Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Help!!!!!
STRANA 1 OD 2  
xXFearXx Help!!!!! 17.01.2008. 17:55 T7602

status: user
broj poruka: 183

Uzeo sam TV CRYPTON (LCD cryp4202), 42`, FULL-HD..., e sad imam mali(malo veci) problem, negde u posiljci sam izgubio daljinac, tj. izgubili su mi daljinac. Ljudi su stvarno bili korektni, dali su mi 2 daljinca od 40` i 32` ali ni jedan nije radio sa ovim TV-om. Juce su mi poslali Harmony 555, uspeo sam da nadjem sve sprave u kuci sa njim, ali ne i TV :(.

Ako neko zna gde mogu da skinem taj codec za Harmony 555(za ovaj TV naravno), neka okaci link ili bilo sta sto bi mi pomoglo.

HVALA UNAPRED!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Help!!!!! 17.01.2008. 18:16 #39794

status: user
broj poruka: 1261
Ako su ti izgubili daljinac onda uopšte nisu korektni. Kako li su to uspeli?! Mislim da daljinca nije ni bilo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 17.01.2008. 18:35 #39796

status: user
broj poruka: 18941
reci im da ti poruce original daljinski, moraju to da urade, jer imas pravo da ih tuzis..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 18:38 #39797

status: user
broj poruka: 5696
Bas tako, ja tu ne vidim nikakvu korektnost!!! Sto ti ne daju drugi primerak uredjaja sa daljincem???

OFF-TOPIC: sto pobogu uze to sranje od uredjaja, samo ekoloski zagadjujes sredinu doprinoseci da slicne firme prave smece koje crkne i posle ide na deponije i ugrozava atmosferu...???

Verovatno cu monoge uvrediti ali sta me briga, ovako mozda i porazmisle glavom umesto dupetom:

SAMO ORDINARNE BUDALETINE I DEBILI MOGU KUPITI NESTO NALIK SLEDECOJ BELOJ TEHNICI: BEKO, GORENjE, WEG, VOX, VIVAX, NEO, TRIOTEC...I OSTALI `STABILNI, POZNATI i KVALITETNI BRENDOVI` (irnonicno)

Cuvena engleska poslovica kaze: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari! Upravo je tako: koliko god nemali, imate mnogo vise nego da kupujete 3x istu stvar koja radi 2x krace nego uredjaj renomiranih firmi...

КОНЕЦ

- R a v e n L o r d -

:: Ako su ti izgubili daljinac onda uopšte nisu korektni. Kako li su to uspeli?! Mislim da daljinca nije ni bilo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 18:45 #39800

status: user
broj poruka: 4506



::
::
:: Cuvena engleska poslovica kaze: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari! Upravo je tako: koliko god nemali, imate mnogo vise nego da kupujete 3x istu stvar koja radi 2x krace nego uredjaj renomiranih firmi..
::
:: КОНЕ
:: :: - R a v e n L o r d -
::
::


Upravo tako...milion puta sam to dosad govorio..kada bi ljudi malo vise razmisljali pre kupovine ne bi posle mesec dana bilo ...kuku ne radi mi ovo, ne radi mi ono, pomagajte....

p.s. ako nisi uspeo sa daljincem od 100e ( harmony serija) da nadjes TV neces ni sa cim drugim....(googlaj malo....Harmony bi trebalo da podrzava sve zivo, nadji, skini nova setovanja i probaj )

ajd uzdravlje:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 19:25 #39809

status: user
broj poruka: 1261
Druže, nisi me uvredio, taman posla, podržavam tvoj stav u potpunosti ali moram da podelim s tobom jedno iskustvo. Ja imam Samsung HDTV 40 inča i kad sam ga kupovao proveo sam sate upoređujući razne modele i nije bilo dileme koji ću na kraju uzeti, ali od 32-inčnih modela koje sam taj dan video Crypton je imao ubedljivo najbolju sliku (mislim na toplinu boja, kontrast i ono meni najvažnije - crna boja). Negde sam čitao da je Crypton u svetu veoma hvaljen iako je novi brend što je i meni zvučalo smešno dok nisam lično video taj TV. Ostatak ove liste koju si naveo je tačan a bela tehnika je pravi termin za njih. Crypton ipak pravi samo TV-e, MP3 player-e i GPS uređaje. Vreme će pokazati da li poseduju kvalitet.

@xXFearXx - koliko si platio taj tvoj TV CRYPTON (LCD cryp4202), 42`, FULL-HD, baš me zanima?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict u bre 17.01.2008. 19:27 #39810

status: user
broj poruka: 4515

Sto ne uze Samsung? mislim da nije velika razlika u ceni a recimo da su logican izbor kod tih jeftinijih modela?
Koliko je taj model?
Nek naruce iz fabrike (Istambul.... ). Ili taj Harmony prodaj. Pa sam probaj da nabavis od nekog servisera. Znam da ima servisa koji mogu da ti naruce.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goranvu hmm 17.01.2008. 19:28 #39811

status: user
broj poruka: 195
... u suštini, tehnika onda nije naročito pojeftinila (osim kompjutera), jer sve što valja i dalje KOŠTA.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ccc 17.01.2008. 19:31 #39813

status: user
broj poruka: 1228


Meni da fali dugme na daljincu ja bih to momentalno vratio!
Kakvi likovi drze radnje naprosto ne verujem!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 19:52 #39817

status: user
broj poruka: 5696
Ja sam citirao tvoj post i podrzao sto si naveo ali nisam tebi namenio ostatak texta vec Fearu i ostalima koji igraju na lutriji. Sto se tice slike, ovako: i MAG, Belinea, ADI, KFC...daju odlicnu sliku, gotovo kao i Nokia, Sony...ALI...ta slika je takva 6 meseci, onda krecu bugovi sa OSD menijem, exponencijalnom brzinom gubi boje i slika bledi...i na kraju obavezno crkne mesec dana nakon istega garancije. Da ne pominjem sto su im ECO i zastitni standardi 0, postoji gro slucajeva gde su se ljudima zapalili stanovi jer je mrezni stepen aparata uradjen bez zastita i filtera i dodje to smercovanja ili probijanja i ode sve u dodjavola...ja sam svedok par takvih slucajeva cak i sa Samsung aparatima (TV). Ta jadnica sto je uzela neki krs platila ga je ne 150e vec 10.000e koliko je kostalo renoviranje stana i nabavka kucne tehnike, tepiha, stolica/stolova/ormana, prozora/vrata/parketa...a TV nije bio upaljen, vec samo udenut u struju, dakle CRT je `mirovao`


- R a v e n L o r d -

:: Druže, nisi me uvredio, taman posla, podržavam tvoj stav u potpunosti ali moram da podelim s tobom jedno iskustvo. Ja imam Samsung HDTV 40 inča i kad sam ga kupovao proveo sam sate upoređujući razne modele i nije bilo dileme koji ću na kraju uzeti, ali od 32-inčnih modela koje sam taj dan video Crypton je imao ubedljivo najbolju sliku (mislim na toplinu boja, kontrast i ono meni najvažnije - crna boja). Negde sam čitao da je Crypton u svetu veoma hvaljen iako je novi brend što je i meni zvučalo smešno dok nisam lično video taj TV. Ostatak ove liste koju si naveo je tačan a bela tehnika je pravi termin za njih. Crypton ipak pravi samo TV-e, MP3 player-e i GPS uređaje. Vreme će pokazati da li poseduju kvalitet
::
:: @xXFearXx - koliko si platio taj tvoj TV CRYPTON (LCD cryp4202), 42`, FULL-HD, baš me zanima?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Re: Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 20:16 #39820

status: user
broj poruka: 1261
Pardon, moja greška, nisam se dobro izrazio, znam da si to namenio Fear-u. Što se tiče crkavanja navedenih sprava apsolutno si u pravu, znam iz iskustva, pa sam iz istih razloga na kraju posta naveo `Vreme će pokazati da li poseduju kvalitet.`

Živ bio!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xXFearXx hm...... 17.01.2008. 20:55 #39824

status: user
broj poruka: 183
E ovako...Machine, ako nisi nikad imao priliku da vidis ovaj TV nisi trebao nista da govoris o njimu i trosis toliko vremena za pisanje onog texta (bez uvrede).

Sa tom firmom u Srbiji jedino saradjuje Comtrade, i to je bio jedini model u Srbiji, za sada(model od 42`), svi ostali su manji.

Onda sta ti znaci jeftino sranje?! To mi moras pojasniti! Sta je za tebe jeftino, a sta skupo?

Da ih tuzim?! Nije losa ideja, ali sta ja imam od toga? Daljinski sigurno nemam! A posto tog TV u Srbiji nema niko vishe, znaci nemogu da mi ga posalju.

Srdoch sa tobom se slazem.

Daljinski Harmony necu da prodajem, imam ja dosta sprava u kuci koje mogu sa njim da kontrolisem.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: hm...... 17.01.2008. 21:14 #39827

status: user
broj poruka: 5696
Koliko se secam to je ukrajinski asembler. Veruj mi, video sam, koristio i testirao nebrojeno mnogo opreme, nesto od toga i servisirao. Ovo ne govorim napamet i bez veze, ne govorim kao duduk vec kao elektro-inzenjer. Slozices se da to pravi drasticnu razliku sto se tice merodavnosti sudova...

P.S. ja nisam upotrebio izraz `jeftino sranje` vec samo `sranje`. Jos je veci minus ako si sranje skupo platio, u svetlu te cinjenice je jeftino sranje cista usteda

P.S.S. Ja ne sporim da je slika dobra, vec sporim kvalitet izrade i trajnost proizvoda, slozices se to su 2 poptuno odvojene kategorije...

- R a v e n L o r d -

:: E ovako...Machine, ako nisi nikad imao priliku da vidis ovaj TV nisi trebao nista da govoris o njimu i trosis toliko vremena za pisanje onog texta (bez uvrede).
::
:: Sa tom firmom u Srbiji jedino saradjuje Comtrade, i to je bio jedini model u Srbiji, za sada(model od 42`), svi ostali su manji
::
:: Onda sta ti znaci jeftino sranje?! To mi moras pojasniti! Sta je za tebe jeftino, a sta skupo
::
:: Da ih tuzim?! Nije losa ideja, ali sta ja imam od toga? Daljinski sigurno nemam! A posto tog TV u Srbiji nema niko vishe, znaci nemogu da mi ga posalju
::
:: Srdoch sa tobom se slazem.
::
:: Daljinski Harmony necu da prodajem, imam ja dosta sprava u kuci koje mogu sa njim da kontrolisem
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 21:18 #39828

status: user
broj poruka: 226
Nisam znao da sam ja 68 godina, a moja supruga 62 godine bili ORDINARNE BUDALETINE I DEBILI kad smo najmanje 20 godina koristili Gorenje sporet i frizider i ponovo smo uzeli samo moderniji, i vec skoro 3 godine koristimo BEKO masinu za sudove bez ikakvih problema. Mozda smo takvi, jer smo oboje ZAVRSILI neki glupi ETF, kada se vi mozda niste ni rodili.

Verovatno smo budaletine jer smo radili sa uredjajima za koje 99 % forumasa nikad nije culo. Verovatno nisu budaletine bogatasi i skorojevici koji znaju samo za BREND a ne umeju ni da se potpisu. Ali zato su budaletine 90 % sirotinje koja jedva krpi kraj s krajem i nije dovoljno bogata da kupuje skupe uredjaje. Machine, cenim vas kao pametnog, ali mislim da vam citirano nije u redu. Pozdrav Jovancic

PS: ATA USB je za sada odlican, hvala na savetu

Citat:
SAMO ORDINARNE BUDALETINE I DEBILI MOGU KUPITI NESTO NALIK SLEDECOJ BELOJ TEHNICI: BEKO, GORENjE, WEG, VOX, VIVAX, NEO, TRIOTEC...I OSTALI `STABILNI, POZNATI i KVALITETNI BRENDOVI` (irnonicno)

:: Cuvena engleska poslovica kaze: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari! Upravo je tako: koliko god nemali, imate mnogo vise nego da kupujete 3x istu stvar koja radi 2x krace nego uredjaj renomiranih firmi..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 22:15 #39834

status: user
broj poruka: 5696
KOLEGA (ETF BU, takodje), nisam mislio na Gorenje-Velenje, to je bila dobra roba ali pre vise od decenije. Kvalitet je unekoliko rudimentiran: od emajliranih protocnih bojlera i ves masina do klima uredjaja...Njihovi TV aparati su remarkirani Kinezi...Nemojmo brkati stvari...BEKO je uzasan brand i njega ni za babu ne bih kupio. U svakom slucaju sam se postideo sebe (iako ponekad koristim reci neprimerene pozivu) u svetlu cinjenice da neko sa elitistickom diplomom hvali BEKO, jer taj isti ETF meni daje za pravo da stojim cvrsto iza pravicnih i empirijski utemeljenih stavova.


P.S. E, pa tek sada videh da si ti !!! Meni R-Driver-II adapter radi OK, ali mi je 1 choperski pretvarac riknuo iz cista mira posle par dana upotrebe tako da sam ostao bez napojnika, sreca pa imam drugi da ne vucem PSU sa sobom, kao budala. Ali za 10e je OK, valjda ce ovaj drugi primerak duze trajati, sam 3.5`/2.5` USB-IDE konverter se za sada drzi...

P.S.S. Ne moguce da ste usli u 7 deceniju, ne znam ni jednog dedu i babu koji se bavi racunarima, nisam cak ni siguran da je ETF tada i postojao...ozbiljno koliko godina imate?

Pozdrav i sve najbolje!

- R a v e n L o r d -

:: Nisam znao da sam ja 68 godina, a moja supruga 62 godine bili ORDINARNE BUDALETINE I DEBILI kad smo najmanje 20 godina koristili Gorenje sporet i frizider i ponovo smo uzeli samo moderniji, i vec skoro 3 godine koristimo BEKO masinu za sudove bez ikakvih problema. Mozda smo takvi, jer smo oboje ZAVRSILI neki glupi ETF, kada se vi mozda niste ni rodili
::
:: Verovatno smo budaletine jer smo radili sa uredjajima za koje 99 % forumasa nikad nije culo. Verovatno nisu budaletine bogatasi i skorojevici koji znaju samo za BREND a ne umeju ni da se potpisu. Ali zato su budaletine 90 % sirotinje koja jedva krpi kraj s krajem i nije dovoljno bogata da kupuje skupe uredjaje. Machine, cenim vas kao pametnog, ali mislim da vam citirano nije u redu. Pozdrav Jovanci
::
:: PS: ATA USB je za sada odlican, hvala na savet
::
:: Citat
:: SAMO ORDINARNE BUDALETINE I DEBILI MOGU KUPITI NESTO NALIK SLEDECOJ BELOJ TEHNICI: BEKO, GORENjE, WEG, VOX, VIVAX, NEO, TRIOTEC...I OSTALI `STABILNI, POZNATI i KVALITETNI BRENDOVI` (irnonicno
::
:: :: Cuvena engleska poslovica kaze: Nisam bogat da kupujem jeftine stvari! Upravo je tako: koliko god nemali, imate mnogo vise nego da kupujete 3x istu stvar koja radi 2x krace nego uredjaj renomiranih firmi..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius Re: 17.01.2008. 22:49 #39843

status: user
broj poruka: 88
A da li neko od ovde prisutnih zna da je Crypton inace Srpska firma ?
Odnosno, da je u vlasnistvu ComTrade grupe ???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Re: 17.01.2008. 23:01 #39845

status: user
broj poruka: 4515
ne, jESI li siguran?

@MACHINE
Mislio sam na samsung u polju low cost LCD TV.Kakvo je tvoje misljenje o tim LCD TV do 60 000din?
CRT TV Samsung ne preporucujem.


:: A da li neko od ovde prisutnih zna da je Crypton inace Srpska firma
:: Odnosno, da je u vlasnistvu ComTrade grupe ??
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Re: Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 23:05 #39846

status: user
broj poruka: 226
Sad znate jednog dedu i jednu babu koji za svoje poslove i hobije koriste cak 4 umrezena racunara (deda, baba i sin), matorci koji rade sa programabilnim elektronskim masinama od 1973. godine, matorci koji su zajedno napisali preko sto uputstava za srednji remont i verifikaciju najslozenih EMerS koja su se koristila u OS, matorci koji su radili i rukovodili sa ML II stepena skoro ceo svoj radni vek, matorci koji su bili u laboratorijama svih brendova za etalonsku mernu opremu - etalone (hp, R&S, Fluke, SD, Philips i drugi - ruske ML). To sto se jos bavimo elektronikom i racunarima je posledica krive koja raste, dostize max i opada (ako se jos secam predavanja Mitrinovica sa ETF, to je parabola), drugim recima, verovatno smo podetinjili ili pak nikad nismo u potpunosti odrasli!
Jadni BEKO nisam hvalio, samo sam izneo cinjenicu ili nase iskustvo sa tim jednim uredjajem. Kako nisam nigde nasao njegov MTBF, nije mi se dalo da ga proracunavam. Morate se saglasiti da ne postoji apsolutno pouzdan elektronski ili elektromehanicki uredjaj, tako da su izvikani i MNOGI nazovi brendovi manje ili vise podlozni kvarenju. Postoji vic, koji se u moje vreme pricao, da je jednom vlasniku RR crkla poluosovina, on ga odnese u servis i kad je auto bio popravljen, vlasnik pita koliko je duzan a serviser kaze: `nista, jer nista na kolima nismo ni radili`

Potpuno je tacno za nase godine, te me je u vezi njih slatko nasmejao jedan malisa sa foruma recima: `da kad, kao ja, dodjem u njegove godine ........!!!???? Pitao bih posto je Beograd da je to ostvarljivo! Jos jedna godina i imacu besplatan prevoz u GSP!!
Pozdrav, Jovancic

Citat:
P.S.S. Ne moguce da ste usli u 7 deceniju, ne znam ni jednog dedu i babu koji se bavi racunarima, nisam cak ni siguran da je ETF tada i postojao...ozbiljno koliko godina imate?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Pouka: 17.01.2008. 23:16 #39849

status: user
broj poruka: 1228
Deco, nikako na ETF!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Ух, мука ме у`вати... 17.01.2008. 23:28 #39850

status: user
broj poruka: 5696
Covek svakim danom nauci nesto novo, po modelu komunisticke krilatice: svakim danom u svakom pogledu sve vise napredujem. Ja se doticnog prof. Mitrinovica ne secam sa predavanja (Bog da mu dusu prosti), samo njegovih skripti...ja sam ipak mnoogoo mladji (26 god.) i ETF se nije mnogo izmenio,jeste se nesto osavremenio, ali je drill i dalje isti. Zna se sta je fizika i elektronika, sta su arhitekture i organizacije racunara, sta su ruske matematike i teorije, nesto od predmeta je ugaseno a nesto dodato...ali je ETF ostao manje vise isti, nesto je po najnovijem rezimu sad lakse nego do skora (posebno FE smer), ali RTI i ETA smerovi su i dalje smrt za intelekt...pozz


- R a v e n L o r d -

:: Sad znate jednog dedu i jednu babu koji za svoje poslove i hobije koriste cak 4 umrezena racunara (deda, baba i sin), matorci koji rade sa programabilnim elektronskim masinama od 1973. godine, matorci koji su zajedno napisali preko sto uputstava za srednji remont i verifikaciju najslozenih EMerS koja su se koristila u OS, matorci koji su radili i rukovodili sa ML II stepena skoro ceo svoj radni vek, matorci koji su bili u laboratorijama svih brendova za etalonsku mernu opremu - etalone (hp, R&S, Fluke, SD, Philips i drugi - ruske ML). To sto se jos bavimo elektronikom i racunarima je posledica krive koja raste, dostize max i opada (ako se jos secam predavanja Mitrinovica sa ETF, to je parabola), drugim recima, verovatno smo podetinjili ili pak nikad nismo u potpunosti odrasli
:: Jadni BEKO nisam hvalio, samo sam izneo cinjenicu ili nase iskustvo sa tim jednim uredjajem. Kako nisam nigde nasao njegov MTBF, nije mi se dalo da ga proracunavam. Morate se saglasiti da ne postoji apsolutno pouzdan elektronski ili elektromehanicki uredjaj, tako da su izvikani i MNOGI nazovi brendovi manje ili vise podlozni kvarenju. Postoji vic, koji se u moje vreme pricao, da je jednom vlasniku RR crkla poluosovina, on ga odnese u servis i kad je auto bio popravljen, vlasnik pita koliko je duzan a serviser kaze: `nista, jer nista na kolima nismo ni radili
::
:: Potpuno je tacno za nase godine, te me je u vezi njih slatko nasmejao jedan malisa sa foruma recima: `da kad, kao ja, dodjem u njegove godine ........!!!???? Pitao bih posto je Beograd da je to ostvarljivo! Jos jedna godina i imacu besplatan prevoz u GSP!
:: Pozdrav, Jovanci
::
:: Citat
:: P.S.S. Ne moguce da ste usli u 7 deceniju, ne znam ni jednog dedu i babu koji se bavi racunarima, nisam cak ni siguran da je ETF tada i postojao...ozbiljno koliko godina imate
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic Re: Pouka: 18.01.2008. 01:39 #39874

status: user
broj poruka: 226
Gde ste bili pre 50 godina?

Citat:
Deco, nikako na ETF!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Samo dve reci... 18.01.2008. 01:42 #39876

status: user
broj poruka: 568



... ALAL VERA !!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Napokon neko ... 18.01.2008. 01:57 #39877

status: user
broj poruka: 718
... stariji od mene...(kog mogu da zovem cika)...ovaj forum definitivno dobija na kvalitetu...mada nisam ukapirao fazon sa RR (sada delujem inflatorno)...Haj`te u zdravlje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Al smo se raspisali... 18.01.2008. 02:13 #39880

status: user
broj poruka: 1261
Čovek tražio kodove za daljinac a mi mu dali celu studiju izvodljivosti.

@bocilius - verovatno si u pravu, to za ComTrade znam ali sam mislio da su oni samo zastupnici, svku sumnju će nam otkloniti xXFearXx ako se konačno javi i kaže nam koliko ga je platio i pročita na njemu gde je proizveden i slično. Ako je Made In Serbia onda mi stvarno nije jasno da ne mogu da mu nađu drugi daljinac. Pa nisu valjda proizvodni pogoni na Foklandskim ostrvima?

Ispostavi li se to kao tačno, ja sledeći put kao veliki patriota pazarim Crypton, a ti mašino da se izviniš za blaćenje domaćeg proizvoda!

Vrlo je moguće da na taj naziv, iako je vlasništvo tvoraca supermena, imamo puno pravo jer je baš u našoj maloj Srbiji u okolini Loznice u rudniku Jadar nedavno pronađen mineral kriptonit koji potiče sa supermenove matične planete. Pošto se ovo veliko otkriće vremenski poklapa sa pojavom brenda Crypton na tržištu, ne bi me čudilo da nam xXFearXx javi da na nalepnici njegovog TV-a piše `Made In Loznica`. Pozdrav svima! Uživajte!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ma kakav crni proizvod 18.01.2008. 02:28 #39882

status: user
broj poruka: 5696
CT je samo lupao sugave nalepnice na kineski otpad, ko pomenu Maxi i racunare??? ```Njihovi`` monitori` su bili tiha jeza...oni su samo relabel-eri a i to rade lose, ja od njih ni carape ne bih kupio a kamoli PC...neka ih heko pita ciju elektroniku i TFT/LCD matrice ugradjuju!!! Nemojte me zasmejavati i reci da rucno sklapaju LED osvetljenje za panel i sami proizvode matrice. Elektroniku jos i nekako da progutam. Pa i veliki EI-Nis je ugradjivao TUDJE vakuumske cevi (Toshiba, Hitachi...). Da nije zalosno, cela ova prica o CT i virtuelnom (mada su skoro zadenuli mineralu to ime) SuperMan kamenu `Crypton` bila bi smesna...

Sve me neodoljivo podseca na VOX - Utimate German Technology, mislim sta reci...froma another Galaxy...mozda su i Galaxy kartice iz iste bajke, a vecina zna da su i one otpad nad otpadom + gratis plagijat Zalman cooler

P.S. @dragojlo: ni ja nisam ukapirao fazone...

- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 18.01.2008. 02:48 #39885

status: user
broj poruka: 1117
a pa mislim stvarno MACHINE, ja tvoj smer nisam prozivao... :P
e ovo je totalno naj cool tema do sada... :))

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs