Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
U cemu je problem...?
STRANA 1 OD 1
zerocool55 U cemu je problem...? 19.05.2020. 23:09 T67553

status: user
broj poruka: 1130
2 do 3 puta na dan mi se desava da moram da restartujem fon Huawei p20 pro, jer kada predjem na WIFI sve aplikacije na fonu rade kako treba samo mi Chrome i drugi browseri prijavljuju da sam ofline, jedino kako mogu da resim ovaj problem je da restartujem fon, ili da predjem na internet od operatera i on odmah proradi. Inace kada sam na mreznom internetu nikada nemam problema.
To mi se desava neovisno na koji Wifi sam prikljucen da li moj , na poslu kod druga...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest Re 20.05.2020. 04:03 #663261

status: user
broj poruka: 583
Kada si na wifi jel iskljucis mobile data?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic Re:Re 20.05.2020. 08:12 #663265

status: user
broj poruka: 609



Bilo bi suludo da mora da iskljuci mobile data kad je na WiFi. ,to bi morala biti automatika.

Mislim da ti je namesten proksi na mobilnoj konekciji i on je pamti...slobodno izbrisi proksi podesavanja
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nije suludo, jos manje je nemoguce. 20.05.2020. 21:06 #663284

status: user
broj poruka: 10985
Ako na tvom telefonu nije moguce (manuelno, namerno) ukljuciti i data i wifi konekciju istovremeno, slobodno baci taj telefon. Isto ucini ako ti telefon AUTOMATSKI, bez tvoje saglasnosti i protiv tvoje volje iskljucije jedno ako je ukljuceno drugo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 20.05.2020. 21:16 #663285

status: user
broj poruka: 18940
Da baci P20 pro? Aha, ali pre toga prvo odradi reset telefona, pa javi da li sve radi.
Nesto se zeznulo softverski najverovatnije.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Igore, izmedju tebe i Lu Rida (Lou Reed) postoji... 20.05.2020. 22:12 #663288

status: user
broj poruka: 10985
najmanje jedna slicnost: obojica ste imali a ti mozda jos imas (on je umro pa vise nema) problema sa citanjem (disleksija). Lua, medjutim, ovo nije sprecilo da napise mnogo pesama i da ih otpeva (odrecituje)...

Ja bih tog hjuaveja gurnuo dizajneru u dupe, pritiskao ga drskom od lopate dok ne izadje kosookom na njegova ustasca nezna. KAO i SVAKOM TAKVOM KRETENU - samo krele moze da dizajnira phone connectivity po sistemu ``ili vajfaj ili data``. Ili KRELE ili SMRAD (ako to cini namerno). Druga je stvar to sto ce primat imati, recimo, vajfaj, zato sto je fraj i daj mi daj, pa ce (UKLJUCENI!) data paket da ``miruje`` i ceka da vajko bude iskljucen pa da on preuzme posao.
However, there is a workaround:

You can fix this easily – use WiFi and mobile data at the same time on Android. Not alternatively, switching between them, but at the same time, simultaneously
https://wp.me/p8JIqz-8aK
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom p40 pro 21.05.2020. 00:02 #663289

status: user
broj poruka: 819
Koristim p40 pro i rade mi gms.

Probaj da fabrikujes telefon ili obrises kes na tim aplikacija + za wifi podesavanja.
https://valid.x86.fr/za4yd9

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Torto 21.05.2020. 00:52 #663290

status: user
broj poruka: 18940
hvala ti najiskrenije sto me poredis sa mrtvacem, moram da ti kazem da ne patim od disleksije, ali svakako nemam dara za pisanje pesama :)
A lepo si mu predlozio da ga baci, slazem se, samo, kao sto napisah, nek mu da drugu sansu resetom .)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re:... 21.05.2020. 12:13 #663299

status: user
broj poruka: 609

torta je mislio na mene da bacim telefon pa je tebi nabacio disleksiju jer odgovaras na nesto sto je namenio drugome (meni)
Ne znam (ali mi je jako logicno) da li sam negde dozvolio da se iskljuci mobile data kad je na wifi..uglavnom na note 10 plus sam iskljucuje 4g kad je na wifi . P20 sam imao jako davno ,ali mislim da je i on sam iskljucivao . i naravno automatski ukljucivao mobile data kad nema wifi..



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Meni se desilo, bar jedno 5 puta... 21.05.2020. 20:43 #663303

status: user
broj poruka: 10985
(sta sa mojim, sta sa tudjim telefonima) u poslednjih desetak godina da, prilikom inicijalnog podesavanja, kada poshtovanim kompanijama - NSA, CIA, to jest Google i majkroshit - valja prijaviti prisustvo na mrezzi, zakaze lokalni vajfak (``WiFi connected but no Internet access``), pa sam bio prinudjen da ukljucujem ``cellular data`` mode (ako vec nije bio ukljucen, po difoltu) i tom prilikom vajko se nije sam od sebe iskljucivao. Uglavnom se radilo o shljamsungovim aparatima - mozda oni teraju neke svoje sheme, sta gi znam...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 23.05.2020. 12:19 #663318

status: user
broj poruka: 1130
Hvala na odgovorima, ali telefon sam odveo u servis, gde su mi rekli da ga vratim na fabricka podesavanja i to sam i uradio, sada radi kako treba, tj jos nije bilo problema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs