Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
ATI 5870 OC saveti
STRANA 2 OD 6  
Daum ... 08.05.2011. 16:55 #322300

status: user
broj poruka: 12785
Confused bot is confused...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 17:38 #322311

status: user
broj poruka: 852
Budite dobri da ne bi pisao ljudima da se Srpchici mangupiraju sa osakacenim grafikama i pricaju gluposti da vam preplave sajtove sa skorovima i da vam se smeju ljudi. Posle toga ce vasi rezultati stvarno smesno izgledati.
Jbg sta da radim kada sam ja kriv za takvu situaciju kod nas.
Ajde zelim vam, da stignete Phenom. Ima vas tamo par na Benchu pa sklopite jednu masinu pa da stignete lika sa X4 na 3.6GHz. Dokazite da nisam u pravu.
Phenom X4 -ATI 5870 1GB 7366 3D Mark 11 Basic.
Vasa taktika je djubre kao i neki od vas. Onaj priv samo sto me nije nabedio da lazem kada je trazio gde je to. Posle je otisao ko popisan. A dosli drugi koji traze da me oteraju zato sto sam vam predstavio laz.
Sklapajte masinu X4 vam se pokenjao na SB.


EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 18:09 #322316

status: user
broj poruka: 852
E sada ne ubacujte se ako nemate pametnija posla. Onog lika ste izvredjali jer imam ASUS ali ja ako krenem da psujem bice povracanja po tastaturi i pominjanja nerodjenih jos zato prodjite medju vase MSI i Sapphhire to je vas nivo.

Evo ja se penjem po malo. Da vidimo da li 6950 ima svrhe uopste u ovoj zemlji.
Mislim bolja je ali su to procenti mali u pitanju.

http://i.imgur.com/trnK7.jpg


Sutra se spremam da probijem granicu od 5.000.
A temp u toku testa 60C sa fanom na 50%.
Skoro da ni topao vazduh ne izlazi nazad.
Ljudi ne nasedajte ako nastavim dalje 6950 gubi svrhu a onda ce se polomiti da bi me banovali. Komarci...
Pa mi dajte opet pokvarenu kartu. Ima da nauce da se polome kada kupujem da nadju ispravan primerak jer ce svaki neispravan da im ubije zaradu za od 10 karti koje nece biti kupljene kada narod procita.




EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: ... 08.05.2011. 18:14 #322319

status: user
broj poruka: 6502
6950 @ 1020/1500 MHz:

http://imageshack.us/photo/my-images/854/3dm11ocmax.jpg/

Samo ~20% razlike (GPU skor) :D To su ti `procenti mali` :)



:: E sada ne ubacujte se ako nemate pametnija posla. Onog lika ste izvredjali jer imam ASUS ali ja ako krenem da psujem bice povracanja po tastaturi i pominjanja nerodjenih jos zato prodjite medju vase MSI i Sapphhire to je vas nivo.
::
:: Evo ja se penjem po malo. Da vidimo da li 6950 ima svrhe uopste u ovoj zemlji.
:: Mislim bolja je ali su to procenti mali u pitanju.
::
:: http://i.imgur.com/trnK7.jp
::
::
:: Sutra se spremam da probijem granicu od 5.000.
::
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 18:16 #322320

status: user
broj poruka: 852
Pa procitaj post gornji ja nsam rekao da imam GIGABYTE a oni su poznati po zlu. To je jedan od razloga zasto sam na ASUS otisao.
Jel to 6950 napravljena na 6970. Citava generacija ispred em nije GIGABYTE siogurno.
Ne prolece cemo da se igramop ravnopravno SB Extreme i GTX580 SLI samo sto ce to da bude svaki dan kod mene.
Priznajem imate bolji HW od mene ali menjate i uzimate sta padne napamet ali ste za svet i ono sto oni imaju sa 6950 mnogo dalje zaostajete nego ja za vama.
Samo sam 5 dana ranije znao za opnaj skor od 7366 za ATI5870 na X4 na 3.6GHz kada je Sky pircao o slabosti Phenoma. Jaoj..


EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: ... 08.05.2011. 18:21 #322322

status: user
broj poruka: 6502
Ovo je neotkljucana 6950 2GB, mozes da vidis da ima 1408 shader-a u GPU-Z.

:: Pa procitaj post gornji ja nsam rekao da imam GIGABYTE a oni su poznati po zlu. To je jedan od razloga zasto sam na ASUS otisao.
:: Jel to 6950 napravljena na 6970. Citava generacija ispred em nije GIGABYTE siogurno
:: Ne prolece cemo da se igramop ravnopravno SB Extreme i GTX580 SLI samo sto ce to da bude svaki dan kod mene
:: Priznajem imate bolji HW od mene ali menjate i uzimate sta padne napamet ali ste za svet i ono sto oni imaju sa 6950 mnogo dalje zaostajete nego ja za vama
:: Samo sam 5 dana ranije znao za opnaj skor od 7366 za ATI5870 na X4 na 3.6GHz kada je Sky pircao o slabosti Phenoma. Jaoj.
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 18:22 #322323

status: user
broj poruka: 852
Vratio si joj BIOS???
Jel moze to???
A ne ti si imao PowerColor od 1GB to je neka druga, Sapphire jel da???




EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 08.05.2011. 18:26 #322326

status: user
broj poruka: 12785
Misliš baš kao što nas ti gadjaš nekim nebitni score-ovima sa kartom starom 2 godine i svi ti se smejemo?

Samo pretiš u prazno, prosto se ceo forum trese od tebe. Pas koji laje ne ujeda...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: da vam preplave sajtove sa skorovima i da vam se smeju ljudi. Posle toga ce vasi rezultati stvarno smesno izgledati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: ... 08.05.2011. 18:32 #322332

status: user
broj poruka: 6502
Moze da se vraca BIOS, al ovo nije moja karta, ovo je jedna koju sam imao na testu Sapphire FleX 2GB:

http://hwbot.org/community/submission/2163960_thebear_3dmark11___performance_radeon_hd_6950_6259_marks

9. mesto na HWBot-u. Madam islim da su neki od rezutlata iznad FAKE da su iskljucili u drajverima teselaciju jer nema sanse da lik na istom kloku kao ja izvuce 6500 GPU skor.

:: Vratio si joj BIOS???
:: Jel moze to??
:: A ne ti si imao PowerColor od 1GB to je neka druga, Sapphire jel da??
::
::
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 18:41 #322338

status: user
broj poruka: 852
I to ne moze nikako da se spreci sem kada si na takmicenju i instaliras driver pred njima tamo.



EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: ... 08.05.2011. 18:43 #322340

status: user
broj poruka: 6502
Zato se za ovaj 3dmark i ne dobijaju poeni na HWBot-u.

:: I to ne moze nikako da se spreci sem kada si na takmicenju i instaliras driver pred njima tamo
::
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 18:45 #322341

status: user
broj poruka: 852
Nego koji, pa na drugima ima i vece manipulacije.

A tiDaume daj vise nebitno je sta ti mislis., Moja kartaa je izasla 31.marta 2010. i meni je samo bitno da ja mogu da koristim x8AA sa njom. A uskoro cu imati onu kojoj ne znate performanse od koje imate nocne more.
Ovu: http://i.imgur.com/OPThi.jpg

I onda cu zajedno staviti ATI5870 I ENGTX580 za prvo vreme dok ne skupim kes za drugu ENGTX580 a tu ce mi pomoci prodaja ove.

A o ovome vam pricam.

http://3dmark.com/3dm11/44484

Ovo mora da je EVGA satrla 3D Mark 11. Kakav skor. Auuuuu.
Dal bi dobacili do 8000 da preturite magacin dobavljaca.
Ali to je 1 karta.
A i procesor je 6GHz. Zaigrao se decko. Ovo je na Rampage III.
Ajde bas da gledamo na kojim plocama postizu skorove koje su firme, ASUS I EVGA i sigurno ima samo mislim 2 GA na prvoj strani OD 15-20 ploca, ASUS najvise pa EVGA pa GA. A i memorije su im. Ima neki zauzeta po 6 modul sa Corsair 2450MHz. To je Intel.
Jbg. Ako budemo poslusni i voeleli zapad i mi cemo moci to.

Necu ni da gledam dalje da se vratim ja u realnost. Mi smo za njih konzole.





EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 19:20 #322349

status: user
broj poruka: 852
Ako nadjes negde MAX volyazu koju ste vi koristili kada su stigle ATI5870 stavi da vidim, ja idem da spustim klok grafickoj. Bez veze da stoji ovako.
Drzacu na 900/1300 za svaki dan tako moze i CCC.



EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2011. 21:50 #322375

status: user
broj poruka: 12785
Teši se samo robe... obrni okreni karta ti je stara 2 godine...

http://bit.ly/lhxyz2

Polako sa metadonom...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 XXX 08.05.2011. 21:57 #322380

status: user
broj poruka: 852
Koliko god da je stara ja igram sve na 1920x1080 sa x8AA. Pa ako to mogu sa kartom starom i 10 godina neka.
A ti pogledaj kada je izasao ovaj model karte koji imam.
GV-R5876P-2GD-B




EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: XXX 08.05.2011. 22:00 #322383

status: user
broj poruka: 12785
Nije bitno, ja pričam o samoj seriji grafika...

Čemu onda proseravanje da uzimaš bolju kartu kad ti je i to sasvim dovoljno? Još jedan si u nizu kao retardirani Sale Corei7 koji kupuje hardver da bi imao bolji 3DMark score.
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: Koliko god da je stara ja igram sve na 1920x1080 sa x8AA. Pa ako to mogu sa kartom starom i 10 godina neka.
:: A ti pogledaj kada je izasao ovaj model karte koji imam
:: GV-R5876P-2GD-
::
::
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 22:06 #322386

status: user
broj poruka: 852
Imam pravo da kupim ali vise ne bi trebao. Kada pogledam bolje da sam potrosio na kurve i koku koliko sam se iznervirao ali jebacu ih lose zbog toga. Imam ja pravo da promeni sve u ASUS ako i plocu menjam i da se oslobodim ovog sramnog skora GIGABYTE. Planirao sam da je prodam i izvucem pola para od EAH6970 koja je tek izasla i jaca je i da radi normalno. Imao bi ispravnu kartu staru 2 meseca iz najviseg segmenta koji bi platio racunajuci prodaju 150e. Sada cu se natezati sa njima mesec dana ali sada mi nece dati drugu EAH6970 jel ja u tu seriju vise nemam poverenje niti mogu da imam. Sada kada su me zeznuli cu da trazim Fermi kao i sto radi veliki broj kojima se smuci neispravan ATI, ili neispravna Nvidia.

Ne na kraju cu da prodam komp i da zaboravim sve dok ne budem mogao da preskocim te pacovkse ruke i mozak u kupovini od proizvodjaca direktno i da i im ucenim glavu na ulici svima koji su me ikada ostetili za deo za komp pa ce se okretati na putu sa posla do kuce.



EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 22:12 #322389

status: user
broj poruka: 852
Da sam je odneo kuci i stavio i ajde karta neispravna, ne oni su testirali i pitram i u radnji jer sve OK. Kaze jeste, jeste radio je i 3D Mark jer sam rekao da rade da se ne desi da pukne sto se desava ljudima i nije me tada nista pitao za pregrevanje jer bi trazio da ga uplae tu. I sutradan ja instaliram OS on me zove pita ja reko ne bi trebalo sto da se pregreva videcu, krenem da igram kada sam video 92 sa 30sec. Slog.
Jos oni misle da ja stavim ventilator na 30-405 ala ce da se iznenada kada vide da ventilator sam se steluje i na dodje do 70%. Ako kazu pojacaj na 100% batine nece izbeci ja ovakav sa 75 kila cu da preskocim pult i da im razlopam monitor u glavu.

Jbt sta daju ljudima koji manje para trose. Ne znam smirim se i kada se setim ja se suzdrzavam bojim se ako kazu nesto pogresno da necu moci da se savladam tamo, napravicu stetu koju cu morati da platim. Zato i cekam da se smirim i da im nosim. Ne u Direct Link sa njima nemam nista nego u VIP. Ma popicu lek za smirenje i da bi mogao da razgovaram da ne puknem u toku razgovora.









EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: ... 08.05.2011. 22:16 #322392

status: user
broj poruka: 3241
Nemoj brate da se zezas sa pultom,pultovi umeju da budu jako zajebani:
http://www.youtube.com/watch?v=AtboTwW-Jao

AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: Da sam je odneo kuci i stavio i ajde karta neispravna, ne oni su testirali i pitram i u radnji jer sve OK. Kaze jeste, jeste radio je i 3D Mark jer sam rekao da rade da se ne desi da pukne sto se desava ljudima i nije me tada nista pitao za pregrevanje jer bi trazio da ga uplae tu. I sutradan ja instaliram OS on me zove pita ja reko ne bi trebalo sto da se pregreva videcu, krenem da igram kada sam video 92 sa 30sec. Slog.
:: Jos oni misle da ja stavim ventilator na 30-405 ala ce da se iznenada kada vide da ventilator sam se steluje i na dodje do 70%. Ako kazu pojacaj na 100% batine nece izbeci ja ovakav sa 75 kila cu da preskocim pult i da im razlopam monitor u glavu
::
:: Jbt sta daju ljudima koji manje para trose. Ne znam smirim se i kada se setim ja se suzdrzavam bojim se ako kazu nesto pogresno da necu moci da se savladam tamo, napravicu stetu koju cu morati da platim. Zato i cekam da se smirim i da im nosim. Ne u Direct Link sa njima nemam nista nego u VIP. Ma popicu lek za smirenje i da bi mogao da razgovaram da ne puknem u toku razgovora
::
::
::
::
::
::
::
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 08.05.2011. 22:28 #322398

status: user
broj poruka: 852
Ma brate malo malo zaboravim i setim se kada vidim ovu kutiju sa zapakovanom kartom pored mene. ODLEPIM. Sta se meni vrti po glavi vi nemate pojma a ja cu jos gore najebati jer ne zelim u tvorza.
Nema popicu duplu dozu leka i nosim i m to da bio totalno iskulirao neke predloge kojim ce me izvoditi iz taakta da stavljam aftermrket cooler i ostalo. Da bi mogao lepo i cinicno da im govorim da to ubija garanciju i ostalo, sa kezom na ustima.

I on je preminuo jel da??? Sto je rezirao ili sta vec.
Ne pisac serijala???



EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Www 08.05.2011. 23:12 #322401

status: user
broj poruka: 17084
Wlado ako se ne drogiras , pocni!

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 Re: Www 08.05.2011. 23:34 #322403

status: user
broj poruka: 845
Pa vidiš da stalno pominje neke lekove, koku... a u zadnjem postu kaže da će popiti duplu dozu leka. Nije baš `sam sa sobom`. Ranije mi je bio zanimljiv i mislio sam da se zeza a sada uviđam da je pukao kao Nadal večeras. Pozdrav!

:: Wlado ako se ne drogiras , pocni
::
:: AMD Phenom II x6 105
:: 5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: 470 gtx gigabyte
:: MSI 760 GM-E5
:: Chieftec Drago
:: LC power 600
:: CpuCooler:Titan Vanesa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Pukao kao Nadal 09.05.2011. 08:40 #322427

status: user
broj poruka: 6086
E, vala, počisti ga D`Joković, nikada lakše. Samo me je iznervirao kad mu je poklonio one brejkove u prvom setu. Video valjda da će biti 6:0, pa ajde da drugara spase bruke i sramote pred domaćom publikom.


AMD Phenom II X3 720BE, OCZ Vendetta 2, Gigabyte GA-MA790X-UD3P, Kingston HyperX 2×2GB 1066MHz, Samsung F3 HD502HJ & F4EG HD204UI, Sapphire Radeon 6950 1GB, Samsung 2232BW, CM 690 II Advanced, Chieftec CFT-650-14CS



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 10:09 #322438

status: user
broj poruka: 852
Za ovu malu zemlju uvek smo u sportu bili dobri. Toliko malo stanovnika a nadju se dobri sportisti. Jedino kada gledas fudbalere, bilo koji klub i uporedjujes ih sa bilo kojom jakom ligom ne prvih 5 klubova nego i one iz sredine cini mi se kao da su nasi nekako santavi u noge. Kao da su svi drugi prosli neku skolu koju nasi nisu. Oni mucenici ne znaju ni da se dodaju ni da umire loptu, nista, od pre 15-20 godina zaboravili smo da igramo fudbal i to nije losa forma nego igraci nisu nauceni lepo. Njihovi potezi su smesni, rahiuticni, panicni prema jakim klubovima. Po neki ode u jaki klub uglavnom odbranu da igaa i to ih prvo godinu dana uce sto ih ovde nisu naucili pa odna igraju.
Nema vise igraca ni kao Pksi ni kao Genije ovi sada su kita iz bilo kog kluba.

A SADA AKO NEMATE STA DA KAZETE ZA ATI5870 DA JE PLJUJETE ILI HVALITE NE PISTE NISTA OVDE VISE.




EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 : ) 09.05.2011. 10:30 #322447

status: user
broj poruka: 17084
Pises nesto o pKsiju i fudbalu a onda svima kazes da pisu samo o doticnoj kartici...

Cisto zlato...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs