Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Hej Hej Hej Finaly it`s here!!!!!!!
STRANA 3 OD 7  
H-nitro Re: Re: re 11.10.2010. 14:06 #251761

status: user
broj poruka: 1959
stohisticki ili ti nasumice ili ti random

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: Sta ti je ovo `stohisticki`
:: Ne mislis valjda na stoicizam, ucenje Zenona
::
:: @erestun: iskulira
::
::
:: :: rajic maliamber i vuk 125 otprilike je tako kako su momci objasnili sto ja pokusavam od pocetka da kaze
:: ::
:: :: alrad `lsd izlaganje` sad me provociras ali cu precutati ov
:: :: a ocigledno nisi pratio moje teme ova jeste o igrici a pogledaj moje stohisticki postavljane teme, pa odg, nemoj ovako u prazn
:: ::
:: :: a bas naprotiv nece biti kao trojka jer je maltene bila neigriva koliko je bagova imal
:: ::
:: :: T.S.A.R. Nuclear fire power
:: ::
:: :: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bunjevac RE 11.10.2010. 14:11 #251762

status: user
broj poruka: 578



I posle svega se čudimo kako svet gleda na nas ,a ta deca koja su prepuštena sama sebi i izmanipulisana misle da je razbijenje Beograda junaštvo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 11.10.2010. 14:13 #251763

status: user
broj poruka: 1797
Kakvo pravoslavlje, serem vam se u hriscanstvo, lider `Nasih` je veroucitelj po skolama u arandjelovcu, truje decu, on je kao neki patriota, idioti jedni retardirani, stavite prst na celo i zapitajte se malo ko su pedofili, pederi, patriote i `srbi`.
To su kriminalci, navijaci, svestenici, svi oni kojima je gay parada smetala toliko da organizuju unistavanje Beograda. Obicne seljacine koji glorifikuju grand, zam, farmu, velikog brata itd. Poserem vam se na vas patriotizam i srpstvo! I jebali vas ponosni pederi posred cmara.
__________________________________________________________
...and on the third day He rose again...sweet zombie jesus

https://www.eveonline.com
https://www.quakelive.com
https://www.swtor.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish I ako je OFF, ovo je vise nego potrebno 11.10.2010. 14:34 #251766

status: user
broj poruka: 7286
jer gde god da pokusate da postujete svoje misljenje, a koje nije pritom indenticno ovim govnima sa vlasti nece te dalje stici od moderatora ili ban-a.

Verujem da ste svi upoznati sa Boki-jem 13, tesko da ima veci homic od njega, pa ipak covek je rekao da nece biti na paradi i da ne moze da shvati cemu sve to, jer kako on kaze `ja nisam video da strait ljudi prave paradu i cirkus zbog svog sexualnog opredeljenja`.
Dalje je rekao da svi imaju(trebalo bi)pravo na svoj izbor ali ne i da paradiraju(seljace se) zbog toga i namerno prizivaju nesrecu, tj da ova parada nema nikakve veze sa pravima gey populacije.


Sada da li stvarno mozete da osudjujete ovu decu????? Kako neko moze biti vandal u ovoj anarhicnoj drzavi?, gde nas sve, svaki boziji dan i na svim nivoima vlasti siluju i ponizavaju, tj ugrozavaju nam pravo na osnovne zivotne uslove.
Ljudi ovo je samo predznak sta ce se dogoditi ako ovi tremiti na vlasti nastave da nas trebe poptu stetocina koje su zakonom zastitili.


Interesanto je to sto od cele parade,Americke i drugih ambasada,institucija Evropske unije, TV kuca....,oni bas prvo pa na Demokratsku stranku.....,pitam se zasto?????

No ako hocete da na kraju zavrsimo kao Nemacka koja mora da uvozi Turske policajce da odrze red na ulicama, samo branite `````vlast```` i osudjujte onu nekolicinu koja se trenutno usprostavila ovoj tiraniji, a ne nekim nazovi pederima.
Ko je rekao da se nasiljem ne postize nista???, pa sa cim drugim da probamo kad je sve korumpirano i u njihovoj sluzbi.

Sta su oni to unistili?????????????????????
Pa ova stoka krade,pljacka,prodaje,osiromasuje,ubija ljude i decu pod velom zdravstva....,svaki boziji dan! Zbog njih Beograd izgleda ovako a ne zbog par cigala i baklji.
Kada smo se raspali kao Jugoslavija koji je grad bio lepsi od Beograda???? Moje pitanje je koji je sada ruzniji, ko nije bio u Zagrebu,Ljubljani.... ne zna na sta mislim sa ovim.






Lala 4ever!
http://spedr.com/4tb3h

http://img843.imageshack.us/img843/8216/nero7.jpg

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Re: Re: re 11.10.2010. 14:52 #251771

status: user
broj poruka: 4745
Onda si me zezn`o, nisam čuo za taj izraz. Čestitam.
Inače, sve što čuješ od mene smatraj prijateljskim savetom.

@erestun:
Ni ja ne bih bolje rekao. Mozda malo umerenije, ali bolje ne.
Ta patetična zamena teza da je Srbin i patriota onaj koji viče da jeste, a ne onaj koji jeste, mora jednom doći svom kraju.
Tj. ako nisi ironičan :)

@ismerish:
Obračunaćemo sa sa takvom vlašću, ne brini.
Samo nemoj decom da zoves tridesetogodišnje skinhede koji pale i pljačkaju, to veze nema.
Ne bi ih hteo pod prozorom, nemoj ih hteti nigde.


:: stohisticki ili ti nasumice ili ti rando
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
:: :: Sta ti je ovo `stohisticki`
:: :: Ne mislis valjda na stoicizam, ucenje Zenona
:: ::
:: :: @erestun: iskulira
:: ::
:: ::
:: :: :: rajic maliamber i vuk 125 otprilike je tako kako su momci objasnili sto ja pokusavam od pocetka da kaze
:: :: ::
:: :: :: alrad `lsd izlaganje` sad me provociras ali cu precutati ov
:: :: :: a ocigledno nisi pratio moje teme ova jeste o igrici a pogledaj moje stohisticki postavljane teme, pa odg, nemoj ovako u prazn
:: :: ::
:: :: :: a bas naprotiv nece biti kao trojka jer je maltene bila neigriva koliko je bagova imal
:: :: ::
:: :: :: T.S.A.R. Nuclear fire power
:: :: ::
:: :: :: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matrixsu zzxx 11.10.2010. 14:58 #251774

status: user
broj poruka: 192
mene samo zanima kako je moguce da ima toliko naivnih koji veruju da ce ulazak u EU resiti bilo kakav problem u Srbiji kad vidimo na primeru okolnih i nekih drzava na zapadu da od Eu nema neke koristi vec samo zeljda da nama prodaju njihove trecerazredne proizvode sa kojima nemaju pojma sta ce...nasa vlast isto radi ono sto sam video i na zapadu(ispiranje mozda preko medijia)i odlican primer su ti hvalospevi kao sto je emisija`evronet` koju vodi Maja Divac i oni deciji kvizovi gde ucimo kao decu o EU(isto ispiranje mozga deci i nametanje necega sto nismo mi)...da se ne zaboravi i skretanje misli od sve vece skupoce,nezaposlenosti,podizanje cene gasa i struje,naftnih derivata sa emisijama tipa grand,farma,big brother ili izmisljanje na dnevniku toboz hvatanje kriminalaca i obracun sa organizovanim kriminalom(od cega naravno ne bude nista) sto traje par dana onda smisle nesto drugo...mnogima je takodje poznato da ce sigurno pred izbore opet biti obecano(i nikad ispunjeno) 200000 novih radnih mesta i kao ulazak nekog giganta iz sveta koji je resio da nas spase bede iz ljubavi,a ne profita(kao fiat) ili ce odjednom opet akcije da budi 1000e...naravno kad izbori prodju nece ko po obicaju biti od toga nista i opet ce ici prica da je za sve to kriva politika 90-tih(kao da oni nisu sada na vlasti vec 10-tak godina)i tako u krug prodavati pricu sa stapom i sargarepom ovom na zalost naivnom narodu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius Re: I ako je OFF, ovo je vise nego potrebno 11.10.2010. 14:59 #251775

status: user
broj poruka: 88
Svaka cast majstore !!!
Uze mi reci iz usta, sve do zadnje !!!!
I ovo sto kazes:
`Interesanto je to sto od cele parade,Americke i drugih ambasada,institucija Evropske unije, TV kuca....,oni bas prvo pa na Demokratsku stranku.....,pitam se zasto?????`
I da dodam jos jedno zapazanje.
Mislim da prikolica na trgu u kojoj je mamograf (koji nije ostecen), nije kamenovana zbog mamografa, nego zbog ogromne reklame `B92` na prikolici.

:: jer gde god da pokusate da postujete svoje misljenje, a koje nije pritom indenticno ovim govnima sa vlasti nece te dalje stici od moderatora ili ban-a
::
:: Verujem da ste svi upoznati sa Boki-jem 13, tesko da ima veci homic od njega, pa ipak covek je rekao da nece biti na paradi i da ne moze da shvati cemu sve to, jer kako on kaze `ja nisam video da strait ljudi prave paradu i cirkus zbog svog sexualnog opredeljenja`
:: Dalje je rekao da svi imaju(trebalo bi)pravo na svoj izbor ali ne i da paradiraju(seljace se) zbog toga i namerno prizivaju nesrecu, tj da ova parada nema nikakve veze sa pravima gey populacije
::
::
:: Sada da li stvarno mozete da osudjujete ovu decu????? Kako neko moze biti vandal u ovoj anarhicnoj drzavi?, gde nas sve, svaki boziji dan i na svim nivoima vlasti siluju i ponizavaju, tj ugrozavaju nam pravo na osnovne zivotne uslove
:: Ljudi ovo je samo predznak sta ce se dogoditi ako ovi tremiti na vlasti nastave da nas trebe poptu stetocina koje su zakonom zastitili
::
::
:: Interesanto je to sto od cele parade,Americke i drugih ambasada,institucija Evropske unije, TV kuca....,oni bas prvo pa na Demokratsku stranku.....,pitam se zasto????
::
:: No ako hocete da na kraju zavrsimo kao Nemacka koja mora da uvozi Turske policajce da odrze red na ulicama, samo branite `````vlast```` i osudjujte onu nekolicinu koja se trenutno usprostavila ovoj tiraniji, a ne nekim nazovi pederima
:: Ko je rekao da se nasiljem ne postize nista???, pa sa cim drugim da probamo kad je sve korumpirano i u njihovoj sluzbi.
::
:: Sta su oni to unistili????????????????????
:: Pa ova stoka krade,pljacka,prodaje,osiromasuje,ubija ljude i decu pod velom zdravstva....,svaki boziji dan! Zbog njih Beograd izgleda ovako a ne zbog par cigala i baklji
:: Kada smo se raspali kao Jugoslavija koji je grad bio lepsi od Beograda???? Moje pitanje je koji je sada ruzniji, ko nije bio u Zagrebu,Ljubljani.... ne zna na sta mislim sa ovim
::
::
::
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://spedr.com/4tb3
::
:: http://img843.imageshack.us/img843/8216/nero7.jp
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: Re: Re: re 11.10.2010. 15:01 #251776

status: user
broj poruka: 7286
Nije poenta u tome, prvo to nije vecina nego manjina koja je juce izasla na ulice.
Drugo dobar pokusaj da se jos jednom skrene paznja sa srzi problema, pa takvih huligana ima ceo svet i u vecem broju negoli mi, a sramota je sto vecinom u Srbiji takvi znaju da izadju na ulice a mi svi ko misevi sedimo kuci i seremo nemoj tako, trebalo je ovako.....

Da je drzava normalna ne bih tih par desetina skinheda i par stotina huligana bili problem, mi imamo u skupstini iste i jos gore od tih koji pod velom skupih odela i fotelja zare i pale ovu Srbiju.
Ili su mozda svi ti ministri svojim prisustvom na toj paradi,masovnim otkazima,zatvorskim kaznama ako ubijes bubasvabu ili misa,ubijanjem ljudi i mahom dece po bolnicama hteli da nam pokazu kako treba da se borimo protiv bele kuge



Lala 4ever!
http://spedr.com/4tb3h

http://img843.imageshack.us/img843/8216/nero7.jpg

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`




:: @ismerish
:: Obračunaćemo sa sa takvom vlašću, ne brini
:: Samo nemoj decom da zoves tridesetogodišnje skinhede koji pale i pljačkaju, to veze nema
:: Ne bi ih hteo pod prozorom, nemoj ih hteti nigde
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 11.10.2010. 15:35 #251786

status: user
broj poruka: 9122
Klasicno mazanje ociju da bi se skrili drugi problemi, svake godine se smisli nesto novo i u svetu i kod nas. Prosle godine praseci grip, pa pre onaj pticji i ostala cudesa.

Dete od 5 godina je znalo sta ce biti na dan odrzavanje te parade, na policiji je bilo da pripremi dobru taktiku sta da radi kako bi se napravila sto manja materijalna steta. Dobar deo huligana ce sad da ode u zatvor, ali nije to resenje kao sto rece onaj sinoc na TV-u, nista ih to nece opametiti. Inace zandarmerija je mogla da razbije one huligane juce, bilo ih je barem duplo vise u full opremi, ali opet o tome odlucuje neko mnogo pametniji od mene.

@erestun ajde bre ne lupaj gluposti. Gde si ti video svestenika juce na ulicama, pravi protest je bio u u subotu devetog kada je organizovana protesna setnja pod pokroviteljstvom Srpskog Sabora Dveri i koliko znam nije bilo nikakve lomljavine itd. samo protesna setnja i nista vise, mozda je bila i neka bina gde je neko nesto pricao i to je to. Inace takvo seksualno opredeljenje je protiv prirode i protiv vere, pa normalno je da SPC mora ostro da to osudi. A ako ne znas ko su ljudi iz Srpskog Sabora Dveri pogledaj njihov sajt :

http://www.dverisrpske.com/

Umnogome se razlikuju od ostalih slicnih organizacija, oni se bore perom. Da imas imalo mozga u glavi shvatio bi ovo, a ne, stalno da lupetas svakakve stvari koje veze sa vezom nemaju.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Prošli su oterani kamenjem 11.10.2010. 15:37 #251787

status: user
broj poruka: 9008
... a ovi će sve mi se čini usranom motkom.

Šta drugo da očekujemo od njih nego da podrže paradu, eto onda kad je onaj lik išamarao Velju. Prvo junak šeta okolo i sasvim normalno priča s novinarima a posle se javlja iz bolnice, transportovali ga tamo helikopterom u nesvesti, leži a jedva se za život drži, bled, napuderisan nejakim glasom osuđuje taj sramni napad na njegovu ličnost sa sve nanošenjem teških telesnih povreda.

Ako to nije peder ja ne znam šta je.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: re 11.10.2010. 16:04 #251791

status: user
broj poruka: 3519
Od takvih ljudi se i treba ograditi i ne treba ih smatrati delom hrišćanske zajednice, a još manje patriotama. Tu se slažem, ali ti si toliko generalizovao svoj stav da se iz aviona vidi koliko si protiv hrišćanstva, pa sad ispada da su svi hrišćani ovakvi i onakvi. Pročitaj šta ti je Gile napisao.

GA-MA785GT-UD3H - X6 1055T - XFX GTX 260 - 4GB DDR3 Geil Ultra Plus - Seagate Barracuda 1TB 32MB - CFT-600-14CS - Chieftec DX-BD-U - Asus VW225N - Altec Lansing ATP3


:: Kakvo pravoslavlje, serem vam se u hriscanstvo, lider `Nasih` je veroucitelj po skolama u arandjelovcu, truje decu, on je kao neki patriota, idioti jedni retardirani, stavite prst na celo i zapitajte se malo ko su pedofili, pederi, patriote i `srbi`
:: To su kriminalci, navijaci, svestenici, svi oni kojima je gay parada smetala toliko da organizuju unistavanje Beograda. Obicne seljacine koji glorifikuju grand, zam, farmu, velikog brata itd. Poserem vam se na vas patriotizam i srpstvo! I jebali vas ponosni pederi posred cmara
:: _________________________________________________________
:: ...and on the third day He rose again...sweet zombie jesus
::
:: https://www.eveonline.com
:: https://www.quakelive.com
:: https://www.swtor.com
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KalifNS Re: I ako je OFF, ovo je vise nego potrebno 11.10.2010. 16:18 #251795

status: user
broj poruka: 1017
@Ishmerish
Svaka čast!
Treba raći ovakve stvari zaista, a mediji su toliko pod uticajem države i toliko izvitoperuju realnost da je to mučno.

@raic
Bravo za primer Velje!
Lik koji je njega napao dobio je drakonsku kaznu.
A za iste i slične prestupe drugi lada j@j@ kući umesto u zatvoru.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 11.10.2010. 16:29 #251802

status: user
broj poruka: 9122
Malo sad procitah svoj posti i zakljucih da sam upotrebio sam malo prejake reci pri kraju svog posta, izvinjavam se, nisam imao takvu nameru.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 11.10.2010. 17:17 #251807

status: user
broj poruka: 4745
Sta mene briga za crkvu, ovo treba da je sekularna drzava.
A sto se religije uopste tice, bog nas mrzi sve.
Nadalje, te gejeve treba drzati kao zivi zid, jer ako padnu na red dolazimo mi - sto smo beli, crni, zuti, plavi, odavde, odande, navijas za ovog, za onog, nemas sve zube, keva nije iz Lajkovca nego iz Obrve ...
Ma idi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milosdj05 Ljudi i jedni i drugi su samo marionete ljudi kojima odgovara haos 11.10.2010. 17:46 #251812

status: user
broj poruka: 95


Ovi p..eri nek rade kuci sta hoce ali nemoj da narusavaju mir i kulturu ljudi. Pa sta bi bilo kad bi se svi vatali i j.b.li na ulici.Kud ode ovaj svet. Problem je sto su ljudi zaboravili na kulturu .

Nekoliko ljudi za sitne pare i kopu u restoranu ispunjava necije zelje.

Kapitalistima odgovara nestabilno i siromasno drustvo kako bi jacali jos vise.

Tuzno ali istinito.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Ljudi i jedni i drugi su samo marionete ljudi kojima odgovara haos 11.10.2010. 17:56 #251815

status: user
broj poruka: 1959
to sam ja rekao i par ljui koji su ljuto bili protiv onoga sto sam rekao sinoc jer sam tad i temu otvorio ocigledno nemaju decu ili im je mozak zatrovan
koliko pedera nije izaslo zato sto ako si `bolestan` radi kuci sto hoces bas kako si naveo, nemoj izlaziti pred naciju koja je 90% protiv takvih nebuloza, i kakva je to parada ponosa, ej bre pa gde je tu ponos

ako je uslov za evropu da smo ponosni na pedere jebala ih takva evropa niko nece u nju, a da su pisali peticiju kao sto nisu da vidimo koliko bi bilo za a koliko protiv, ovo je cist fasizam ici protiv svog naroda, o svaljivati sve na druge...

a ti isti sto ih brane i vicu da se nista ne postize da li ima vece nesrece blama, srama, i bruke da ti dete bude gay pa vidi sta ce sutra da ide ulicama srbije

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



::
::
:: Ovi p..eri nek rade kuci sta hoce ali nemoj da narusavaju mir i kulturu ljudi. Pa sta bi bilo kad bi se svi vatali i j.b.li na ulici.Kud ode ovaj svet. Problem je sto su ljudi zaboravili na kulturu
::
:: Nekoliko ljudi za sitne pare i kopu u restoranu ispunjava necije zelje
::
:: Kapitalistima odgovara nestabilno i siromasno drustvo kako bi jacali jos vise
::
:: Tuzno ali istinito
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zmajBG Re: 11.10.2010. 18:02 #251816

status: user
broj poruka: 189
Evo i ja nesto da napisem
Rak je priodno stanje?
O cemu ti pricas?
Rak je bolest i kao takva neprihvatljiva i nepozeljna jer ugrozava covecanstvo i odnosi svakodnevno zivote.
Homoseksualizam je bolest i ona ugrozava covecanstvo i ne treba siliti nekoga da tako nesto prihvati, bolest niko nece da prihvati pa moze neko da dubi na glavi.
O kakvom ti fasizmu govoris?
Znas li ti uopste sta ta rec znaci?
To sto je izlupan Beograd je za svaku osudu i tu nema price.
Ali neprihvatanje bolesti osoba koje su juce paradirale nije fasizam nego borba protiv te bolesti. Zamisli kada bi svi bili pederi ko bi onda radjao decu? Izumrli bi kao vrsta.
Mislim to je van svake pameti.
Pa jeste sekularna drzava ali na svu srecu vecina njenih gradjana se ne slaze da se pederisanje promovise kao normalna pojava. To je nemoguce i ocekivati od bilo koje zdrave i normalne osobe.
Niko ziv se nece sloziti sa demagogijom da je homoseksualizam prirodna pojava nekakvo opredelenje i sl. To sto je neko to tako proglasio, kako je to opredelenje ne znaci nista.
Neprirodno i nenormalno. Ne postoji ama bas nijedan aksiom koji bi oporavdao tvrdenje da je pederastija prirodna i potpuno normalna pojava.
Neka se pederisu kod svoje kuce neka svako zivi svoj zivot ali te parade i peder balove svakao ne treba dozvoliti.
Da li ti verujes u Boga ili ne ili nas Bog sve mrzi ili sta vec uopste nije vazno.
Bolestina je bolestina i kraj.
Nikog ne treba kazniti niti mlatiti sto je bolestan naravno da se razumemo ali je nemoguce ocekivati od bilo koga da tako nesto prihvati kao normalno.
Svasta sa tobom.
Priroda se postarala dovoljno za raznolikost i naravno da je dobro sto je tako lepota je bas u toj razlicitosti.
A biti peder ne znaci biti drugacinji nego znaci biti bolestan
Dijabetes je bolest, hipertenzija je bolest, na zalost osobe koje pate od tih bolesti ne mogu da rade na pojedinim radnim mestima ne mogu recimo biti piloti, jer bi predstavljali potencijalnu opastnost po druge ljude. Pederi isto tako ne mogu da rade na nekim radnim mestima jer su nesposobni da obavljaju pojedine poslove jer pate od bolesti.
:: Sta mene briga za crkvu, ovo treba da je sekularna drzava
:: A sto se religije uopste tice, bog nas mrzi sve
:: Nadalje, te gejeve treba drzati kao zivi zid, jer ako padnu na red dolazimo mi - sto smo beli, crni, zuti, plavi, odavde, odande, navijas za ovog, za onog, nemas sve zube, keva nije iz Lajkovca nego iz Obrve ..
:: Ma idi
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo ... 11.10.2010. 18:28 #251820

status: user
broj poruka: 319

Firci i Maca napolje, Milos do pobede!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Re: 11.10.2010. 18:38 #251821

status: user
broj poruka: 4745
Rak je prirodno stanje jer dolazi sam po sebi a covek pokusava da ga iskoreni, kao poplavu.
Zato razmisli kad kazes da je normalno ono sto je `prirodno`.
To sam rekao, ne tumacis dobro.

Necu da me vode slepci koji vode druge slepce koji ruse grad, to ja placam kroz porez.
Razbiti mamograf koji treba da spase neciju sestru ili majku zato sto na njemu pise B92?
To je zdravo i prirodno?
Koliko ja znam istorija je puna mrtvih zbog verskih, a ne pederskih ratova.

Ali uopste nije bitno sta ja mislim.


:: Evo i ja nesto da napise
:: Rak je priodno stanje
:: O cemu ti pricas
:: Rak je bolest i kao takva neprihvatljiva i nepozeljna jer ugrozava covecanstvo i odnosi svakodnevno zivote
:: Homoseksualizam je bolest i ona ugrozava covecanstvo i ne treba siliti nekoga da tako nesto prihvati, bolest niko nece da prihvati pa moze neko da dubi na glavi
:: O kakvom ti fasizmu govoris
:: Znas li ti uopste sta ta rec znaci
:: To sto je izlupan Beograd je za svaku osudu i tu nema price
:: Ali neprihvatanje bolesti osoba koje su juce paradirale nije fasizam nego borba protiv te bolesti. Zamisli kada bi svi bili pederi ko bi onda radjao decu? Izumrli bi kao vrsta
:: Mislim to je van svake pameti
:: Pa jeste sekularna drzava ali na svu srecu vecina njenih gradjana se ne slaze da se pederisanje promovise kao normalna pojava. To je nemoguce i ocekivati od bilo koje zdrave i normalne osobe
:: Niko ziv se nece sloziti sa demagogijom da je homoseksualizam prirodna pojava nekakvo opredelenje i sl. To sto je neko to tako proglasio, kako je to opredelenje ne znaci nista
:: Neprirodno i nenormalno. Ne postoji ama bas nijedan aksiom koji bi oporavdao tvrdenje da je pederastija prirodna i potpuno normalna pojava.
:: Neka se pederisu kod svoje kuce neka svako zivi svoj zivot ali te parade i peder balove svakao ne treba dozvoliti
:: Da li ti verujes u Boga ili ne ili nas Bog sve mrzi ili sta vec uopste nije vazno
:: Bolestina je bolestina i kraj
:: Nikog ne treba kazniti niti mlatiti sto je bolestan naravno da se razumemo ali je nemoguce ocekivati od bilo koga da tako nesto prihvati kao normalno
:: Svasta sa tobom
:: Priroda se postarala dovoljno za raznolikost i naravno da je dobro sto je tako lepota je bas u toj razlicitosti
:: A biti peder ne znaci biti drugacinji nego znaci biti bolesta
:: Dijabetes je bolest, hipertenzija je bolest, na zalost osobe koje pate od tih bolesti ne mogu da rade na pojedinim radnim mestima ne mogu recimo biti piloti, jer bi predstavljali potencijalnu opastnost po druge ljude. Pederi isto tako ne mogu da rade na nekim radnim mestima jer su nesposobni da obavljaju pojedine poslove jer pate od bolesti
:: :: Sta mene briga za crkvu, ovo treba da je sekularna drzava
:: :: A sto se religije uopste tice, bog nas mrzi sve
:: :: Nadalje, te gejeve treba drzati kao zivi zid, jer ako padnu na red dolazimo mi - sto smo beli, crni, zuti, plavi, odavde, odande, navijas za ovog, za onog, nemas sve zube, keva nije iz Lajkovca nego iz Obrve ..
:: :: Ma idi
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 11.10.2010. 18:55 #251827

status: user
broj poruka: 2800
Evo ja još jednom i necu više :)
Do 70-ih godina a kod nas bogami do 90-ih to se proucavalo kao bolest kao patologija tj socijalna patologija. Smatralo se da je to prisutno samo kod coveka . Ali onda su videli da je to prisutno kod svih životinjskih vrsta. To nisu umeli da objasne pa sad više nisu ni mogli da je svrste u socijalnu patologiju, jer naravno životinje nemogu da imaju tu vrstu patološkog stanja.
Nekoliko naucnih studija u Americi a i drugde (pogledajte malo po netu) je pokazala ... aj da uprostim krivulju de su ljudi svrstani i ocenjeni u oblasti seksualnosti od 1 do 5. 1 su gey a 5 su oni koji su skroz strejt. 2,3 i 4 su nešto između..Populacija onih koji su skroz gay je između 3-5 posto.
E sad ljudi obicno gej ljude pogotovo mušku populaciju ( sad mala digresija nek mi neko od muškaraca kaže kakvo mišljenje ima o ženama koje imaju takvo seksualno opredeljenje :))
poistovecuju sa ekscentricnom grupacijom u okviru gej populacije koja najcešce ima neke psihicke poremacaje, a u stvari je najveci deo te populacije potpuno isti u ponašanju kao i bilo ko drugi.
I na kraju pogledajte istorijska dokumenta gde je od pamtiveka postojala ta grupacija a najcešce nije bila stigmatizovana kao što je to sad.Problem nastaje sa moralnošcu koja nastaje iz hrišcanstva a verovatno i iz drugih monoteistckih religija.
Što se tice crkve i broja vernika to je veoma zanimljivo pogotova kad se kaže neki procent recimo 90 posto.To puno zavisi a ne samo za ovu stvar vec i za politicko uverenje od stratusa u kojima se krece određena osoba pa odatle i crpi podatke. Ja sam ateist i veliki broj ljudi koje znam su ateisti. Znam samo jednu stvar. Elita može da izmanipuliše podacima.
Zašto nikad nije postojao referendum o tim pitanjima. Recicu zašto . Zato što sadašnja himna a verovatno ni zastava nikad nebi dobile podršku. Imao sam istraživanja de je preko 50 posto ljudi svojevremeno htela da ostane himna hej sloveni.Ta istraživanja su od posle 5 oktobra.
I još nešto neznam šta je opasnije politicka ili verska manipulacija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zmajBG Re: Re: Re: 11.10.2010. 19:08 #251834

status: user
broj poruka: 189
Ne ne dolazi samo po sebi. Rak ne dolazi sam po sebi postoji mehanizam kako on nastaje.
Da su slepci jesu tu nema price, citava vlada je nesposobna i debilna, rusenje i lupanje je neprihvatljivo.
Ti sto su lupali nisu to radili zato sto neko paradirao nego iz sasvim desetih razloga
oni samo cekaju neki povod za nerede a nije bitno sta je povod samo da on postoji. Niko nije rekao da je to normalno i ne znam sto se uporno svi koji podrzavaju tu peder poaradu hvataju za to kada neko kaze da je strogo protiv iste. Parada i pederisanje je neprihatljivo jer je nenormalno kao sto je neprihvatljivo rusenje i lupanje po ulicama tuca i sl.
Pederski ratovi tek dolaze te parade su samo jedan njihov oblik. Pederisanje javno je doslo sa novim dobom polako ima vremena da se i takav rat vodi.
Istorija jeste puna mrtvih zbog raznoraznih ratova ali ce biti i puna smrti koje ce izazvati mortalitet ako se svi budemo pederisali...

Ako to treba prihvatiti kao normalno evo ppostavljam pitanje.
Recimo to se prihvati kao normalno.
Pa za 100god na planeti bude 1100000000000000 pedra hipoteticki govorim, pod uslovom da ima ko da ih rodi jer ih pederi roditi ne mogu sigurno pa za jos 100 godina jos vise pedera. Pa se celaplaneta pederise na kraju.
Evo u ovom mom pitanju ti lezi opdgovor zasto tako nesto nije priorodno i normalno.
Kad bi se cela polaneta pederisala niko se ne bi ni radjao pa ni pederi na kraju krajeva.
:: Rak je prirodno stanje jer dolazi sam po sebi a covek pokusava da ga iskoreni, kao poplavu
:: Zato razmisli kad kazes da je normalno ono sto je `prirodno`
:: To sam rekao, ne tumacis dobro
::
:: Necu da me vode slepci koji vode druge slepce koji ruse grad, to ja placam kroz porez
:: Razbiti mamograf koji treba da spase neciju sestru ili majku zato sto na njemu pise B92
:: To je zdravo i prirodno
:: Koliko ja znam istorija je puna mrtvih zbog verskih, a ne pederskih ratova
::
:: Ali uopste nije bitno sta ja mislim
::
::
:: :: Evo i ja nesto da napise
:: :: Rak je priodno stanje
:: :: O cemu ti pricas
:: :: Rak je bolest i kao takva neprihvatljiva i nepozeljna jer ugrozava covecanstvo i odnosi svakodnevno zivote
:: :: Homoseksualizam je bolest i ona ugrozava covecanstvo i ne treba siliti nekoga da tako nesto prihvati, bolest niko nece da prihvati pa moze neko da dubi na glavi
:: :: O kakvom ti fasizmu govoris
:: :: Znas li ti uopste sta ta rec znaci
:: :: To sto je izlupan Beograd je za svaku osudu i tu nema price
:: :: Ali neprihvatanje bolesti osoba koje su juce paradirale nije fasizam nego borba protiv te bolesti. Zamisli kada bi svi bili pederi ko bi onda radjao decu? Izumrli bi kao vrsta
:: :: Mislim to je van svake pameti
:: :: Pa jeste sekularna drzava ali na svu srecu vecina njenih gradjana se ne slaze da se pederisanje promovise kao normalna pojava. To je nemoguce i ocekivati od bilo koje zdrave i normalne osobe
:: :: Niko ziv se nece sloziti sa demagogijom da je homoseksualizam prirodna pojava nekakvo opredelenje i sl. To sto je neko to tako proglasio, kako je to opredelenje ne znaci nista
:: :: Neprirodno i nenormalno. Ne postoji ama bas nijedan aksiom koji bi oporavdao tvrdenje da je pederastija prirodna i potpuno normalna pojava.
:: :: Neka se pederisu kod svoje kuce neka svako zivi svoj zivot ali te parade i peder balove svakao ne treba dozvoliti
:: :: Da li ti verujes u Boga ili ne ili nas Bog sve mrzi ili sta vec uopste nije vazno
:: :: Bolestina je bolestina i kraj
:: :: Nikog ne treba kazniti niti mlatiti sto je bolestan naravno da se razumemo ali je nemoguce ocekivati od bilo koga da tako nesto prihvati kao normalno
:: :: Svasta sa tobom
:: :: Priroda se postarala dovoljno za raznolikost i naravno da je dobro sto je tako lepota je bas u toj razlicitosti
:: :: A biti peder ne znaci biti drugacinji nego znaci biti bolesta
:: :: Dijabetes je bolest, hipertenzija je bolest, na zalost osobe koje pate od tih bolesti ne mogu da rade na pojedinim radnim mestima ne mogu recimo biti piloti, jer bi predstavljali potencijalnu opastnost po druge ljude. Pederi isto tako ne mogu da rade na nekim radnim mestima jer su nesposobni da obavljaju pojedine poslove jer pate od bolesti
:: :: :: Sta mene briga za crkvu, ovo treba da je sekularna drzava
:: :: :: A sto se religije uopste tice, bog nas mrzi sve
:: :: :: Nadalje, te gejeve treba drzati kao zivi zid, jer ako padnu na red dolazimo mi - sto smo beli, crni, zuti, plavi, odavde, odande, navijas za ovog, za onog, nemas sve zube, keva nije iz Lajkovca nego iz Obrve ..
:: :: :: Ma idi
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: Re: Re: 11.10.2010. 19:19 #251839

status: user
broj poruka: 1959
ja sam rekao fasizam a ako nisi razumeo sta sam hteo da kezem prosto je:
ako je 90% gradjana protiv, a oni ipak odrzavaju, da li to bio skup, manifestacija, parada, ili bilo sta drugo onda je to fasisticki nastrojena drzava u kojoj narod (i huligani i obicni ljudi i panduri) razbijaju jedni drugima glave zbog 10 usijanih glava koje vode ovu zemljhu

e to ti je a posto nam je predsednik derpe sto on i dacic ako su hrabri i podrzavaju takav skup sto nisu bili na celu kolone da vide sta bi se desilo nego pustaju ubogi narod da se ubija po ulici, ma netreba trositi reci na ovakve stvari ovde drzave nema odavno

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8




:: :: :: O kakvom ti fasizmu govoris
:: :: :: Znas li ti uopste sta ta rec znaci
:: :: :: To sto je izlupan Beograd je za svaku osudu i tu nema price
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO ... 11.10.2010. 19:22 #251840

status: user
broj poruka: 1013
Licno osecam gadjenje prema pederima, ali osecam gadjenje i prema dlakavim zenama i prema ljudima koji imaju preko 150 kila. Ali moje gadjenje je moja licna stvar i nemam pravo da maltretiram druge zbog toga.
Mene ne ugrozavaju, a nisu ni opasni ni za ljudski rod. Sta - ne mogu da imaju decu? Ima nas malo, samo 7 milijardi. Izumrecemo bez njihove dece?
I gej parade ne mogu da naprave pedera od nekog ko je strejt... oni se radjaju kao takvi, pa se posle kriju da ih ne bi drustvo lincovalo i rodbina ih se odrekla. Razmislite malo , 5-10% ljudi ima urodjeno LBGT opredeljenje. Svaki deseti mora da potisne svoje nagone i silom zivi sa suprotnim polom. To su teske frustracije... tako se stvaraju umobolni ljudi. Radije bi da gledam pedere na ulici nego potencijalne psihopate.
Znam jednu devojku koja radi na hirurgiji, puna je prica sa nekim dedama od 70 godine (koji imaju gomile unuka) koji su operisani zato sto su gurali svasta u cmar pa nisu mogli da sami izvade (npr soljice za kafu!:)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic I samo da me neko ne bi pogrešno razumeo... 11.10.2010. 19:23 #251841

status: user
broj poruka: 9008
Nisam ja protiv pedera, čak smatram da su vrlo korisna pojava.

- u miru zato što je svaki muškarac manje koji juri našu ciljnu grupu, to jes devjke - dobra stvar.
Što manje pecaroša - to bolji ulov.

- u ratu zato što obavezno idu u prve redove i to iz dva razloga:
1. nije ih šteta
2. nismo ludi da nam budu za leđima.

(ovo nije ništa novo, po nekim istoričarima i Spartanci su imali elitnu jedinicu sastavljenu od gejeva koji su se obično borili u paru sa svojim partnerom - dok ih smrt ne rastavi ).

Mislim da se takva jedinica zvala `Sveta Veza` ili nešto slično. - prim.pos.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x1GB Samsung - HD4850 - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Re: Re: Re: Re: 11.10.2010. 19:26 #251843

status: user
broj poruka: 6502
Hahahaha, najbolja definicija fasizma ikada, kao da je dete iz vrtica izjavilo xD


:: ja sam rekao fasizam a ako nisi razumeo sta sam hteo da kezem prosto je
:: ako je 90% gradjana protiv, a oni ipak odrzavaju, da li to bio skup, manifestacija, parada, ili bilo sta drugo onda je to fasisticki nastrojena drzava u kojoj narod (i huligani i obicni ljudi i panduri) razbijaju jedni drugima glave zbog 10 usijanih glava koje vode ovu zemljh
::
:: e to ti je a posto nam je predsednik derpe sto on i dacic ako su hrabri i podrzavaju takav skup sto nisu bili na celu kolone da vide sta bi se desilo nego pustaju ubogi narod da se ubija po ulici, ma netreba trositi reci na ovakve stvari ovde drzave nema odavn
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS
::
::
::
::
:: :: :: :: O kakvom ti fasizmu govoris
:: :: :: :: Znas li ti uopste sta ta rec znaci
:: :: :: :: To sto je izlupan Beograd je za svaku osudu i tu nema price
:: :
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs