Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Softver za PDA i mobilne
WP u 2021....
STRANA 1 OD 1
nbkom WP u 2021.... 08.09.2021. 23:00 T68370

status: user
broj poruka: 321

Da li se u 2021 moze nadograditi lumia 640 sa wp 8.1 na wp 10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 08.09.2021. 23:53 #672239

status: user
broj poruka: 1620
https://www.youtube.com/watch?v=XCt94Q-Gi7Q
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Blast from the past 22.09.2021. 12:07 #672375

status: user
broj poruka: 452
Ako uradiš, javi rezultat eksperimenta. Davno sam se oprostio od svoje 640-ice, i to sa prilično lošim emocijma, ali sam radoznao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 22.09.2021. 12:56 #672377

status: user
broj poruka: 18940
Meni jos uvek stoji u kutiji gotovo nov Lumia 930.. Cekam neku priliku da se poigram malo i podsetim kako je to bila dobra platforma...

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: WP u 2021.... 01.10.2021. 06:08 #672505

status: user
broj poruka: 7761
Moja L640XL i dalje radi na W10m...

Koristim je za slusanje muzike, citanje knjiga, placanje parkinga i kao navigaciju kad krenem u neku zabit ALI prethodno moraju u mapama da se cekiraju mesta koja zelis da posetis...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
:: Da li se u 2021 moze nadograditi lumia 640 sa wp 8.1 na wp 10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic WP u 2021.... 01.10.2021. 09:41 #672507

status: user
broj poruka: 18940
Kako cekiras, sta koristis od navigacije, Google, ili Here?

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Moja L640XL i dalje radi na W10m..
::
:: Koristim je za slusanje muzike, citanje knjiga, placanje parkinga i kao navigaciju kad krenem u neku zabit ALI prethodno moraju u mapama da se cekiraju mesta koja zelis da posetis..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: ::
:: :: Da li se u 2021 moze nadograditi lumia 640 sa wp 8.1 na wp 10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: WP u 2021.... 01.10.2021. 12:01 #672516

status: user
broj poruka: 7761
Fabricku MS MAPS samo pre puta sve lokacije koje zelim da posetim cekiram na racunaru i zabodem u omiljene da bi mogao da je koristim bez interneta...

Here je prevara od navigacije zato sto ti daje pravolinijsko rastojanje od tacke A do tacke B a onda kad krenes nikad stici zato sto je stvarna kilometraza duplo duza... ono kad si recimo na Krfu i prikaze ti rastojanje 80km, ti kazes dobro ici cu 50km/h i racunas tamo si za sat i po kad ono ni posle tri sata nisi stigao na odrediste...

Google me je vise puta odveo u vokojebine iako sam mu striktno rekao bez makadama i od tada cao google...

iGO mi je i dalje najbolja navigacija na telefonu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Kako cekiras, sta koristis od navigacije, Google, ili Here
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: Moja L640XL i dalje radi na W10m..
:: ::
:: :: Koristim je za slusanje muzike, citanje knjiga, placanje parkinga i kao navigaciju kad krenem u neku zabit ALI prethodno moraju u mapama da se cekiraju mesta koja zelis da posetis..
:: ::
:: :: Citat:
:: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Da li se u 2021 moze nadograditi lumia 640 sa wp 8.1 na wp 10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: WP u 2021.... 01.10.2021. 15:50 #672534

status: user
broj poruka: 1620
Ne znam za Krf, ali MS Maps/Here su mi, pri putovanjima po regionu (RS, BiH, CG, HR, SI, BG, MK, AL) u 10 min. gore-dole pogađali vreme pristizanja koje ispiše na ekranu pri polasku. Ne koristim WP već oko 3 godine, ali imao sam Lumia 920, 925 i 930 godinama unazad i nikada nisam naišao na problem.
Isto kao kolega imarkovic, i dalje imam 930 u nekoj fioci - povremeno ga dam gostima, kad mi dođe neko iz inostranstva pa mu zatreba drugi fon, da metne našu karticu i nije bilo problema ni sa čim (bar od onih app koje i dalje uopšte postojie na WP).
Pričam o ličnom iskustvu... možda je neko opšte iskustvo u okruženju drugačije, a možda si ti usamljen slučaj, a ne ja... manje bitno, svako bira način koji za njega najbolje funkcioniše, a najbitnije je da uopšte postoji više načina koji, generalno gledano, rade posao.
Sećam se samo da je migracija lokacija iz `Collections` sa Here na MS Maps bila pravi pakao (pravio sam neke ludačke skripte da mi to odrade, jer imam previše markiranih lokacija za bilo kakav naknadni ručni unos)... a onda pređoh na Android i ponovo Here, pa sve opet ispočetka jer sam neke lokacije u međuvremenu brisao, a druge dodavao.

Inače, šta se dešava sa Herе? Najavili su da sa novom verzijom aplikacije neće više biti oflajn režima i mapa, već samo povlačenje mapa u realnom vremenu. Ja preventivno blokirao automatsko ažuriranje za Here još pre jedno mesec-dva, ali do danas još nisam stigao da se pozabavim tematikom...

:: Fabricku MS MAPS samo pre puta sve lokacije koje zelim da posetim cekiram na racunaru i zabodem u omiljene da bi mogao da je koristim bez interneta..
::
:: Here je prevara od navigacije zato sto ti daje pravolinijsko rastojanje od tacke A do tacke B a onda kad krenes nikad stici zato sto je stvarna kilometraza duplo duza... ono kad si recimo na Krfu i prikaze ti rastojanje 80km, ti kazes dobro ici cu 50km/h i racunas tamo si za sat i po kad ono ni posle tri sata nisi stigao na odrediste..
::
:: Google me je vise puta odveo u vokojebine iako sam mu striktno rekao bez makadama i od tada cao google..
::
:: iGO mi je i dalje najbolja navigacija na telefonu..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Kako cekiras, sta koristis od navigacije, Google, ili Here
:: ::
:: :: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
:: ::
:: :: :: Moja L640XL i dalje radi na W10m..
:: :: ::
:: :: :: Koristim je za slusanje muzike, citanje knjiga, placanje parkinga i kao navigaciju kad krenem u neku zabit ALI prethodno moraju u mapama da se cekiraju mesta koja zelis da posetis..
:: :: ::
:: :: :: Citat:
:: :: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Da li se u 2021 moze nadograditi lumia 640 sa wp 8.1 na wp 10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs