Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone 3GS vs HTC Desire
STRANA 4 OD 6  
Snoopy- - - 17.01.2011. 14:51 #284457

status: user
broj poruka: 6083
Raic je definitivno udario tacku. Nema dalje.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Iz istog razloga zbog kojeg puno ljudi prati pink farmu
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
:: i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `8
::
:: ::
:: :: A to sto ima puno Aplle Fanova zapitaj se zasto ? zbog cega
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 17.01.2011. 14:59 #284460

status: user
broj poruka: 1797
Nisam citao temu, mozda je neko i pomenuo, ali Samsung Omnia 7 sa Windows-om je bolesno dobar. touch ima bolesno dobar odziv i sve radi glatko bez seckanja, odusevio sam se...
__________________________________________________________
Velg Bort Livet

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: re 17.01.2011. 14:59 #284461

status: user
broj poruka: 9122
Thx on info :).

@Daum ma dobio covek glavu za glavu, dao N70, ovaj njemu N96, ziva istina !

@dejzan pa i na HD2 moze memorijska od 32 GB ?

Pozdrav!


:: 50e za e72..
::
::
:: :: Da ja tebe nesto drugo pitam :). Drugar ima N96 kupljen u De, otkljucan za ove nase mreze, sta vec, u nekom ok stanju, jedan mu nudio zamenu za E71, ja mu kazem da juri E72, menjao bi samo za neku Nokia-ju iz E serije koju ? Ja mu rekoh E72, samo kolika doplata :)
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: :: svaki open source OS ima buducnost.
:: :: :: a to sto prdite uz vetar,ne treba zameriti
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Sva sreca pa si ti gario i Korvetu i BMW Z4 100 000km 17.01.2011. 15:30 #284472

status: user
broj poruka: 9388
Pa znas :)

All american cars are crap :)

http://www.youtube.com/watch?v=O2TX2F9Grxk

Obrati paznju sta kaze JK na 5:30 :)

Ili nesto jos puno jeftinije i kvalitetnije od Korvete :)

http://www.youtube.com/watch?v=J-JabC6BhKE

S1000RR

:
:: Sto se tice Corvete samo se vidi koliki ste seljaci i gastabajteri sto je tragicn
:: Decko korveta ti spada u LUX MUSCLE CAR sto BMW ne moze ni da primirise bedni propeler koji jedva predje 100 000 posle garenja i mozes da ga bacis
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ...... 17.01.2011. 17:13 #284501

status: user
broj poruka: 1424
1. HTC je jeftin kod nas zato sto sabani kupe u Telenoru za 150e na veliki racun pa prodaju da zarede 20e :) jer nose najbolji tel na svetu :) nokia 6310 :) (lupio sam ali tako to ide) cim neko bude imao u ponudi i apple bice i on jeftiniji... u MK i HR je bar 30-40% apple jeftiniji nego kod nas
2. HTC ima mnogo bolju izradu po meni... ledja na apple izgledaju ko da je uredjaj star 20godina, a ne 1 godinu.
3. Svaki 10 Iphoone ima citava ljedja (da nisu pukla ili slicno.(sto ipak mozda govori i o vlasniku da je buzga)
4. HTC je bar 2x skuplji u Australiji USA ili bilo gde u svetu jer je poslovni tj biznis telefon!
5. Imate brdo Apple kojima je riknu digitizer, sto opet ne znaci da HTC ne riknjava ali nije ni Apple savrsen

To sto ti nisi cuo za HTC ne znaci da ne postoji (verovatno si cuo za APPLE sa pojavom iphona :) :) :))

Jednostavno ti telefoni ne mogu da se porede ! Apple je za zajebanciju, muziku, HTC je daleko ozboljniji telefon u drugom smislu.... Daleko od toga da je Apple neozbiljan ili da HTC ne moze da sluzi za ono sto apple moze vec jednostavno nisu namenjeni istim kupcima :) :) (jedino iphone nemoze da bude GPS za kola ipak je 3.5 inca malo naspram 4.3) :) :)

sad ako mi neko pomene igram igrice na iPhone bas su do jaja, tj je prso :) :) uzmi PSP pa se igraj :) :)


Smatram da su i iPhone i HTC vrhunski telefoni bar 2 svetlosne godine ispred Nokie (ne treba zaboraviti ni BB ali je ogranicen na nasim prostorima) Covek nemoze da pogresi u kupovini ali treba da vidi sta njemu vise odogovara.... tj prema svojim potrebama da kupi telefon :) Nekom kamera igra ulogu, nekom MP3, nekom GPS, nekom velki ekran, nekom baterija .... Napravite spisak udarite + i - u rubrike ko ima vise pluseva njega kupite i kraj :) :)

Drugo Tattoo imas za 90e ni jedan telefon ni nepruza ni 50% onogo sto tattoo ima :) tako da je on extra cenovno balansiran telefon :) pogotovu za devojke :) :)

a ti :) sto otvori ovu temu ima da bude i mrtvih :) idi kupi sta ti se vise svidja :) :) kupi Iphone :) ako te smori lakse ces da ga prodas :) za 180e :) i ja i vMarc ce da ti otkupimo :) :)
....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 17.01.2011. 20:34 #284559

status: user
broj poruka: 2590
Da sam znao da ce ova tema izazvati toliku svadju ne bih je ni otvarao... Imam jedno pitanjce... Postoje sanse da mi teca iz Nemacke donese iPhone. E sad, zanima me, ako se odlucim za tu varijantu, kako ide sa tim jealbreak-om i unlockom? Koliko to kosta, i da li to uopste mogu i sam da uradim? Kakva je to procedura?
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Kad nema macke misevi kolo vode.... 17.01.2011. 21:51 #284653

status: user
broj poruka: 12785
Ovakav debilizam jednostavno mora da se citira stvarno. Trolova nikad dosta, ali se pojavio neki onako baš specijalan.

:: Prvo sve sto je free je sranje dokazano u vise navrata

Jeste, razmišljam prvo o ženama, ali opet, fegeti samo plaćaju za iste...
To što je free je i open source, nešto što nije u rečniku Apple-a. Kako ti radi flash u browseru inače? Nikako, ili baš nikako?

:: Android izlazi kao plod gluposti i nedovrsenosti..
Ah, izvini bogu programera, nisam te prepoznao.

:: Blutooth takodje neradi bez programa kao na iphon sabane!!!!
Ovo samo opet pokazuje koju promaju puštaš u glavu. Od Androida 2.0 od pre 2 godine bluetooth je normalna stvar. Na iPhone-u je još uvek u planu, za period: Nikad.

:: Sto se tice Corvete samo se vidi koliki ste seljaci i gastabajteri sto je tragicn
:: Decko korveta ti spada u LUX MUSCLE CAR sto BMW ne moze ni da primirise bedni propeler koji jedva predje 100 000 posle garenja i mozes da ga bacis

Lux muscle car ne postoji, a sama činjenica da amerikanci ne znaju da istisnu istu količinu snage za svoju zapreminu samo govori o neintuitivnosti, i neznanju. Pogledaj samo kako `lux` Corvetta treba da ima preko 6.000 kubika i supercharger da jedva izvuče 500 konja, dok BMW sa recimo M5 izvlači 505 sa 5.000.

Ne zaludjuj se stvarno, ispadaš samo veći majmun nego što već jesi. Potraži u rečniku šta znači Prestiž.

:: A to sto ima puno Aplle Fanova zapitaj se zasto ? zbog cega

Zato što seljani ne znaju nizašta drugo nego da prodaju njivu i kupe S-Klasu i iphone. Toliko o tome...

:: Koliko si novca samo ulozio u PC kantu ? koliko si puta reinstalirao sistem jebao se sa virusima

Uložio sam manje nego u Mac-a duplo, a dobio sam dva do tri puta bržu mašinu. iMac sa i7 košta 2500 evra, dok ću isti sistem, sa istim panelom koji ide u iMac 27 da sastavim ispod 2000 evra.

:: Ima izreka NIJE ZVAKA ZA SELJAK

Tačno, zato i ne treba da koristiš Android, slažem se.

:: HTC nisam koristio ? ima vise prilika sa windows 6.1 extra apart nudio revolucio znalo se sta je a sad ? plastikaner baterija traje jedva dan pritom pada mu cena samo tako..

Bravo, Windows 6.1 je nastao barem 5 godina pre Iphone iOS-a, dovoljno za početak. Plastikanera ima naravno istih kao Iphone, ali ako odvojiš duplo manje para nego za Iphone 4 dobiješ uvek aluminijumsku izradu, ali opet, kako bi ti to znao kad gledaš u Iphone ko ciga u svoj Mercedes...

:: Pogledaj koliko ti kosta HTC Disaer i 3GS 32 GB zapitaj se zasto ??? a evo za dva meseca ce disaer jos vise da padne a Iphon ostaje na istoj ceni

Prvo nije Disaer, već Desire, i nije ti to greška u kucanju. Drugo, 3GS košta koliko košta jer je precenjeno sranje ko i svaki Apple proizvod. Desire nije ni pao kao treće, i dalje ima istu cenu, a u medjuvremenu se pojavio Desire HD.

:: A to da sam dao kozu za Iphon MENTOLU imao sam priliku da ga uzmem za male pare jer sa 320 evra pre 6 meseci nisam mogao bogzna sta da uzmem nisam hteo neko djubre od nokie i ericsona posmatrao sam htc i na kraju sreca me usrala i nabavio NOV 3GS 32GB za 320 eu iz amerike

A koliko ari si prodao da ga nabaviš? Mora da si glavni bio kad si ga nabavio!


:: jedno samo pitanje koliko ima memorije najjaci HTC ?
:: Koliko drze cenu

Imaju po 8GB, jer normalnim ljudima nije potrebno da se nabija flash memorija da bi se delimično opravdala cena. Šta da stavljam u tih 32GB? Filmove na 3.5 inčnom ekranu? Svu muziku koju slušam i ne slušam?
To sve se nadoknadjuje vrhunskim performansama i open minded razmišljanju. Samo pogledaj koliki je deo tržišta preuzeo već Android u zadnje 3 godine...

:: Udeo kompanijje pored Nokie Ericsona i Samsunga za obicne smrtnike raste zasto ?
:: a do juce znalo se ko moze da uzme htc Touch HD i ostale dobre stare modele...

Ovo samo ti znaš šta si rekao...

:: I nije ovo Nokijina pijaca vec razmatranje da li da se uzme Iphon ili HTC
:: to djubre od telefona idi na buvljak pa pazar

Neka hvala, ne kupujem iPod sa GSM-om... ovaj... Iphone.

@mkukic, možeš sam da odradiš jailbreak i unlock, ali ako zajebeš nešto, imaćeš Apple držač za papir. Jednostavno ćeš da se izdrkaš pošteno da središ sve da radi kako treba. Kupi bilo šta drugo ko čovek i ne cimaj se, veruj mi, imao sam ga, i nije vredan truda...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.01.2011. 22:09 #284674

status: user
broj poruka: 12785
Još samo da ne zaboravim... Pošto pored osakaćenosti iOS-a ne možeš ni da koristiš bluetooth, možeš da se jebeš sa versatinošću telefona po svakom pitanju.

Dakle stanje sa HD2 je sada takvo da pored Androida koji radi perfektno, i odvratnog windowsa 6.5, sada mogu da stavim i Windows 7. Šta će mi? Pa eto, zato što mogu...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=912416

Šta možeš da staviš na svoj iPod?
Jel voliš da se jebavaš da staviš ringtone na ograničeni Apple proizvod, samo zato što Steve Jobs tako voli? http://goo.gl/losFl
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: ... 17.01.2011. 22:20 #284676

status: user
broj poruka: 6083
danas sam se isto tako osecao kao ti, i hteo redom da citiram identicno tako i samo da pobijam validnim argumentima sa kojima svako sa malo mozga mora da se slozi. Ovo je stvarno nemoguce koliko gluposti na jednom mesto, ali ono najiskrenije. iPhone je ok sprava, ali za duplo manje para i to je cinjenica. Samo kada bi neko hteo da odgleda futuramu, malo bi mu se otvorile oci koliko prave ljude ovcama

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Još samo da ne zaboravim... Pošto pored osakaćenosti iOS-a ne možeš ni da koristiš bluetooth, možeš da se jebeš sa versatinošću telefona po svakom pitanju
::
:: Dakle stanje sa HD2 je sada takvo da pored Androida koji radi perfektno, i odvratnog windowsa 6.5, sada mogu da stavim i Windows 7. Šta će mi? Pa eto, zato što mogu..
::
:: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=91241
::
:: Šta možeš da staviš na svoj iPod
:: Jel voliš da se jebavaš da staviš ringtone na ograničeni Apple proizvod, samo zato što Steve Jobs tako voli? http://goo.gl/losF
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Džaba 17.01.2011. 22:25 #284678

status: user
broj poruka: 9008
Nijedna ovca ne misli da je ovca.
... već ovčarski pas.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: danas sam se isto tako osecao kao ti, i hteo redom da citiram identicno tako i samo da pobijam validnim argumentima sa kojima svako sa malo mozga mora da se slozi. Ovo je stvarno nemoguce koliko gluposti na jednom mesto, ali ono najiskrenije. iPhone je ok sprava, ali za duplo manje para i to je cinjenica. Samo kada bi neko hteo da odgleda futuramu, malo bi mu se otvorile oci koliko prave ljude ovcam
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Džaba 17.01.2011. 22:27 #284679

status: user
broj poruka: 6083
Ne, ovo vise nema sta da se komentarise, coveku su sve na mestu (clapping smiley- iako ga nema)

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Nijedna ovca ne misli da je ovca
:: ... već ovčarski pas
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
:: i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `8
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Slusajte svi 17.01.2011. 23:08 #284703

status: user
broj poruka: 9388
Izlupali ste se posteno, a najvise zbog toga sto niko od vas trojice, Dauma, Snupija i ovog Dezana u stvari niste imali priliku da intenzivno koristite obe platforme a puni ste predrasuda prema suprotnom taboru.
Ja posedujem iphone od kada moze da se unlockuje, od 2007. Jedan isti model, vec ima milione sati razgovora i doslovno izgleda kao da je preziveo Hirosimu. radi kao sat i dan danas, doduse ne moze da ide na iOs4 ali perfektno radi sa 3.1.3. Posle njega, zaista ne mogu da nosim ni jedan drugi telefon.
Zasto enbih mogao da koristim Android.
Pod 1 ne svidja mi se.
Pod 2 Upravo mi je prijatelj kupio desire (nisam siguran mozda je i onaj neki drugi, preko Telenora je) i brale trebalo mi je pola sata da mu ga namestim, setujem za osnovne stvari (mail, kalendar, pdf (koji mu je neophodan)) To sve se kod iPhona namesti za 5 minuta. Zaista je tako, iOS je intuitivniji i vise userfrendly.

To niposto ne znaci da nipodastavam HTC ni Android platformu. Ljudi, to je toliko sve na kraju isto, da je svaka rasprava potpuno besmislena. iPhone je do jaja i opravdava svaki dinar. Ovaj sto je zapeo za Futuramu, to nema vez sa mozgom, pa ciovece odrasti vec jednom... Kako Apple placa da se u americkim filmovima i serijama u svakom kadru vidi iPhone, iako ga svaki amerikanac nosi. tako je neko platio i Futurami da ga ismeje, i to je normalna stvar. Na iphone RADI bluetooth, iPhone NE MOZE da s brickuje (zabode ili unisti prilikom unlocka, jalibrakea). To tvrdim iz iskustva, jer sam ga kupio 2007 kada je poceo da se otkljucava i PRODAVAO ih. I dan danas ih otkljucavam i servisiram. Ne zaludujte se, iPhone moze SVE sto i Android i jos malo vise. Oko ulozenog za pare, nebih da se raspravljam, to nema smisla. Po meni SVAKI iPhone vredi SVAKI dinar. Za HTC@Android ne znam da li vredi, meni licno NE VREDI jer ga nikada necu kupiti jer mi se NE SVIDJA, ali ponavljam postujem i mislim da je vrhunski uredjaj. Ne deklarisem se kao iPhone fan, stvar je licnih afimiteta, nista vise.

Eto sta je znacilo ono moje na pocetku VRUCA TEMA :)

Nadam se da nece biti negativnih komentara na ovaj post, od vas HTCovaca. Sustina je da prihvatite da postoji i druga strana i da niste posisali svu pamet ovoga sveta jer imate HTC a da su lideri i inovatori (da, jesu i prihvatite tu surovu cinjenicu) od strane Apple papani. To jednostavno nije tako. Ima tu js dosta da se kaze, ali cisto sumnjam da bi vam uslo u glavu, sva trojca ste poprilicno i potpuno neopravdano zaslepljeni glupostima a ne kapirate da je sve to isto i da obe platforme potpuno na kraju krajeva svakom korisniku isto rade u normalnom svakodnevnom radu (telefoniranje, surf, mail, muzika, multimedija...)

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 18.01.2011. 00:05 #284727

status: user
broj poruka: 12785
Ja ne pričam ništa napamet, naprotiv, koristio sam Iphone 3G kada se pojavio dobrih godinu dana, tako da imam poprilično dobru sliku cele priče oko smaranja sa unlockom, jailbreakom, itd...

Mora da si mislio na gileta spamera... :D
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC kako onda ne znas za ibluetooth... 18.01.2011. 00:20 #284732

status: user
broj poruka: 9388
I iblue nova, to su osnovnu utility za njega.
Odakle ti informacija da se brickuje prilikom unlocka / jailbreaka, kada iphone moze u svakom strenutku da pokrene DFU mod, jer se on pokrece direktno iz bootloadera?
Nemoj samo sad i ti kao ovaj sto je koristio MacBook a nije provalio Twin Finger tap...
S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 18.01.2011. 00:31 #284738

status: user
broj poruka: 4506
Moram da se nadovezem na Vmarc-a.... i mislim da sam potpuno merodavan da pricam o ovome sobzirom da sam imao i 3g i 3gs, kao i, brat ima desire i sad koristim htc hd2.

O ukusima ne vredi raspravljati niti pokusavati da nekom promenis misljenje... Samo zelim da iznesem svoje misljenje o celoj ovoj temi i kako ga ja vidim.

posle 3gs-a sam presao hd2 cisto jer me zanimalo kako izgleda najbrzi i po spec najbolji fon koji postoji ( uzeo sam ga cim je izasao a i jos uvek se drzi )

Trenutno ima 5 sistema na raspolaganju koji mogu da se stave na njega, zaista je fenomenalan telefon i sto se tice i kvaliteta i specifikacija...po mom misljenju top 1 i dalje po specifikacijama ali...i pored 5 operativnih sistema...1200 mhz ( klokovan :) ...moram da kazem da je iphone bolji telefon.

Jednostavno cela ta lakoca, jednostavnost ...potpuni smoothness u svakom trenutku....ceo taj gui i os je toliko user friendly i fenomenalno odradjen da nijedan od ova 5 osa sa hd2 mi jos nije uspeo da docara taj feeling.

Daum jedno pitanje ? kako je moguce da si koristio iphone godinu dana a mozes da kazes da iphone nema bluetooth? Zaista mi ne ide u glavu takva nebuloza, telefon ima apsolutno sve i nema SW dela u kojem zaostaje, naprotiv. Tako da kad mi kazes da si koristio iphone godinu dana a nisi najednostavniju stvar odradio da namestis bluetooth onda bez uvrede nemas pravo da pricas o njemu da je krs.

Sad ce neko pitati koji djavo onda koristis hd2....:) ..iphone nema FM zbog politike poslovanja a meni je fm veoma bitan......a i hd2 je jedini telefon koji bih ja koristio posle iphona mada cu morati da probam 4-ku :)

eto..ukratko od mene :)..poenta moje price je samo da iphone nije krs kako ga drugi predstavljaju....a o ceni je apsurdno pricati jer taj telefon ne moze legalno da se prodaje kod nas. Ili ga nabavite preko ili ne pricajte kako je nenormalno skup za ono sto pruza...to je problem naseg trzista a ne iphona.




Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Obojica prethodnih 18.01.2011. 00:36 #284740

status: user
broj poruka: 9008
Ne bih pretpostavio da znam šta čiča Daum - Scourge of Iphone misli inače, ali prilično sam siguran da je ciljao na bluetooth transfer out-of-the-box, znači brez dodatnih aplikacija.

... i prilično je jasno zašto se matori Steve HandJobs ježi pri pomisli na to.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Obojica prethodnih 18.01.2011. 00:42 #284744

status: user
broj poruka: 9388
Raicu, postoji nesto sto se zove Copyrights cemu u eplu posebno pridaju vaznost. Da li zbog piraterije ili Ajtunsstorea necu da ulazim u to. Zato BT ne radi out of box i zato je izmedju ostalog Dzejlovan...

EDIT: U Eplu, Americi, Evropi ali ne i u Srbiji :)
S1000RR

:: Ne bih pretpostavio da znam šta čiča Daum - Scourge of Iphone misli inače, ali prilično sam siguran da je ciljao na bluetooth transfer uot-of-the-box, znači brez dodatnih aplikacija
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
:: i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `8
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: kako onda ne znas za ibluetooth... 18.01.2011. 00:45 #284748

status: user
broj poruka: 6083
`ovaj` ti je objasnio zbog cega nije provalio to, posto na misu tesko da mozes da `tapujes` ili sam se i tu prevario?

Nisi ni ti velikim delom u pravu, meni je zao kad vidim da ima ljudi moji misle da nesto kao iPhone 4 vredi SVAKI dinar a spravica kosta 800 evra kod nas. Meni je stvarno tuga. Jos jednom se vratite i procitajte sta je raic napisao i nemam dalje sta da kazem. Ameri ga zato i koriste jer je jednostavan, a mozak im sluzi da ispunjava supljinu da im ne bi zujalo u usima od rezonance.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: I iblue nova, to su osnovnu utility za njega
:: Odakle ti informacija da se brickuje prilikom unlocka / jailbreaka, kada iphone moze u svakom strenutku da pokrene DFU mod, jer se on pokrece direktno iz bootloadera
:: Nemoj samo sad i ti kao ovaj sto je koristio MacBook a nije provalio Twin Finger tap...
:: S1000R
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: Obojica prethodnih 18.01.2011. 00:47 #284749

status: user
broj poruka: 9008
Hehe, znam. Tačno na takvo ježenje sam i mislio.

Međutim to što rade nije rešavanje problema već samo elegantno pranje ruku od čitave stvari.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


i5 750 - TRUE Black - P7P55D - 2x2GB Kingston HyperX - 5850 Toxic - Silverstone ST50F-230 - JugoDrvo `89

:: Raicu, postoji nesto sto se zove Copyrights cemu u eplu posebno pridaju vaznost. Da li zbog piraterije ili Ajtunsstorea necu da ulazim u to. Zato BT ne radi out of box i zato je izmedju ostalog Dzejlovan..
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: Obojica prethodnih 18.01.2011. 00:49 #284751

status: user
broj poruka: 9388
Recimo...

S1000RR

::
:: Međutim to što rade nije rešavanje problema već samo elegantno pranje ruku od čitave stvari.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .. 18.01.2011. 00:52 #284753

status: user
broj poruka: 4506
voleo bih da znam kad je iko od vas ovde a da ima preko TLI godine prebacio nesto preko BT-a ?


Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ma daj... 18.01.2011. 00:54 #284755

status: user
broj poruka: 9388
Vidis da su zaslepljeni pa ne znaju di biju...
Jel se secas onomad pre 3 godine kada smo sedeli u Latinu, kada si cackao onaj iPhone...?
E pa pokazacu ti ga sutra, da vidis na sta lici :)

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Ma daj... 18.01.2011. 00:56 #284757

status: user
broj poruka: 4506
Secam XD..jos drzis tu djuntu :) ..pa uzmi 3gs sad je bar povoljan a veruj mi vredi razlike naspram 3g


Ajd uzdravlje

:: Vidis da su zaslepljeni pa ne znaju di biju..
:: Jel se secas onomad pre 3 godine kada smo sedeli u Latinu, kada si cackao onaj iPhone...
:: E pa pokazacu ti ga sutra, da vidis na sta lici :
::
:: S1000R
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: .. 18.01.2011. 00:57 #284758

status: user
broj poruka: 6083
Zao mi je sto moram da kazem da bt koristim svaki dan :(
Na komp pojedinacne slike prebacujem, kad skinem aplikaciju, sync, i sve sto ide posto mi komp na 2m. Drugo, cd player u kolima mi ima hendsfri, pa katkad i njega koristim, ali najcesce preko blututa slusam muziku navtom plejeru, bez gubljenja kvaliteta i lag-a, a ne treba nikakva aplikacija. Simbiani nisu hteli da puste muziku, a win 6.5 ko iz topa. Tako da, da imam iPhone, silne pare bi bacio na plejer jer dve trecine f-ja ne bih mogao da koristim.

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: voleo bih da znam kad je iko od vas ovde a da ima preko TLI godine prebacio nesto preko BT-a ?
::
::
:: Ajd uzdravlje
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: .. 18.01.2011. 00:59 #284759

status: user
broj poruka: 4506
taj bt na iphonu i sluzi za handsfree i muziku u kolima out of a box ....a sto prebacujes preko BT kad je sporije 700 x. koji fon imas ? imas valjda usb


Ajd uzdravlje

:: Zao mi je sto moram da kazem da bt koristim svaki dan :
:: Na komp pojedinacne slike prebacujem, kad skinem aplikaciju, sync, i sve sto ide posto mi komp na 2m. Drugo, cd player u kolima mi ima hendsfri, pa katkad i njega koristim, ali najcesce preko blututa slusam muziku navtom plejeru, bez gubljenja kvaliteta i lag-a, a ne treba nikakva aplikacija. Simbiani nisu hteli da puste muziku, a win 6.5 ko iz topa. Tako da, da imam iPhone, silne pare bi bacio na plejer jer dve trecine f-ja ne bih mogao da koristim
::
:: LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apoll
::
:: :: voleo bih da znam kad je iko od vas ovde a da ima preko TLI godine prebacio nesto preko BT-a ?
:: ::
:: ::
:: :: Ajd uzdravlje
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs