Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
iPod 8GB Skype
STRANA 1 OD 1
gilopile iPod 8GB Skype 12.08.2018. 12:00 T66112

status: user
broj poruka: 9460
Zdravo zivo,
Da li je moguce ikako instalirati Skype na ovo matoro cudo mc540ll/a ios 6.1.6? Kaze nista ispod 9 ios pri pokusaju instalacije....

Ili neki drugi vid internet komunikacije Android - iPod?
WMARC, pomagaja ako Boga znas. :)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 12.08.2018. 13:01 #648574

status: user
broj poruka: 3104
Viber?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 12.08.2018. 13:06 #648575

status: user
broj poruka: 9460
Ista prica 9 or later, a i ovo je iPod, nema sim, a nemaju ni android tel da bi se mogao registrovati ili neki komp...Dqa imaju android tel, ne bi bilo problema i ovo bi se bacilo u kantu. :)
Dakle u opticaju je samo ovaj iPod, a hteli skype za pricu sa rodbinom...ili nesto slicno sto bi radilo taj posao, a da podrzava sa jedne strane android i sa druge ovaj iPod.

Znaci ne verujem da ne moze nekako da se zbudzi najobicniji govnjivi skype.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy iPod... 12.08.2018. 22:05 #648590

status: user
broj poruka: 243
...ili iPad?
Velika je razlika izmedju ta dva, jedno je tablet a drugo muzicki plejer...


Ryzen 7 1700/ASUS Crosshair VI HERO/g.Skill TridentZ 16GB/NZXT Kraken X52/KFA2 GTX1070EXOC/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Green 2TB/2xGericom GM2600/Samsung 40KU6000/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Moze da se instalira 12.08.2018. 23:33 #648593

status: user
broj poruka: 9380
Ali pitanje je da li ce da radi, jer je sam skype (koliko se secam), osakatio ili potpuno ukinuo koriscenje skype na starijim verzijama programa.
Elem, skines odnekud skype.ipa fajl, verziju koja radi pod iOS 6 i instaliras je preko iTunes, takodje gledaj da bude verzija itunesa koja je bila aktuelna u periodu iOS 6, nemoj neku noviju.
Za slucaj da nece tako, jailbrakeuj ga:

http://www.iphonehacks.com/2014/06/jailbreak-ios-6-1-6-using-p0sixspwn.html

I onda ces moci da koristis aplikaciju ifunbox, sa kojom ces moci da instaliras krekovane i starije aplikacije.
PS. Mozes i odmah pokusati sa ifunboxom, mozda starija verzija skype nece zahtevati jailbreak prilikom instalacije, sobzirom da je legalna i nije joj potrebno krekovanje.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS High Sierra

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 13.08.2018. 01:57 #648597

status: user
broj poruka: 9460
@Compy iPod je u pitanju, a model sam naveo gore: mc540ll/a valjda je to jasno.

Pokusao sam nesto da drndam sa starijom verzijom iTunes, ali nista ne uspeh.
Probacu to sto kazes sa jailbrak i ifunbox pa cemo videti, Ma slabo se snalazim sa ovim cudom, nisam se susretao sa ovim jbg.
Videcu pa javim ako mi nesto nije jasno ili da prosledim nekome ko zna sa ovim :) Dopalo me sasvim slucajno, a ja veze sa ovim nemam, heeeh

Hvala ljudi.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646074.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs