Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
ATI 5870 OC saveti
STRANA 3 OD 6  
TheBear Re: : ) 09.05.2011. 10:30 #322448

status: user
broj poruka: 6502
On sme, ostali ne smeju da pisu, njegova je tema :)))

:: Pises nesto o pKsiju i fudbalu a onda svima kazes da pisu samo o doticnoj kartici..
::
:: Cisto zlato..
::
:: AMD Phenom II x6 105
:: 5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: 470 gtx gigabyte
:: MSI 760 GM-E5
:: Chieftec Drago
:: LC power 600
:: CpuCooler:Titan Vanesa
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: Re: : ) 09.05.2011. 10:33 #322450

status: user
broj poruka: 17084
A da,
zaboravio sam

I sme da se pise o:

Pjuvanju azijata
Vanzemaljcima-Klioncima
asusu
corsair-u
fudbalu-samo Wlada sme

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: On sme, ostali ne smeju da pisu, njegova je tema :))
::
:: :: Pises nesto o pKsiju i fudbalu a onda svima kazes da pisu samo o doticnoj kartici..
:: ::
:: :: Cisto zlato..
:: ::
:: :: AMD Phenom II x6 105
:: :: 5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: :: 470 gtx gigabyte
:: :: MSI 760 GM-E5
:: :: Chieftec Drago
:: :: LC power 600
:: :: CpuCooler:Titan Vanesa
:: ::
:: ::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 10:37 #322452

status: user
broj poruka: 852
Rekao sam odavde da pisemo samo o ATI5870.


EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 09.05.2011. 11:04 #322454

status: user
broj poruka: 12785
Jao kad se setim sad mog prvog 3D acceleratora, nVidia Riva 128 sa 4mb video memorije, to je bila karta tada, pravi boom... Još uvek je čuvam na polici...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Ma sigurno i Piksi ima ... 09.05.2011. 11:15 #322455

status: user
broj poruka: 3241
ATI 5870,zato o njemu moze da se pise.
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 12:05 #322466

status: user
broj poruka: 852
A kakve veze ima Djokovic i Nadal i ostale gluposti sa kojima su poceli drugi. Da nije bilo toga ne bi bilo ni mog odgovora tako da malo predjite na druge.


EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNIH
A za nas bar ASUS.

GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 09.05.2011. 12:47 #322488

status: user
broj poruka: 17084
Covek je samo napisao da si prs`o (mentalno) kao Nadal protiv Djokovica, nista vise...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: A kakve veze ima Djokovic i Nadal i ostale gluposti sa kojima su poceli drugi. Da nije bilo toga ne bi bilo ni mog odgovora tako da malo predjite na druge.
::
::
:: EVGA, CORSAIR je privilegija NORMALNI
:: A za nas bar ASUS.
::
:: GOOGLE JE MAJKA ZA OTKIRIVANJE SRPSKIH LAZI
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 12:51 #322490

status: user
broj poruka: 852
Dobro citam sada one podvojene licnosti sa Bencha koji mi umalo nisu psovali majku pore 2 meseca kda sam pitao da li da stavim 8GB memorije tj jos 2x2GB na moja 2x2. Sada je situacija drugacija, ko nema taj je lud. Pale su cene, izdate su naredbe iz prodavnica i mali poslusn i pacovcici su krenuli da tovare prukama narod koji treba da kupuje.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 09.05.2011. 12:54 #322491

status: user
broj poruka: 17084
Tebi je lepo i zabavno i nikad nisi sam (cak i kad jesi)
Zurka u tvojoj glavi i svi povracaju...

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: Dobro citam sada one podvojene licnosti sa Bencha koji mi umalo nisu psovali majku pore 2 meseca kda sam pitao da li da stavim 8GB memorije tj jos 2x2GB na moja 2x2. Sada je situacija drugacija, ko nema taj je lud. Pale su cene, izdate su naredbe iz prodavnica i mali poslusn i pacovcici su krenuli da tovare prukama narod koji treba da kupuje
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 12:55 #322492

status: user
broj poruka: 852
Ej pa pre 2-3 meseca sam proglasen ludim i razmazenim sto hocu 8GB RAM-a ali sada su direktive iz EMMI, Gigatrona, ATOM-a i ostalih stigle. Kako li ih placaju, ma sigurno nabavna cena bez zarade sta im treba i mogucnost biranja i i sprobavanja i zamene kada nesto sitno ne valjda da se proda drugom kupcu a njima drugo.
Samo vidis na pitanje +1, +1, sto da ne bolje, uposlice se, ovo ono. AUUUUUU. AUUUU.
A posebna prica su moduli od 4GB posebno koji su sada nikada potrebniji kada su poceli da se pojavljuju. Da sam onda hteo da kupim kada sam pitao gde ima i kako da se nadje i da sam mogao od preko rekli bi ne seri sta ce ti to imas ovo ovde i ovde, to ti ne treba i krenuli sa informacijama.
Znam i ime tog koji je rekao da to nece jos dugo biti aktuelano.
Ne kazem sa sebe ja sam poslusao druge koji pricaju Engleski ali je zlo da ovde covek dobija razlicite savete i da je pozeljno da kupuje kada drugima odgovara i sta drugima odgovara. Regulacija Online shopinga ubice jednim udfarcem 100 muva cak. Vise ce se komunicirati na Engleskom i dobijati tacnije informacije.

M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Vidim da si promenio potpis 09.05.2011. 13:37 #322498

status: user
broj poruka: 4641
Pa sam se nasao prozvanim za MSI.
Koliko se secam ja nisam tebe vredjao ni u jednoj temi.
Ja predlazem MSI, jer nemaju svi novac za ASUS 580 i 6950-70, a u ovom cenovnom rangu i u ovoj seriji karata po meni je MSI bolji od Asusa.
Zato sam ga i kupio, a ne zbog nekog sponzorstva i sta ti ja znam. To me ne interesuje.

A ti ako ne volis MSI i ovu seriju karata, to je tvoj problem. Ja novac za ASUS gtx 580 nemam da dam, ni za 6970, niti bi dao jer mi nisu potrebne.
Tako da uvek kupujem grafiku iz srednjeg segmenta i biram ono sto je najbolje.
U mom slucaju je ovaj MSI najbolja kupovina i zato sam je kupio. I predlagacu je svakom u srednjem segmentu, jer sam licno prezadovoljan

MSI 6850 Cyclone, Power edition

:: Ej pa pre 2-3 meseca sam proglasen ludim i razmazenim sto hocu 8GB RAM-a ali sada su direktive iz EMMI, Gigatrona, ATOM-a i ostalih stigle. Kako li ih placaju, ma sigurno nabavna cena bez zarade sta im treba i mogucnost biranja i i sprobavanja i zamene kada nesto sitno ne valjda da se proda drugom kupcu a njima drugo
:: Samo vidis na pitanje +1, +1, sto da ne bolje, uposlice se, ovo ono. AUUUUUU. AUUUU
:: A posebna prica su moduli od 4GB posebno koji su sada nikada potrebniji kada su poceli da se pojavljuju. Da sam onda hteo da kupim kada sam pitao gde ima i kako da se nadje i da sam mogao od preko rekli bi ne seri sta ce ti to imas ovo ovde i ovde, to ti ne treba i krenuli sa informacijama
:: Znam i ime tog koji je rekao da to nece jos dugo biti aktuelano.
:: Ne kazem sa sebe ja sam poslusao druge koji pricaju Engleski ali je zlo da ovde covek dobija razlicite savete i da je pozeljno da kupuje kada drugima odgovara i sta drugima odgovara. Regulacija Online shopinga ubice jednim udfarcem 100 muva cak. Vise ce se komunicirati na Engleskom i dobijati tacnije informacije
::
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Vidim da si promenio potpis 09.05.2011. 13:52 #322499

status: user
broj poruka: 18941
Misljenje da je MSi najbolji je cisto subjektivno misljenje i ne bi trebao da se nalazis uopste uvredjenim zbog Wladinih gluposti.. Wlada smatra, sta vise 1000% je siguran da su ASUS i Corsair najbolji na svetu, naravno subjektivan je krajnje i preko toga, niko ziv ne moze da ga ubedi u suprotno, cak i da se potrudi pokajace se, a ovo `glodje` je olicenje nasuprot nekih misljenja ovde da je Wlada bar `kulturan` ako nista drugo.. kako mu ponestaje strpljenja da postigne svoj cilj, tako ponestaje i kulture, dostojantsva i u neku ruku profesionalnog misljenja( http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo&feature=related ).


:: Pa sam se nasao prozvanim za MSI
:: Koliko se secam ja nisam tebe vredjao ni u jednoj temi
:: Ja predlazem MSI, jer nemaju svi novac za ASUS 580 i 6950-70, a u ovom cenovnom rangu i u ovoj seriji karata po meni je MSI bolji od Asusa
:: Zato sam ga i kupio, a ne zbog nekog sponzorstva i sta ti ja znam. To me ne interesuje
::
:: A ti ako ne volis MSI i ovu seriju karata, to je tvoj problem. Ja novac za ASUS gtx 580 nemam da dam, ni za 6970, niti bi dao jer mi nisu potrebne
:: Tako da uvek kupujem grafiku iz srednjeg segmenta i biram ono sto je najbolje
:: U mom slucaju je ovaj MSI najbolja kupovina i zato sam je kupio. I predlagacu je svakom u srednjem segmentu, jer sam licno prezadovolja
::
:: MSI 6850 Cyclone, Power editio
::
:: :: Ej pa pre 2-3 meseca sam proglasen ludim i razmazenim sto hocu 8GB RAM-a ali sada su direktive iz EMMI, Gigatrona, ATOM-a i ostalih stigle. Kako li ih placaju, ma sigurno nabavna cena bez zarade sta im treba i mogucnost biranja i i sprobavanja i zamene kada nesto sitno ne valjda da se proda drugom kupcu a njima drugo
:: :: Samo vidis na pitanje +1, +1, sto da ne bolje, uposlice se, ovo ono. AUUUUUU. AUUUU
:: :: A posebna prica su moduli od 4GB posebno koji su sada nikada potrebniji kada su poceli da se pojavljuju. Da sam onda hteo da kupim kada sam pitao gde ima i kako da se nadje i da sam mogao od preko rekli bi ne seri sta ce ti to imas ovo ovde i ovde, to ti ne treba i krenuli sa informacijama
:: :: Znam i ime tog koji je rekao da to nece jos dugo biti aktuelano.
:: :: Ne kazem sa sebe ja sam poslusao druge koji pricaju Engleski ali je zlo da ovde covek dobija razlicite savete i da je pozeljno da kupuje kada drugima odgovara i sta drugima odgovara. Regulacija Online shopinga ubice jednim udfarcem 100 muva cak. Vise ce se komunicirati na Engleskom i dobijati tacnije informacije
:: ::
:: :: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: :: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:04 #322500

status: user
broj poruka: 852
Pa ja sam napisao ko mi predlozi ne ko ima MSI. Vi koliko znam niste robovi brenda, ja jesam ipak. Ja sam to napisao za ove sto su posle GTX570 krenuli pricu o Twin Froze a ja volim ASUS. Zamislite kakav bi savrsen i dobar rob brenda bio da umesto ASUS, EVGA, CORSAIR ja volim MSI, Sapphire(2 godine). Tako ga zovem od sada Saphire(2 godine). To je njegov puni naziv za mene. Pa onda rob CM, pa LC Power da moram svake godine da menjam, kakav bi divan rob marki bio. Svuda bi me hvalili.

A da su zazalili i treba, kao i za pokvarenu kartu koju su mi svesno dali. Neko je video i procitao i sada nece kuptii ceka neke nadolazece serije. Ovde ne pricamo o kartama od 50-100e nego o najvisem segmentu koji se jako, jako tesko prodaje i za koji treba da vode racuna o kupcima a ne da im svesno daju karte koje su za reklamaciju zxbog pregrevanja. Ali to je njihova stvar pa neka mi daju opet tako nesto. Zavrsice se kao sto bi se zavrsilo da su mi dali ispravnu stim sa nekoliko manje prodatih primerka.

Evo maalo da se vratim na temui. Znaci malo fali za 5000 GPU.


http://i.imgur.com/7Ykx1.jpg






M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Re: Vidim da si promenio potpis 09.05.2011. 14:13 #322501

status: user
broj poruka: 4641
Ja ne mislim da je MSI najbolji.
Ja kazem da je najbolji u ovoj seriji 6850, koju sam ja kupio.
Nisam ja ljubitelj MSI-a, pa da tako pricam, ali je u ovoj seriji najbolji po mom subjektivnom misljenju.

Nisam ni rekao da je nekulturan, ja ga znam mnogo ranije i sto se tice kulture nemam zamerke. Samo kazem da me potpis malo vredja, jel sam par puta predlagao MSI 6850 iz razloga sto sam licno zadovoljan ovim modelom , a ne iz nekog razloga da omasovljavam brend ili da punim usi nekome i sl.

Verovatno je i izrevoltiran time sto mu se desava, ali ja nisam kriv za to.
Dosta nam je i pomogao oko reklamacija na Gigabyte, a nije morao, svaka cast na tome.
Ovaj potpis bode oci izgleda samo kome ne bi trebalo, a ove sto prodaju zabole ona stvar.
Vlado ako si mislio da tebi ne predlazu MSI, stavi ono `mi`.
Znaci : ko mi predlozi.

:: Misljenje da je MSi najbolji je cisto subjektivno misljenje i ne bi trebao da se nalazis uopste uvredjenim zbog Wladinih gluposti.. Wlada smatra, sta vise 1000% je siguran da su ASUS i Corsair najbolji na svetu, naravno subjektivan je krajnje i preko toga, niko ziv ne moze da ga ubedi u suprotno, cak i da se potrudi pokajace se, a ovo `glodje` je olicenje nasuprot nekih misljenja ovde da je Wlada bar `kulturan` ako nista drugo.. kako mu ponestaje strpljenja da postigne svoj cilj, tako ponestaje i kulture, dostojantsva i u neku ruku profesionalnog misljenja( http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo&feature=related )
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:22 #322503

status: user
broj poruka: 852
Znam da nisi ti ima ih dosta ovde. Kao kada bi neko terao Ilidana da ofarba nesto u zlatno jer vise nema crne. Kao pa dobro ti je i to takvo zato sto ovo nema. Ovde mnoge stvari prelaze u Agresivno Poslovanje koje je na zapadu kaznjivo. Kao i dovodjenje kupaca u zabludu. Mnogi nesvesno prelaze te granice ali je njihova zavisnost i korist mozda jaca od toga. Meni su neke stvari koji drugi ne gledaju jako bitne i oni to ne mogu da shvate. Ja ne mogu da shvatim kako neko ima zavesu u kuci recimo, tepih. Pa nista, svako uredjuje sebi za svoje pare kako hoce. Ali su oni preterali pokusavajuci da me nateraju na nesto i to treba saseci odmah jer ce uvek to raditi i za druge stvari kako prodavnicama odgovara. Moraju da shvate odmah da od mene dobit nece moci da nateraju nasta njima odgovara i da se nabedjuju i postavljaju performanse. Meni je vazniji izgled nego skor. Ali skor mora da buide normalan ili je nesto poluispravno.


M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 09.05.2011. 14:26 #322505

status: user
broj poruka: 17084
Ko robuje asusu i corsair-u sisa penis...

Nije rima ko necija ali je dobra.

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:28 #322506

status: user
broj poruka: 852
Bravo za tebe i nemoj da dozvolis da te niko nagovori na ASUS iCorsair ako ti volis LC Power i MSI. Tvoje su pare.



M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 : ) 09.05.2011. 14:30 #322508

status: user
broj poruka: 17084
Bas tako !
Moje pare ,
ne robujem nicemu ,sta mi radi posao i sta valja kupujem + prodjem jeftinije...

Nego kako ti se greje onaj asus?

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:32 #322509

status: user
broj poruka: 852
Odlicno ti si mali kupac za primer, da je takvih vise i prodavnice bi bile bogatije jer cesce menjas i garancije krace. LC Power zlato za dobavljace, meni je izgled bitniji nego da prodjem jeftinije. Iovako razliku izmedju MSI i ASUS pojedem, popijem i popusim za 2 dana i treci imama za pekrau ujutru. A 3 godine cu gledati komponentu unutra.


M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 W for Vlada 09.05.2011. 14:37 #322512

status: user
broj poruka: 17084
Sve mi radi kako treba,
napajanje mi ruzno(to me najvise boli)
ali tera masinu bez problema iako kosta samo 30e jbg...

Nista mi se nije kvarilo , a i da se pokvari imam garanciju od 2-3 godine na sve komponente sigurno necu da drzim nesto u kompu punih 5 godina samo zato jer imam garanciju od tih istih 5 godina...(pregazi je vreme)

Dakle sve radi odlicno, ne kvari se , nije skupo , ne pregrava se , ne crkava i jeftinije je...

Sta je problem? :)

E da, nisi odgovorio koja ti se ono karta prgrevala?

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Re: W for Vlada 09.05.2011. 14:39 #322513

status: user
broj poruka: 3241
Mislim da je u pitanju bio Asus 6970 na kojem je pogresno pisalo 1GB umesto 1KW!
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED
3 macke,dve iste i jedna razlicita :D


http://www.youtube.com/watch?v=PeQgaNzwIeg

:: Sve mi radi kako treba
:: napajanje mi ruzno(to me najvise boli
:: ali tera masinu bez problema iako kosta samo 30e jbg..
::
:: Nista mi se nije kvarilo , a i da se pokvari imam garanciju od 2-3 godine na sve komponente sigurno necu da drzim nesto u kompu punih 5 godina samo zato jer imam garanciju od tih istih 5 godina...(pregazi je vreme
::
:: Dakle sve radi odlicno, ne kvari se , nije skupo , ne pregrava se , ne crkava i jeftinije je..
::
:: Sta je problem? :
::
:: E da, nisi odgovorio koja ti se ono karta prgrevala
::
:: AMD Phenom II x6 105
:: 5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MH
:: 470 gtx gigabyte
:: MSI 760 GM-E5
:: Chieftec Drago
:: LC power 600
:: CpuCooler:Titan Vanesa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Pa dobro Wlado sto nas bacas 09.05.2011. 14:40 #322515

status: user
broj poruka: 7286
al sto tripujes amere???, pa od njih ti dolazi tvoja buduca mlada....

http://www.youtube.com/watch?v=m5lnavfxZWo&feature=relmfu


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:41 #322516

status: user
broj poruka: 852
Isto kao i pre vec nekoliko dana je u kutiji, ne moze da se koristi karta 95C svaka igra posle 5 minuta. Cim se nakanim do grada nosim im i gotov. Nisu se ni udostojili da mi odgovore na mail. Seasonic odgovara posle nekoliko sati kada vide da ims nesto njihovo.
Ja cu cim dodjem tamo da im kazem da rade Furmark predamnom odmah. Zapisao sam broj karte, BIOS, slikao srafove, sve, sve sve. Ta karta je zasluzna sto mogu da se kladim ce prodati bar 5 prtimeraka manje. Tj svesno prodavanje nje kada su videli koje temp pravi. Na Benchu je to od onolikih pametnih kuraca samo 1 lik primetio da su to oni stvarno znali, pa dobrojutro da su znali.


M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ehej Wlado! Opet kuliras... 09.05.2011. 14:43 #322517

status: user
broj poruka: 17084
Sve mi radi kako treba,
napajanje mi ruzno(to me najvise boli)
ali tera masinu bez problema iako kosta samo 30e jbg...

Nista mi se nije kvarilo , a i da se pokvari imam garanciju od 2-3 godine na sve komponente

sigurno necu da drzim nesto u kompu punih 5 godina
samo zato jer imam garanciju od tih istih 5 godina...(pregazi je vreme)

Dakle sve radi odlicno, ne kvari se , nije skupo , ne pregrava se , ne crkava i jeftinije je...

Sta je problem? :)

E da, nisi odgovorio koja ti se ono karta prgrevala?
Koja marka?

AMD Phenom II x6 1055
5 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
Chieftec Dragon
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa


:: Isto kao i pre vec nekoliko dana je u kutiji, ne moze da se koristi karta 95C svaka igra posle 5 minuta. Cim se nakanim do grada nosim im i gotov. Nisu se ni udostojili da mi odgovore na mail. Seasonic odgovara posle nekoliko sati kada vide da ims nesto njihovo.
::
::
::
:: M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje
:: Ko predlozi MSI nek mi k... glodje
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Wlada011 ... 09.05.2011. 14:47 #322522

status: user
broj poruka: 852
Pa neka ti radi, ja nemam drugo resenje kada se ovo zavrsi. Mogu da nastavim da kupujem u Srbiji ili kao mnogi razocarani u ovu zemlju da idem i blatim je na svakom koraku. Mogu da se kladim da je lik razmisljao da li da mi je ostavi unutyra i koliko covek nekada i ne bude svestan i naprqavi neki potez koji skupo kosta kasnije.
Jbg oni prodaju karte sada su jeli govna na 2 fronta razlicito. Jedan meni da objasne da Cayman radi na 90C kako bi ostao zajkeban a drugi da kupcima dokazu da to nije istina jer niko ga ne bi kupio vise.
Onda su se verovatno sabrali pa prekinuli pricu o radu na 90C kada sam rekao sta kaze AMD i sta je istina.
AMD je rekao meni na privatnu poruku cak i klokovana u CCC u furmarku ne sme da daje takve temp kao tebi u igrama.


M/B mi je ASUS ROG, grafika takodje,
Ko predlozi MSI nek mi k... glodje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs