Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
Pomoc, izgubljeni podaci
STRANA 1 OD 1
NenadV Pomoc, izgubljeni podaci 19.06.2018. 21:00 T65965

status: user
broj poruka: 89
Posedujem lg G6 h870ds . Pre nedelju dana je update na oreo, telefon nije rutovan i nema memorisku karticu. Juce kada sam ga stavio na punjac i skinuo jutros bio je zaglavljen na bootup logo i nisma mogao da pokrenem telefon sta god da sam uradio. Jedion je pomoglo factory reset ali takodje znacilo da su i podaci obrisani, svi podaci su bili na memoriji telefona. Nisam jos nista instalirao od aplikacija, pa se nadam da jos uvek postoji nacin da se spasu podaci. Da li neko mozda zna neko resenje ili program. Unapred hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Pomoc, izgubljeni podaci 20.06.2018. 10:32 #646906

status: user
broj poruka: 312
Sve si sam sebi objasnio u pocetnom postu. Dakle, telefon je zabo prilikom apgrejda i morao je da padne fabricki reset i time si sve podatke iz njega poslao u tri lepe p. m.
Tome inace i sluzi factory reset.
Nije ti to HDD ili SSD od kompa (ogradicu se za SSD - kod nekih modela mogu trajno da se uniste podaci) pa da mozes da recoverujes podatke kad ti dune.
Nadam se da si makar imenik stavio na google account a sledeci put ako vec neces da koristis sd karticu uploaduj slike i ostala dokumenta na google drive i osiguraj se da ti se ovo zlo ne ponovi.
Jbg.


:: Posedujem lg G6 h870ds . Pre nedelju dana je update na oreo, telefon nije rutovan i nema memorisku karticu. Juce kada sam ga stavio na punjac i skinuo jutros bio je zaglavljen na bootup logo i nisma mogao da pokrenem telefon sta god da sam uradio. Jedion je pomoglo factory reset ali takodje znacilo da su i podaci obrisani, svi podaci su bili na memoriji telefona. Nisam jos nista instalirao od aplikacija, pa se nadam da jos uvek postoji nacin da se spasu podaci. Da li neko mozda zna neko resenje ili program. Unapred hval
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee slazem se 20.06.2018. 16:01 #646914

status: user
broj poruka: 570
sa drugom krigerom, jedino sto mozda mozes da pokusas je da skines mobil edit paket, gde ima i alat forensic, mozda uspe da iscupa nesto iz tel. mala sansa ali mozda uspe, meni je cupao iz zatupljenih Lumia podatke, a od androida jedino sam uspeo sa nekog S2 samsunga da izvucem nesto malo..dakle probaj ali se ne nadaj.jbg
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NenadV Slazem se i ja 20.06.2018. 21:25 #646932

status: user
broj poruka: 89
Ali iskreno nisam ocekivao ovo od novog telefona, pogotovo sto je sve fabricki bilo, nisam se igrao sa rutovanjem ili bilo cim sto bi izazvalo ovao nesto.Nego sada sam naucio na tezi nacin da treba da se ukljuci backup . Nego ima li neka narodan verzija za ovaj program koji preporucujes. Unapred hvala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee za narodnu 21.06.2018. 10:46 #646956

status: user
broj poruka: 570
verziju instaliraj BITCHE to je mali sfoftware koji pretrazuje sve torrente na milion sajtova..pa ako ti nadje skidaj probaj i nadaj se.
Pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs