Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
USB Flash - otvora se ali nema fajlova
STRANA 1 OD 1
starwriter USB Flash - otvora se ali nema fajlova 20.03.2020. 14:26 T67417

status: user
broj poruka: 73
Pozdrav!
Ima li resenja?
Kada ubacim USB flash disc i racunar (Win 7), prvo mi pokaze da disk ima problem tj da li hocu da ga skeniram i porpavim., a istovremeno u windows exploreru ,my computer, pojavi se taj usb disk `Kingston (E:), a ispod pise tacno zauzece diska i koji mu je kapacitet..
Ukoliko uardim ponudjeno skeniranje, pokrene se ..i nakon pola minuta prekine...U my computer tada se promen izgled i ispod `Kingston (E:) ne pise zauzece vec samo FAT 32. Mogu otvoriti USB disk, ali je prazan, a u propertisu daje da su zazuzece i slobodni prostor nula.
Isto se desava i ukoliko ne uradim skenirananje diska, kada ga otvorim nakon minut (ne moze ranije).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Verovatno je zarazen 20.03.2020. 14:29 #661770

status: user
broj poruka: 9380
Ukljuci prikaz skrivenih fajlova i foldera.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i9 7920X/MasterLiquid Pro 120/GA-X299 UD4 Pro/32GB/240GB RAIDR/STRIX GTX1080TI O11G GAMING/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 20.03.2020. 14:42 #661771

status: user
broj poruka: 18940
Verovatno virus je to napravio, a nije napisano da li su podaci bitni, ako nisu, onda program bootice za oporavak flash-a.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
starwriter Nista mi nije jasno:) 20.03.2020. 15:09 #661772

status: user
broj poruka: 73
Sad mi nista nije jasno.:) 16 puta sam ga vadio i ubacivao u racunar, i uvek isto..nema fajlova (ukljucen je bio prikaz skrivenh foldera i fajlova).Dva sata sam pokusavao sve i svasta.Pokusavao sa nekim trikovima u command prompt (nasao na internetu) i opet nista. Postavio poruku ovde, pola sata nisam bio za racunarom....i kada sam se vratio...pojavil su se fajlovi.
Nisa mi nje jasno, :) ali vazno je da su fajlovi sada tu.
U svakom slu.aju hvala da savetima.:)

Pozdrav:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
starwriter P.S opet sito 20.03.2020. 15:12 #661773

status: user
broj poruka: 73

Cvrc, opet isto...ko se prerano raduje... Kreno da ih kopiram na hard...i opet su nestali....isti problem.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
macann Probaj 20.03.2020. 16:22 #661774

status: user
broj poruka: 58

da otvoris command prompt, sa admin opcijom

F:attrib -r -s -h /s /d *.*

Napomena:
F: zameni sa slovom USB-a na tvom racunaru


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
starwriter Pokusao i to 20.03.2020. 16:53 #661775

status: user
broj poruka: 73

`macann`, pokusao sam i to..., nema efekta.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 20.03.2020. 18:05 #661777

status: user
broj poruka: 18940
Da nije raskliman malo konektor, pa gubi kontakt flash?
Ako nije to, onda crkava, pa pokusaj podatke da prebacis... Ja bih probao iz nekog Linuxa npr. Mnogo puta sam uspeo da prebacim ono sto nije u Windows-u moglo.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 21.03.2020. 19:07 #661790

status: user
broj poruka: 3345
Probaj ovo.
Skini total commander i stikliraj show hidden files and folders.
Pre nego sto ubacis fles drzi shift taster (ili iskljuci autoplay opciju za usb), ubaci u neki port koji nisi koristio, sacekaj koju sekundu dok pronadje fles, pusti shift i vidi sta se dogadja u total cmd na fleshu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646073.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs