Korisnik:   Lozinka: 
Prodajete auto? Na pravom ste mestu ...
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
Pasivna mrežna oprema
           
            
1 OD 5
Naziv proizvoda kod prodavca Izmena Cena (din)  Prodavac K
11x10mm KANAL Kopos LV sa poklopcem samogasiv27.0544 (0,37€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Uložak 45x22.5mm (1M) sa 1 slotom za keystone module27.0580 (0,67€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Kopos unutrašnja pregrada PEKE 60 - razdelnik segmenata za parapetne kanale 100x60, 140x60, 180x60, 90x55, 120x55, 160x65mm27.05112 (0,94€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit rezervni komplet sa 6 noževa za skalpel (DK-2039-B)27.05120 (1,01€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
SC/SC multimode simplex fiber adapter27.05120 (1,01€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
SC-APC / SC-APC singlemode simplex fiber adapter27.05150 (1,26€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
SC/SC multimode duplex fiber adapter27.05170 (1,43€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Blank panel 1U/19", plastični27.05180 (1,52€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Konektor RP-SMA CFD20017.02190 (1,60€) PROVERI CENU »
 JakovSistem
 Gde se nalazimo?  
Tons USB punjač za automobil 12V DC27.05230 (1,94€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Uložak 45x45mm (2M) sa maskom za izlaz kablova NA64425MP27.05230 (1,94€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Kućište za montažu na DIN šine dim. 28x60mm sa 1 slotom za keystone module, pod uglom NA2440S27.05230 (1,94€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
SC/APC simplex pigtail singlemode 9/125 mikrona duž. 2m, APC (angle-polished connectors) - fabrički napravljen i testiran27.05250 (2,10€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Regleta 10-parična sastavna LSA-PLUS (ranžirna)27.05307 (2,58€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
FC/FC singlemode simplex fiber adapter27.05330 (2,78€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Prsten (metalni) za šemiranje - vođenje kablova u rek ormanima27.05440 (3,70€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Video balun 1-kanalni pasivni AZ207 primo-predajnik video i napajanja preko UTP kabla27.05530 (4,46€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Kaseta za splajsovanje sa držačem za 12 splice protektora - do 12 fiber optičkih vlakana27.05530 (4,46€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
U.FL - N (ž) bulkhead kabl iz miniPCI kartice da dobijete konektor za antenu27.05550 (4,63€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit držač "treća ruka" (608-391B)27.05570 (4,80€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit univerzalne sečice - makaze (8PK-SR007)27.05590 (4,97€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
ZOK - završna optička kutija za 4 vlakna sa 2 slota i kasetom27.05620 (5,22€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Roline (Value) Crimping Tool 8P8C27.05690 (5,81€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Klešta, Crimping Tool za RJ-45, RJ-11 i RJ-12 konektore, V.TOP, CRPTL27.05696 (5,86€) PROVERI CENU »
 Computer Dream
 Gde se nalazimo?  
Klešta, Crimping Tool VLINE VLCP89500L27.05726 (6,11€) PROVERI CENU »
 Computer Dream
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit sečice izdržljive za precizno sečenje žice prečnika do 2 mm (1PK-5101-E)27.05770 (6,48€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
LAN TESTER, RJ-45 i RJ-11, V.TOP, NLCT27.05786 (6,62€) PROVERI CENU »
 Computer Dream
 Gde se nalazimo?  
Nosač kabla sa obujmicama 10"/1U NP022F27.05880 (7,41€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
POE adapter - injector (za ruter ploče)27.05880 (7,41€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
MMCX (pod uglom, m) na N(ž) bulkhead 30cm27.05890 (7,49€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Alat višenamenski 9-u-1 (ms-525)27.05910 (7,66€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Lupa sa trakom za glavu sa podesivim LED svetlom (MA-016)27.05960 (8,08€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Lemilica keramička 14W, narandžasta drška (SI-130B-25)27.05970 (8,17€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Nosač za 10 Krone LSA regleta27.05970 (8,17€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
RJ-45 klješta za krimpovanjesa sečicama, za 8-pinske konektore28.05990 (8,33€) PROVERI CENU »
 WinWin Shop
 Gde se nalazimo?  
Fiber duplex patch cord kabl SC-FC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC27.051.000 (8,42€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Fiber duplex patch cord kabl FC-FC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC - fabrički napravljen i testiran27.051.000 (8,42€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Neonska lampa za rek ormane - energy saving 8W sa kablom i utikačem27.051.020 (8,59€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
U.FL na RP-SMA (ženski bulkhead) low loss antenski pigtail kabl27.051.030 (8,67€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit pištolj za topljenu plastiku 220V (GK-380B)27.051.130 (9,51€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
L držaci za podupiranje opreme - za rekove dubine 800mm (par)27.051.170 (9,85€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Impact tool za spajanje kabla na reglete po 110/88 standardu27.051.180 (9,93€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Roline (Value) Univ Crimping Tool 8P8C,6P6C,6P4C27.051.200 (10,10€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Pištolj za topljenu plastiku 220V, snaga 100W (GK-389B)27.051.250 (10,52€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit modul za univerzalna klješta za krimpovanje buksni 22-12 AWG (1PK-3003D2)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit modul za univerzalna klješta za krimpovanje RG-58/59 (1PK-3003D9)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Dual telefonski line tester (NT-6006)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Modul za univerzalna klješta za krimpovanje hilzni 22/20/18/16/14/12 AWG (CP-236DE)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
Pro`sKit Modul za univerzalna klješta za krimpovanje RG-58/59/62/174 (CP-336DA4)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
MMCX (pod uglom, m) na RP-SMA(ž) bulkhead (mp)27.051.260 (10,61€) PROVERI CENU »
 Nebo ITS
 Gde se nalazimo?  
K -> loša kategorija    
Napomena:
Sve prikazane cene su maloprodajne cene. PDV je uračunat u cenu. Merodavna cena za kupovinu proizvoda je cena u dinarima. Cena u evrima je samo informativna cena i dobija se primenom zvaničnog prodajnog kursa NBS. Obavezno proverite svaku cenu pre kupovine.
PC Berza ne može da garantuje tačnost ponuda datih od strane prodavaca i ne snosi nikakvu odgovornost za objavljivanje istih. Svaku primećenu nekorektnost možete nam prijaviti putem kolone P - za netačnu ponudu od strane prodavca i kolone K - za netačnu kategoriju.
Zabranjeno je preuzimanje sadržaja sajta u komercijalne ili bilo koje druge svrhe bez pismene saglasnosti PC Berze.
1 OD 5

Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | superponuda.com | bginfo.rs | nsinfo.rs | kginfo.rs | nisinfo.rs | lisica.rs | berzavozila.com | Reklama: Otkup automobila | Selidbe