili trošenja baterija na nulu, umesto da se za 1 minut pojavi početni ekran, svaki put pre toga stoji poruka: `Android se pokreće ... Optimizovanje aplikacije 1 od 1` i telefon je blokiran 20-tak minuta na toj masci - ništa ne reaguje dok se ne završi. Ukoliko mi treba poziv, ili kao pre neki dan hitno navigacija, moram da čekam da se sam od sebe pojavi početni ekran. Danas sam probao tri restarta i opet isto. Za tih 20-tak minuta telefon mi nije dostupan za pozive.

Kako da vidim koja je ot aplikacija (da je deinstaliram ako mi nije neophodna). Kako da podesim telefon da mi ne optimizuje aplikacije pri butovanju ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Možda pomogne... 25.04.2018. 21:36 #645550

status: user
broj poruka: 4228
https://goo.gl/4ASr9A

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arogan Re: vladarko 26.04.2018. 06:58 #645559

status: user
broj poruka: 524
Nisam uspeo na ove predloge.
Ali, uradio sam bekap i vratio na fabrička podešavanja i sada mi se to više ne dešava.

Hvala i pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs