Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone 3GS vs HTC Desire
STRANA 3 OD 6  
Daum Re: Opet cvarci... 17.01.2011. 01:19 #284240

status: user
broj poruka: 12785
Jao, molim te... molim te, molim te prestani da sereš... kad te molim... moram u WC da idem od tih gluposti što pišeš. Vidi se da si Mac fanboy na kilometar, imaš taj iphone i upravo opisuješ ceo Apple režim OS-a: Tvoje je najbolje, a ostalo ne postoji ili je sranje...

Kakav bre Android puca, o čemu bre ti pričaš čoveče????? Ja koristim Android na HD2 za koji nije ni namenjen Android i jedan jedini problem preko 6 meseci nisam video, a virusi ne postoje, već aplikacije koje mogu da ti ujebu sistem ako ih instaliraš, i tih par su sa kineskih sajtova. Dakle, ne instaliraš aplikacije sa nepouzdanih sajtova i nema `virusa`.

Pričaš o raspalom Galaxy-u 7600 koji je govno kompletno, i daješ sebi za pravo da raspravljaš o Androidu????? :(

iOS nema i dalje multitasking, već je samo implementiran u sistem, pa ako ga aplikacija ne koristi onda ćeš ko budala da stisneš ono jedno jedino dugme i da se jebeš...

Da bi stavio aplikaciju treba da ga unlockuješ, da ga jailbreakuješ, da instaliraš onaj mrtvi iTunes, i usput da se pomoliš Steve Jobsu da će sve to da radi kako treba...

I ti fanboyu zoveš to OS-om????

Svi redom prodaju taj 3GS, pun im kurac dečije igračke, i svima redom izgrebana ledja od jeftine plastike.

Na HD2 imaš Android, Windows 6.5, uskoro Windows 7 i Meego i Maemo. Pronadji u rečniku šta znači versatilnost...

Tuga stvarno koliko ste mac useri zatucani... :(
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: Ma ne moras cak do shvice eto ti hrvatska cisto 400 km do zagreba i uzmes. Znas hrvati su malo otisli dalje a sto se tice shvice izabra najgore mesto za kupovinu em tesko se nalazi em ih nema. Samo se primaju porudzbine i cakj ga mico do sutra
:: Sto se tice Mac Os da li si ti svestan sta pricas ? Jel znas koja je verzija na Iphonu ? 4.2.
:: a na androidu 2.2 i to puca ko blesav. To sto Iphon nije za svaciji dzep i nije free to mu nije mana. Ja sam imao samsung Galaxy 7500 androdi 1.6 Aj sto nije hteo da prihvati komp, aj sto se ubi da podesim proste stvari nego sto i blutooth nije hteo da radi
:: a baterija to je prica koja glasi skini ga sa punjaca i cim se vratis iz grada kaci ga inace osta bez struje. srecom vratio ga telenoru i gle cuda posle 2 meseca nije ga bilo u ponudi
::
:: Inace Iphon na ugovor kosta fazon 250 evra a ti oces sim free za 650 ?? decko ne beru ljudi pare na drvecu
::
:: Koji bre alarm ne radi ? na 3GS 32 GB softwer 4.2.1 radi savrseno ljudima kojima ne radi razlog prost. LOSE OTKLJUCAN a pola se i zali da GPS neradi. a to vazi za Iphon 4 ali veruj mi sad ce da izbace fix veoma brzo jer stize 4.3.2 ili kako vec
::
:: Ti pominjes Acer ? majko mila evo ti Blubery izbacio tablet 18 000 androdi 2.2 uzmi pa se igraj
:: a za Ipad pljuni 800 evra ali posto kes nije frka javi kakav je
::
::
::
::
::
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Gh
:: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
:: 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Powe
:: HD 6870 Sappiher
:: LC Power Arkangel 850 W
:: Samsung SyncMaster P247
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Eto ga Meto 17.01.2011. 01:26 #284245

status: user
broj poruka: 6083
Sto bih pored iGo stavljao tomtom? Ja vidim moje smece da ide poprilicno vise od iPhone 3gs koji imas da nadjes za 180evra. 300 evra ovako kako ga gledam ide. A za aplikacije ne znam sta da ti kazem, vidim da si iskusan u win polju pa znas. Sve sto mi zatreba ima, i radi dobro, nesto od toga je: gremote za kucanje preko moba, koriscenje kao mousepad, akcelerometar da pomeras misa, gamepad..mobiola za webcam, razni pretrazivaci, playeri, filebrowseri, arhiveri, lampe, tweak programi (ono sto iPhone ne zna sta je), itd itd.. A kad si se dotakao ekrana, pogledaj praistorijsku rezoluciju na 3gsu khm khm..no further questions, your Honor :)

Taman posla da mam nesto protiv tebe, samo pokazujem da iPhone ne vredi te pare, mozda upola. Al to je to.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

::
::
:: Ti ocekujes kako ce da radi ? Majko mila gori si od mog komsije ja ga punim pricam i to je to:))
:: Aplikacije za windows 6.5 ima dosta a od toga 10 da valja
:: Pogledaj malo oglase koliko tvoje smece vredi dobices srcani udar
:: Iphon se zna koliko vredi a htc hd2 puko ko dinja em sto je izaso hd7 em ga jebe konkurencija tipa fabrika ves masina samsung i skijaliste iz nokie
::
:: Idi spavaj kasno je ja moram da cekam da skinem IGO 2010 2GB i da ga testiram sveze doslo a ti pogledaj da li tomtom voli samo hrvatsku ili mozda i crnu goru ? pa se kaci sa mapama za srbiju
::
:: Peace Bro nemam nista licno protiv tebe i tebim slicnima jednostavno mrzim kad neko kenja a pritom sere u prazno.Pogledaj samo koliko boja ima tvoj ekran i memoriju,zatim kompas i naravno IPOD koji verovatno sanjas da kupis i da ga nosis sa sobom ali prc nije
:: Iphon :)))
::
::
::
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Gh
:: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
:: 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Powe
:: HD 6870 Sappiher
:: LC Power Arkangel 850 W
:: Samsung SyncMaster P247
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Reci im Daume 17.01.2011. 01:29 #284246

status: user
broj poruka: 6083
Ovde nije poenta dal je HD2 smece ili nije, nego da su ljudi zaslepljeni onom jabukom na poledjini i da ko omadjijani bacaju pare. To isto da kupis gtx460 za vece pare nego 6970 i da tupis kako su driveri za nvidiu bolji.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Eto ga Meto 17.01.2011. 01:36 #284249

status: user
broj poruka: 9384
BEZ ZLE KRVI, pitajne je ozbiljno...
Gde ima da se nadje 3GS polovan za 180 evra, treba mi jedan. Uzeo bih ga odmah sutra, stanje mi je nebitno, samo da je sto jeftiniji...


S1000RR

:: iPhone 3gs koji imas da nadjes za 180evra
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 17.01.2011. 01:38 #284250

status: user
broj poruka: 6083
Bez S, omaklo se .)

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Tnx 17.01.2011. 01:42 #284251

status: user
broj poruka: 9384
No further question.

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan sve moj do mojega.. 17.01.2011. 01:44 #284252

status: user
broj poruka: 3730
Pa ti brate napravi od HD2 malte ne vanzemaljski uredjaj
Prvo to DJUBRE od plastike HTC propale firme koja sad zivi od Androida a do juce niko nije cuo ni video da postoje molim te cuti

Ja nisam nikakav fan Mac OS niti Mac-a jednostavno mi pun kurac mentola koji kad kupe uredjaj bilo koji i cene ga ko da je od zlata . Pa iphon 3GS je nula za Iphon 4 sto je i noramlno stalno se napreduje.
Sto se tice Windows mobile btate pun mi kurac gejts i reinstalacije sistema i serivce packova koji pojebu sve zivo na racunaru samo mi fali jos na mobilnom da ga imam pa da budem kompletni mazohista.
Za tvoju informaciju mozes Android da stavis na Iphon ali to ti je kad od corvete oces da napravis bmw z4 ili ti da ga unazadis samo tako.

To sto se tice jailbrake i Cydie to je za nas koji nemamo love da se razbacujemo dok drugi ljudi van nemaju veliki problem da daju dolara dva za kjnigu ili program za fon.
Djubre samsung Galaxy 7500 ???? Nemoj tako to je android 1.6 pocetak slave ili kraja u isto vreme po mnogima. KRS od Samsunga KRS od Androida nasli se samo tako.

To sto se tice rezolucije baci u vodu gledaj kvalitet slike i boje mozes da imas full hd kad si krs sa bojama i odzivom.

To sto Sabani kupuju kineske kopiju i vas farbaju da su originali blago vama....
NAJ kvalitetniju izradu ima Iphon i prihvati te to vec jednom.


Unlock ti sluzi da ga koristis na drugim mrezama brate jailbrake je programe napravi razliku.
Prvo pogledaj na goodle termine pa pricaj.

A sto se tice drivera za Nvidu rodjace nije ti dobro pa naravno da ce ljudi da uzmu kompletan proizvod a ne polovican kao sto je AMD . Ne kazam da AMD ne valja ali bolji su i bolji iz dana u dan i svaka im cast ali Nvidia je institucija bila i bice.



AMD 965 X4 3.8 Ghz
Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power
HD 6870 Sappiher
LC Power Arkangel 850 W
Samsung SyncMaster P2470

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: sve moj do mojega.. 17.01.2011. 01:46 #284254

status: user
broj poruka: 9384
Mislis obratno...?

S1000RR


::
:: ali to ti je kad od corvete oces da napravis bmw z4 ili ti da ga unazadis samo tako
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- L O L 17.01.2011. 01:50 #284256

status: user
broj poruka: 6083
Pogledaj u oglasima tu kvalitetnu izradu koliko ih ima da nisu izgrebani :) hehehe, hd2 svi u full stanju. (ne znam sto potenciras na hd2 kad ovde nije prico o njemu i iPhone, to bi bilo skrnavljenje)

Inace, meni gigabyte 6870 radi muah, i drajveri i sve, meni je kompletan proizvod. Ne znam ta tvoja HD 6870 Sappiher kakve probleme ima i gde si tu marku nabavio

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Pa ti brate napravi od HD2 malte ne vanzemaljski uredja
:: Prvo to DJUBRE od plastike HTC propale firme koja sad zivi od Androida a do juce niko nije cuo ni video da postoje molim te cut
::
:: Ja nisam nikakav fan Mac OS niti Mac-a jednostavno mi pun kurac mentola koji kad kupe uredjaj bilo koji i cene ga ko da je od zlata . Pa iphon 3GS je nula za Iphon 4 sto je i noramlno stalno se napreduje
:: Sto se tice Windows mobile btate pun mi kurac gejts i reinstalacije sistema i serivce packova koji pojebu sve zivo na racunaru samo mi fali jos na mobilnom da ga imam pa da budem kompletni mazohista
:: Za tvoju informaciju mozes Android da stavis na Iphon ali to ti je kad od corvete oces da napravis bmw z4 ili ti da ga unazadis samo tako
::
:: To sto se tice jailbrake i Cydie to je za nas koji nemamo love da se razbacujemo dok drugi ljudi van nemaju veliki problem da daju dolara dva za kjnigu ili program za fon
:: Djubre samsung Galaxy 7500 ???? Nemoj tako to je android 1.6 pocetak slave ili kraja u isto vreme po mnogima. KRS od Samsunga KRS od Androida nasli se samo tako
::
:: To sto se tice rezolucije baci u vodu gledaj kvalitet slike i boje mozes da imas full hd kad si krs sa bojama i odzivom
::
:: To sto Sabani kupuju kineske kopiju i vas farbaju da su originali blago vama...
:: NAJ kvalitetniju izradu ima Iphon i prihvati te to vec jednom
::
::
:: Unlock ti sluzi da ga koristis na drugim mrezama brate jailbrake je programe napravi razliku
:: Prvo pogledaj na goodle termine pa pricaj
::
:: A sto se tice drivera za Nvidu rodjace nije ti dobro pa naravno da ce ljudi da uzmu kompletan proizvod a ne polovican kao sto je AMD . Ne kazam da AMD ne valja ali bolji su i bolji iz dana u dan i svaka im cast ali Nvidia je institucija bila i bice
::
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Gh
:: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
:: 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Powe
:: HD 6870 Sappiher
:: LC Power Arkangel 850 W
:: Samsung SyncMaster P247
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Re: sve moj do mojega.. 17.01.2011. 01:50 #284257

status: user
broj poruka: 6083
Sad ce jos da kaze da je corveta kvalitetnija od BMWa! Hahahahahaha! Taman je nasao genijalno poredjenje, i korveta je plastikenac xD

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Mislis obratno...
::
:: S1000R
::
::
:: ::
:: :: ali to ti je kad od corvete oces da napravis bmw z4 ili ti da ga unazadis samo tako
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.01.2011. 09:45 #284333

status: user
broj poruka: 12785
Pa tupsone, jailbreak bez unlocka ne ide, gde si ti skontao da ne znam razliku stvarno mi nije jasno.

Nisi ni video ni čuo za HTC jbg jer si zaslepljen ograničenim iphone-om. Nego, kako ide prenos fajlova preko bluetootha na iphone-u? A, da... nikako!

Trivijalne stvari koje danas telefoni imaju se doziraju zaslepljenoj masi, godinu po godinu, samo da se uzmu pare. Hej, možda za jedno 3 generacije iphone-a i dobijete pristojan file manager, ili eventualno, pravi multitasking koji je moja nokia 6600 pre 10 godina imala...

Našao si da pričaš o Androidu na telefonu koji je u to vreme imao zastareli 1.6 Android dok je u to vreme bio dostupan 2.0. Telefon je bio kršina neopisiva sa rezistivnim ekranom, rezolucijom 320 x 480 i kvalitetom izrade na nivou iphone-a, u prevodu, jeftina sjajna plastika.

Nemoj molim te da mi komentarišeš OS koji nisi video kako radi na pravom telefonu kao Desire, HD2 i sličnom, stvarno je suludo.

A ta fora Android na iphone-u je smejurija. Nije to još ni blizu pravih performansi, a onda se zapitaj: ako ti je super iOS toliko, što bi neko želeo Android na tako savršenom telefonu, ovaj iPodu?

Dobro ti je i poredjenje: američko govno porediš sa BMW-om. Prst na čelo, stvarno...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar @Daumus 17.01.2011. 09:55 #284337

status: user
broj poruka: 3995
zasto pobogu,zasto???
mislim da je i ova tema suludo utrosena!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.01.2011. 09:57 #284339

status: user
broj poruka: 12785
Zato što su mi smešni ljudi koji misle zato što su prodali kožu sa ledja da mogu da `si šetaju` iphone u svom selu, misle da su sve videli. Čovek ne zna za bolje od iphone-a i našao se da se pravi pametan.

Znaš kako, ja ne volim BMW, ali barem znam šta je i poštujem ga...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: ... 17.01.2011. 10:03 #284340

status: user
broj poruka: 3995
pa kako god ne mozes ga ubediti drugacije :)
to su fanatici :)


:: Zato što su mi smešni ljudi koji misle zato što su prodali kožu sa ledja da mogu da `si šetaju` iphone u svom selu, misle da su sve videli. Čovek ne zna za bolje od iphone-a i našao se da se pravi pametan.
::
:: Znaš kako, ja ne volim BMW, ali barem znam šta je i poštujem ga..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
brutos Mrzim Apple 17.01.2011. 11:09 #284363

status: user
broj poruka: 190
Kad budes imao malo vise apple uredjaja oko sebe bitje ti jasno i kakav `kvalitet` imaju.

Pod broj jedan svi Iphone fanbojevi nek umuknu jer ih Apple kao kompanija toliko ceni da taj uredjaj legalno ne moze da se kupi u Srbiji. TACKA!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
brutos a da ukompletiramo i taj Iphone 4 17.01.2011. 11:13 #284365

status: user
broj poruka: 190
koji toliko spominjes :)

http://www.tweaktown.com/news/18477/psa_iphone_not_designed_for_below_freezing_conditions/index.html

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 17.01.2011. 12:27 #284384

status: user
broj poruka: 9122
Tipican Apple fan, mojne se nervirate ovakvih je pun bench forum. Ljudi Apple ne mrze Apple zbog njihovih proizvoda nego zbog njihovih fanova.

http://www.engadget.com/2010/12/31/psa-iphone-alarms-not-working-come-new-years-day-2011/
http://www.engadget.com/2011/01/03/iphone-alarms-still-not-working-worlds-crashing-left-and-right/

Dalje iOS posustaje, jer to fura odredjena kolicina ljudi (fanova) i iOS se fura samo na i uredjajima, dok Android moze skoro svuda. Dalje koliko sam cuo mnogo je lakse razviti App za Android nego za iOS (ne po tezini koda, nego po tezini administracije, nesto na tu foru :)). Android se nalazi na xyz uredjaja, dok se iOS nalazi na par uredjaja koje mozes prstima nabrojati.

Dalje sta rece svi u inostranstvu kupuju preko iTunes-a, pa jer ti mislis da njima tamo padaju pare sa neba, pa da za svaku pesmu odu na iTunes i kupe ih po 10 puta ? Pa i oni su isti kao i mi sve sto se moze uzeti za dzabe ce uzeti za dzabe, a ko ima viska kesa, neka placa :).

I cisto informativno dobar deo iPhone korisnika koji su svesni necega, se zale zato sto nemaju SD Card slot. Naravno vecina fanova kaze da im to ne treba (kao front camera na iPad-u), a u sledecem update-u bas izadje to sto su fanovi pre par meseci rekli da im ne treba i pocnu na sav glas da pricaju da i oni imaju kameru i da je to super, pa ko je tu lud, verovatno mi sto sve to slusamo ?

Za sada iOS ima bolje aplikacije za zabavu od Android-a, ali u dogledno vreme ta situacija ce se promeniti, jer ce Android jednostavno pojesti iOS, otvoreno ce pojesti zatvoreno, bilo i ostalo.

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar re 17.01.2011. 12:42 #284394

status: user
broj poruka: 3995
svaki open source OS ima buducnost..
a to sto prdite uz vetar,ne treba zameriti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: re 17.01.2011. 12:50 #284398

status: user
broj poruka: 9122
Da ja tebe nesto drugo pitam :). Drugar ima N96 kupljen u De, otkljucan za ove nase mreze, sta vec, u nekom ok stanju, jedan mu nudio zamenu za E71, ja mu kazem da juri E72, menjao bi samo za neku Nokia-ju iz E serije koju ? Ja mu rekoh E72, samo kolika doplata :) ?

Pozdrav!


:: svaki open source OS ima buducnost.
:: a to sto prdite uz vetar,ne treba zameriti
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: re 17.01.2011. 12:50 #284399

status: user
broj poruka: 6083
Ne valja da se trpi


LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: a to sto prdite uz vetar,ne treba zameriti
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: re 17.01.2011. 13:20 #284413

status: user
broj poruka: 3995
50e za e72...


:: Da ja tebe nesto drugo pitam :). Drugar ima N96 kupljen u De, otkljucan za ove nase mreze, sta vec, u nekom ok stanju, jedan mu nudio zamenu za E71, ja mu kazem da juri E72, menjao bi samo za neku Nokia-ju iz E serije koju ? Ja mu rekoh E72, samo kolika doplata :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: svaki open source OS ima buducnost.
:: :: a to sto prdite uz vetar,ne treba zameriti
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.01.2011. 13:31 #284418

status: user
broj poruka: 12785
N96 realno vredi 100 evra po meni. Djubre je kompletno... N95 8GB je bolji, ali ni on danas ne vredi više od 120-130...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Kad nema macke misevi kolo vode.... 17.01.2011. 13:57 #284435

status: user
broj poruka: 3730
Prvo sve sto je free je sranje dokazano u vise navrata.
Android izlazi kao plod gluposti i nedovrsenosti...
Blutooth takodje neradi bez programa kao na iphon sabane!!!!!

Sto se tice Corvete samo se vidi koliki ste seljaci i gastabajteri sto je tragicno
Decko korveta ti spada u LUX MUSCLE CAR sto BMW ne moze ni da primirise bedni propeler koji jedva predje 100 000 posle garenja i mozes da ga bacis.

A to sto ima puno Aplle Fanova zapitaj se zasto ? zbog cega ?
Koliko si novca samo ulozio u PC kantu ? koliko si puta reinstalirao sistem jebao se sa virusima?
Ima izreka NIJE ZVAKA ZA SELJAKA

HTC nisam koristio ? ima vise prilika sa windows 6.1 extra apart nudio revolucio znalo se sta je a sad ? plastikaner baterija traje jedva dan pritom pada mu cena samo tako....
Pogledaj koliko ti kosta HTC Disaer i 3GS 32 GB zapitaj se zasto ??? a evo za dva meseca ce disaer jos vise da padne a Iphon ostaje na istoj ceni.

A to da sam dao kozu za Iphon MENTOLU imao sam priliku da ga uzmem za male pare jer sa 320 evra pre 6 meseci nisam mogao bogzna sta da uzmem nisam hteo neko djubre od nokie i ericsona posmatrao sam htc i na kraju sreca me usrala i nabavio NOV 3GS 32GB za 320 eu iz amerike.

jedno samo pitanje koliko ima memorije najjaci HTC ?
Koliko drze cenu ?
Udeo kompanijje pored Nokie Ericsona i Samsunga za obicne smrtnike raste zasto ?
a do juce znalo se ko moze da uzme htc Touch HD i ostale dobre stare modele....

I nije ovo Nokijina pijaca vec razmatranje da li da se uzme Iphon ili HTC
to djubre od telefona idi na buvljak pa pazari


SD CARD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRATE 32GB i ti pitas za memorisjku karticu brate idi se igraj sa nokia 3310

AMD 965 X4 3.8 Ghz
Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H
2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power
HD 6870 Sappiher
LC Power Arkangel 850 W
Samsung SyncMaster P2470


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Kad nema macke misevi kolo vode.... 17.01.2011. 14:38 #284451

status: user
broj poruka: 9008
Iz istog razloga zbog kojeg puno ljudi prati pink farmu.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

::
:: A to sto ima puno Aplle Fanova zapitaj se zasto ? zbog cega
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 17.01.2011. 14:42 #284453

status: user
broj poruka: 2588
Ja bih predlozio da zatvorimo ovu temu, kao njen pokretac, jer je ovde sve manje konstruktivnih saveta za kupovinu telefona, a sve vise vredjanja koje pocinje debelo da se rasplamsava.

Hvala svima na odgovorima, bilo je korisnih, ne mogu reci da mi je situacija mnogo jasnija i da sam se odlucio kojji cu telefon da uzmem, ali cesljacu jos po netu pa cu videti.

Hvala svima jos jednom!
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs