Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Power calibration error
STRANA 1 OD 1
silver-xl Power calibration error 08.08.2005. 00:09 T764

status: user
broj poruka: 2
Cao ljudi,
Posedujem sledecu konfiguraciju:
Ploca- MSI-MS-6712
Procesor- AMD Athlon(tm) XP 2500+ 1838.0 MHz
VGA- NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X
Memorija- 512 MB RAM- Samsung
Microsoft Windows XP sp2...
DVD-ROM LG-GDR8162B
I naravno nesrecni LG-CD-RW GCE-8524B.
Odlicno me je sluzio dok nisu poceli da mi pucaju skoro svi diskovi i to na pocetku rezanja,a i dalje cita dobro.
Posle tacno 5% obavljenog posla mi se u neru pojavi natpis POWER CALIBRATION ERROR i prekine mi rezanje.
Napominjem da nema veze kojeg je medij kvaliteta,puca sve,cak mi je Princo najuspesniji.Probao sam da nadjem firmver, ali to za njega ne postoji.Pokusao sam i sa deinstaliranjem, pri dizanju windowsa ga prepozna i instalira,ali i dalje me zeza.
Sta da mu radim.Jos nemam para za dvd-rw.
Hvala unapred.
Silver
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsipka Verovatno je rezach u kvaru 09.08.2005. 23:34 #2028

status: user
broj poruka: 23

Dalibor Šipka
Beograd

Ja imam slicham problem, imam LG HL DT ST CD-RW GCE 8160B, u Neru mi se ne pojavljuje taj natpis, ali mi ne reze kako treba, ili pucaju diskovi, ili Nero prijavi da je disk ispravno narezan, a disk ne moze da procita nijedan CD uredjaj. Kao chitach mi josh uvek radi. Zamena firmvera tu ne pomaze zato shto tokom upotrebe laser oslabi i ne moze da upisuje kako treba (moj rezach je radio preko tri godine i narezao je mnogo vise diskova nego shto kazu da moze). Probaj i ovo: deinstarilaj Nero, a zatim nadji i instaliraj noviju verziju istog zato shto moze i Nero (mada veoma retko) da pravi probleme. Ako to ne da rezultat, jedino ti preostaje kupovina novog CD RW uredjaja poshto nemash pare za DVD RW (CD RW uredjaji koshtaju oko 25 evra), pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646119.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs