Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Zastita CD i DVD Media???
STRANA 1 OD 1
Igor84 Zastita CD i DVD Media??? 26.09.2005. 01:04 T922

status: user
broj poruka: 327
Da li neko zna za neki program koji moze da kaze kojim sistemom zastite je zasticena npr. neka originalna igrica na CD ili DVD mediju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsipka Alkohol 120% kopira sve 28.09.2005. 00:42 #2462

status: user
broj poruka: 23

Dalibor Šipka
Beograd

Ne znam da li postoji program koji moze da provali kojim tipom zastite je zasticen neki disk (verovatno postoji). Najcesce korisceni tipovi zastite za CD ili DVD medije su Safe Dsic, Safe Disc 2 i Laser Lock. Medjutim, postoji program koji moze da prekopira zasticene diskove, zove se Alcohol 120% i poseduje opcije za emulaciju svih poznatih tipova zastita, kao i kreiranje virtuelnih drajvova. Njime sam uspeo da prekopiram igricu Midtown Madness - disk je bio zasticen i nije mogao da se prekopira u Neru. Iako ti nisam najkonkretnije odgovorio na pitanje, mislim da ce ti ovaj odgovor bar malo pomoci, pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Znam... 28.09.2005. 23:27 #2467

status: user
broj poruka: 327
Znam za taj program ali mi nije pomogao. Imam Splinter cell chaos theory original i pokusao sam da pravim imidze i da rezem na RW pomocu njega i nista nije pomoglo. Mislio sam da ako ima neki program za detekciju zastite pa da upotrebim bas tu emulaciju pri rezanju s njim.
Inace hvala na odgovoru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tuxx Re: Znam... 29.09.2005. 18:50 #2478

status: user
broj poruka: 2



:: Znam za taj program ali mi nije pomogao. Imam Splinter cell chaos theory original i pokusao sam da pravim imidze i da rezem na RW pomocu njega i nista nije pomoglo. Mislio sam da ako ima neki program za detekciju zastite pa da upotrebim bas tu emulaciju pri rezanju s njim
:: Inace hvala na odgovoru

Splinter Cell - Chaos Theory ima StarForce 3 zastitu i ne mozes ga prekopirati.
Za sada....
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646123.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs