Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kako `stojite` finansijski...?
STRANA 3 OD 6  
DmasteRNo1 Finansijska situacija je sledeća 11.02.2011. 08:31 #293993

status: user
broj poruka: 6088
Ako hoću da kupim nešto za komp, onda nema kupovanja praktično ničega drugog. A ako kupim nešto drugo, onda nema kupovanja ničega za komp u skorije vreme. Pare se sporo skupljaju, a brzo potroše. Sranje, kako god da okreneš.
U dalju razradu ne bih da ulazim. Trudim se da se nerviram što manje.


AMD Phenom II X3 720BE @3,4GHz, OCZ Vendetta 2, Gigabyte GA-MA790X-UD3P, Kingston HyperX 2×2GB 1066MHz, F3 HD502HJ, F4EG HD204UI, WD5000AAKS, Gigabyte HD4870 1GB, Samsung 2232BW, CM 690 II Advanced, Chieftec CFT-650-14CS



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 08:43 #293994

status: user
broj poruka: 7761
Mozes slobodno da mi pljunes pod `menaru*` :P...

* ovde je to svaka zgrada preko 7 spratova ja sam na 28-om i sa prozora gledam na KL tower i sumicu oko njega...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Dobar si..
::
:: Sad si ti otkrio nesto neverovatno? Ti i Kristofer Kolumbo..
::
::
:: :: Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca..
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet..
:: :: (Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.
:: ::
:: :: P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 11.02.2011. 08:46 #293995

status: user
broj poruka: 2236
Nominalno ili efektivno ?
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Re: Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 09:12 #293996

status: user
broj poruka: 2855
To bi voleo da vidim, taj KL tower.

iskreno bole me kobas kolike su zgrade tamo, ako placaju ziveo bi i u balonu.

Ja ako bog da zdravlja i malo srece, idem u Kanadu...

:: Mozes slobodno da mi pljunes pod `menaru*` :P..
::
:: * ovde je to svaka zgrada preko 7 spratova ja sam na 28-om i sa prozora gledam na KL tower i sumicu oko njega..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Dobar si..
:: ::
:: :: Sad si ti otkrio nesto neverovatno? Ti i Kristofer Kolumbo..
:: ::
:: ::
:: :: :: Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca..
:: :: ::
:: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: ::
:: :: :: P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet..
:: :: :: (Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.
:: :: ::
:: :: :: P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Modena zbog BMW-a 11.02.2011. 09:50 #293997

status: user
broj poruka: 497
sve pare mi odu kroz auspuh.


Biostar TF560 A2+
Amd 5000+ be 3150mhz & CM Hyper 212
Transcend 2x1 gb DDR2 900 mhz
WD 3200AAKS
ATI 3870 TOP 512mb DDR4
LG W2243S-PF
Chieftec gps 400w
Logitech X-230 2.1
Audigy LS sb 0310



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 09:53 #293999

status: user
broj poruka: 7761
Ako to odradis to ce ti biti najbolja odluka u zivotu...
Ja se nadam da cu posle ovoga i ja da postanem kanadjanin jer za par meseci zapocinjem proceduru za celu porodicu uostalom moj egzil u KL je u svrhu kinte za dalje...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: To bi voleo da vidim, taj KL tower
::
:: iskreno bole me kobas kolike su zgrade tamo, ako placaju ziveo bi i u balonu
::
:: Ja ako bog da zdravlja i malo srece, idem u Kanadu..
::
:: :: Mozes slobodno da mi pljunes pod `menaru*` :P..
:: ::
:: :: * ovde je to svaka zgrada preko 7 spratova ja sam na 28-om i sa prozora gledam na KL tower i sumicu oko njega..
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: ::
:: :: :: Dobar si..
:: :: ::
:: :: :: Sad si ti otkrio nesto neverovatno? Ti i Kristofer Kolumbo..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca..
:: :: :: ::
:: :: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: :: ::
:: :: :: :: P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet..
:: :: :: :: (Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.
:: :: :: ::
:: :: :: :: P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Finansijska situacija je sledeća 11.02.2011. 10:29 #294001

status: user
broj poruka: 6083
Upravo

LG 42LD420, Athlon II x4 630, Asus M4A87TD/USB3, Kingston HyperX 2x2Gb DDR3 1600 cl9 Black Limited Edition, Gigabyte HD6870, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS 500gb, Chieftec GPS-550AB-A 550W, NZXT Apollo

:: Ako hoću da kupim nešto za komp, onda nema kupovanja praktično ničega drugog. A ako kupim nešto drugo, onda nema kupovanja ničega za komp u skorije vreme. Pare se sporo skupljaju, a brzo potroše. Sranje, kako god da okreneš
:: U dalju razradu ne bih da ulazim. Trudim se da se nerviram što manje
::
::
:: AMD Phenom II X3 720BE @3,4GHz, OCZ Vendetta 2, Gigabyte GA-MA790X-UD3P, Kingston HyperX 2×2GB 1066MHz, F3 HD502HJ, F4EG HD204UI, WD5000AAKS, Gigabyte HD4870 1GB, Samsung 2232BW, CM 690 II Advanced, Chieftec CFT-650-14C
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum ... 11.02.2011. 11:14 #294007

status: user
broj poruka: 1301
Danas mi je rodjus i lomim se da li da odem i Suboticu na zurku,ili da naricim kartu za EXIT.(7000 din.)
Ovo mi je definitivno najlosija godina od kako znam za sebe.Prosle godine 1500E za comp,1700E za popravku kola (koji sam slupao),a da ne spominjem koliko je otislo na mrvljenje kamena.
Ostao sam bez posla i time sam morao mnogih radosti da se odreknem,(ko zna zasto je to dobro),kontaj da nemam ni za 6950 od 1GB.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Celo društvo nam je u govnima 11.02.2011. 11:23 #294009

status: user
broj poruka: 726
i u skladu s tim, svako gleda da održi glavu iznad istih kako zna i ume. Teško se zaradi, brzo se potroši.
Bez dobre veze je traženje posla skoro pa nemoguće, a biće i još gore.
Ja npr. već tri godine ne radim u struci, nego u IT-u (i to zato što me dobar drugar ubacio) - što mi se doduše i dopalo u početku, a i nateralo me da se obrazujem i naučim sve i svašta, pa opet zarada i nije neka. Mogao bi u svojoj struci 5-6 puta više da zaradim, samo kada uspem da se zaposlim - znači za jedno 10 godina :(
O kupovini kompa mogu da razmišljam samo onda kad ulete neke parice, onako sa strane, neočekivano, od tetke iz Australije i sl... (figurativno :) ). Ja sa svojom platom bi sam mogao lepo da živim, npr. kod roditelja u stanu i da sve pare trošim na sebe. ALI - ja ne živim kod roditelja u stanu, imam porodicu, BOGU HVALA, i onda svi zajedno sastavljamo kraj sa krajem kako znamo i umemo i radimo ko crnci. I kada dođe treći član porodice na svet, ima da se veselim tri dana, ali kako ćemo posle - pojma nemam. Ali snaćićemo se nekako, kao i uvek :) Lako neće biti sigurno, ali šta je tu je...
BG propada, industrija je pukla, ništa se u zemlji ne proizvodi, ni čačkalice, ni salata, ni automobili. Smejali su se Kariću kad je govorio o salati, ali mi tu istu uvozimo iz Mađarske, pa vi vidite... Postoji svega par fabrika koje funkcionišu u ovoj zemlji, a tu ima dovoljno posla za 10-20 000 ljudi. Sve ostalo treba da pokrije budžet, uslužne delatnosti i slično. To ne biva, ekonomija bez proizvodnje NE POSTOJI, osim na Karibima i slično. U prevodu - jebali smo ježa u leđa!

@ElitePro, pedjag: sa takvim komentarima, vi ste baš primer tih istih seljaka. Možda ste OK momci, nemam pojma, ali takvo lupetanje ne bi trebalo sebi da dozvolite. Očigledno da nikad van Beograda niste izašli da vidite kako je u zemlji Srbiji, inače biste bili svesni da je Beograd Las Vegas u odnosu na ostatak zemlje. Mada i to neće dugo... Ili možda idite čas do Vranja i probajte da živite sa 15000 mesečno, koliko oni malo njih što ima posao zarađuje u proseku... Taj drkadžijski odnos da je Beograd centar sveta u odnosu na ostatak zemlje, nas je i doveo dovde...

Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Re: Re: Re: Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 11:35 #294013

status: user
broj poruka: 2855
Imam jo jedan ispit i diplomski, cim to zavrsim palniram da palim, treba ovih dana da odem do amasade da se raspitam sta i kako...


:: Ako to odradis to ce ti biti najbolja odluka u zivotu..
:: Ja se nadam da cu posle ovoga i ja da postanem kanadjanin jer za par meseci zapocinjem proceduru za celu porodicu uostalom moj egzil u KL je u svrhu kinte za dalje..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: To bi voleo da vidim, taj KL tower
:: ::
:: :: iskreno bole me kobas kolike su zgrade tamo, ako placaju ziveo bi i u balonu
:: ::
:: :: Ja ako bog da zdravlja i malo srece, idem u Kanadu..
:: ::
:: :: :: Mozes slobodno da mi pljunes pod `menaru*` :P..
:: :: ::
:: :: :: * ovde je to svaka zgrada preko 7 spratova ja sam na 28-om i sa prozora gledam na KL tower i sumicu oko njega..
:: :: ::
:: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: ::
:: :: :: :: Dobar si..
:: :: :: ::
:: :: :: :: Sad si ti otkrio nesto neverovatno? Ti i Kristofer Kolumbo..
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Do sad u zivotu nisam ovako brzo nakupio para za cetiri meseca..
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Tomato Republic Of Serbia !!!
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: P.S. Naravoucenije kako znate i umete otisnite se u svet..
:: :: :: :: :: (Makar i u zemlje u razvoju kao sto je Malezija, pozdrav is KL-a.
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: P.S.S. Naravno uslov za ovo je da se manete OC i otkljucavanja CPU i GPU nego da naucite da radite nesto konkretno
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bunjevac RE 11.02.2011. 11:42 #294016

status: user
broj poruka: 578



Da li upošte vredi pominjati financisku situaciju kad imaš dvoje klinaca i kredit za kuću i onda rikne druk ležej na autu,a kupovina za računar davne 2008 bila je lepa situacija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Re: Re: Re: Re: Nikad bolje... 11.02.2011. 11:57 #294020

status: user
broj poruka: 9008
Više voliš skijanje od sunčanja?

Always carry a flask of whiskey in case of snakebite.
Furthermore, always carry a small snake.


:: Ako to odradis to ce ti biti najbolja odluka u zivotu..
:: Ja se nadam da cu posle ovoga i ja da postanem kanadjanin jer za par meseci zapocinjem proceduru za celu porodicu uostalom moj egzil u KL je u svrhu kinte za dalje..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokidoshs Ocajno ! 11.02.2011. 11:59 #294022

status: user
broj poruka: 18
korisim isti komp od 7 razreda osnovne skole, a za koji mesec treba da diplomiram, treba jois nesto reci...
preko leta radim da skupim koju kintu da se obucem, da nisam na budzetu nebi ni studirao...


Jednom recju, Srbija - zalosno!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff ranije 11.02.2011. 12:00 #294023

status: user
broj poruka: 440
sam ziveo sa burazom, bilo lakse, sad smo se razdvojili, kao veridbe sa zenama i to, ali smo trenutno na stand by, pa soliramo i jebeno skup zivot, mislim necu umreti od gladi, ali ostalo...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antilohije Re: Kako `stojite` finansijski...? 11.02.2011. 12:21 #294029

status: user
broj poruka: 684
Borim se! I Boricu se!

Cak i Causeskuovi su iza sebe ostavili po neku gradjevinu...
Sta, pa nikog nisam pomenuo!


::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Srbija ce progledati kad Chuck Noriss postane predsednik :D 11.02.2011. 12:29 #294033

status: user
broj poruka: 18472
Za Chuck Noriss-a nema zime :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag upravo 11.02.2011. 12:56 #294040

status: user
broj poruka: 424
@mslavko82 : Poznajem dosta takvih kao ti.Prosto mi je neverovatno da ljudi dobrovoljno odlucuju tako da zive. Pravite decu a ne znate sta cete sa sobom,a kamoli sa njima. Sta mislis, zasto u ovoj zemlji pored glavnih faktora postoji ekonomski problem? Zato sto se ljudi razmnozavaju upravo tom logikom: smislicemo nesto. Tesko,jako mali broj smisli,a ostatak pravi socijalne slucajeve(visak radne snage koji spusta cenu ljudskog rada za sve). A sto se tice mog izlaska iz BG, kao sto bi ti rekao BOGU HVALA, mogu da idem koliko god hoću,što kod rodbine i poznanika, a sto na izlete jer sam ,da ne ureknem,posao razvijao i sam radio na realnim osnovama osnovama (sto nema nikakve veze sa onim gde zivim jer radim online) i imam dovoljno vremena i novca za te stvari. I uvek dodjem sa istim osecajem koji samo pojacava ono sto sam postovao gore i jos vise učvršćuje moje mišljenje.I ne znam o kom drkadzijkom odnosu govoris. Iz licnog iskustva znam da kada se postavim ravnopravno,sa uvazavanjem i pomognem svima koji mi traze,na kraju cujem pljuvanje po Beogradjanima i narugivanje i zle komentare ,bez ama baš iedjnog razloga.To je upravo nivo kulture o kome sam pisao.Samo neobrazovan i neiskusan (ili neko dosao sa sela),moze da misli da je BG centar sveta, jer je daleko od toga za onoga ko je video nesto u svom zivotu, tako da nije tu problem,nego u sebicnoj logici dosljaka koji samo sebe gledaju i gaze preko mrtvih i preko svih pravila ponasanja da bi zadovoljili svoje potrebe,i grabe da doju u BG po svaku cenu. A izmedju ostalog to jako dobro znam jer izdajem 2 stana u BG ( ne nisam,lopov kako bi neki rekli jer je jedan nasledstvo od babe koji je ceo svoj zivot radila kao sluzbenica ubBanci u BG,a drugi ,garsonjera,kupljen od prodaje kuće koju je majka nasledila od njenih roditelja,još pre mnogo godina.I zamisli...uvek upravo te stanove traže da iznajme ljudi koji su došli u BG. Godinama tako, samo novi i novi..neću da pominjem koliku su mene seljaka (kako mi ti objasnjavas da jesam) puta ti isti `divni ljudi` presli,pa pobegli iz stana sa napravljenim racunima ili stetom.A to su radili jer umesto na drkavog gazdu naisli na nekoga ko ih postuje,nije zeleo da ih pritiska za neplacene racune i saosaceao se sa njihovom situacijom.E takve seljacine to nisu umele da cene vec su u primitivcine u tome videle slabost i odlucile da je iskoriste bas kao sto to rade sa gostoprimstvom glavnog grada i ljudima koji ovde zive sa odavno naucenim pravilima ponasanja i bontonom.I kada sam pisao u prvom postu sve sto sam pisao ,govorim na osnovu iskustva. Pozdrav iz centra BG.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
protech ...... 11.02.2011. 13:10 #294045

status: user
broj poruka: 144
vec neko vreme planiram da otvorim ovakvu temu, cisto da se proverim da nisam samo ja u pitanju
lm, mozda bi neko mogao da napise kako dolazi do toga sto ima, tj kolike su vam plate i cime se bavite
ja npr radim namestaj ali svake godine sve manje imam musterija ali ne zato sto radim lose nego sto musterije imaju sve manje, u proseku ubijem po 20000 mesecno i zena mi radi kao prodavacica (naravno ima fakultet) i zaradjuje oko 18000 mesecno, a dete malo
nekad tj do pre 3 godine sam radio i prodaju i servis pc-a i nije bilo lose ali i to je sad mrtvo more, ne pamtim kad sam prodao neki polovan komp, novo i tako tako pretezno najjeftininje
komponente nabavljam iskljucivo staro za novo sa doplatom, ne pamtim kad sam imao u dzepu da odem samo i kupim sta mi se svidja
vozim golfa 2 dizel (auto koji sam oduvek i najvise prezirao) ali moram zbog male potrosnje a za novije nemam
zakljucak, ako nesto ne krene za godinu dve od ove zemlje nema vajde i resenje je evropa, slepac ovde(bez para) slepac tamo(sa parama)

L-Dizajn, namestaj po meri

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner sjajno.... 11.02.2011. 13:18 #294047

status: user
broj poruka: 7761
E ljudi moji ja sam u BGD imao redovnu platu oko 1100E (zena ne radi + dvoje dece teen age) i nisam bio zadovoljan, kad na to dodam vanredne prihode za dodatni posao kad ga je bilo... mislim sta reci i pored svega sam se odlucio da trazim bolje...

Mozda sam nezahvalan ili neumeren ali mi se smucilo to sto rade ove nase barabe.

ovo sam dobio na mejl od drugara i totalno je u pravu:

JA cutim
TI cutiš
ON cuti
MI cutimo
VI cutite
ONI nas jebu !!!

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjag pitanje 11.02.2011. 13:26 #294048

status: user
broj poruka: 424
I mene je isto interesovalo sto i tebe i cesto postavljam sebi pitanje, odakle ovolika kola po gradu dobra i kafici puni. Ali ovo je srbija,narod kuci pase travu da bi spolja izgledao bolje jer nemaju nacin da zive svoj zivot nego ga baziraju na prikazivanju pred ostalima,dok je u pozadini velika praznina i depresija.Ne bih isao u detalje, ja online radim vec godinama, sa malo truda zaradjujem oko 1200 eur mesecno, a lenj sam i to je problem sto se ne trudim vise a znam da bi trebao. Vozim `trkaći` kabriolet i zelim da se zezam dok traje. Ko zna šta će se desiti,da li cu se razboleti ja ili meni bliski ljudi ,tako da izbegavam bilo koji vid odgovornosti u koju drugi ljudi hrle (kredite, decu, investiranje...). Probao sam jos pocetkom ove decenije da vodim svoju IT agenciju i dok su se ostali odusevljavali, ja sam naucio da je to samo muka,a nikakva prednost.I sa ove tacke gledista logika je bila dobra,kao i vise puta do sada vzeano za bitne odluke u zivotu,tako da imam poverenje u svoj način zivota,(hedonistički pristup).Inace sa ovim prihodom, uvek mi fali novca tj stalno sam u frci a s`obzirom da svi koje poznajem koji pošteno rade (dakle ne grebu se uz neku političku partiju ili se bave kriminalom) imaju manje ,pogotovo ako se gleda po osob, pa se pitam kako bilo šta u ovoj zemlji funkcioniše.i
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 11.02.2011. 13:33 #294049

status: user
broj poruka: 4054



znam neke narko dilere ... koji jedva krpe kraj s`krajem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: sjajno.... 11.02.2011. 13:38 #294051

status: user
broj poruka: 9008
Neskroman si brate Abneru, ako uzmemo u obzir da Mlađa i kompanija tvrde kako plate u srbiji treba množiti s faktorom tri na račun nižih životnih troškova u odnosu na region, ispada da si imao platu 3,300€. Neskromno, jaako neskromno.

Always carry a flask of whiskey in case of snakebite.
Furthermore, always carry a small snake.


::
:: Mozda sam nezahvalan ili neumeren ali mi se smucilo to sto rade ove nase barabe
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
protech ...... 11.02.2011. 13:47 #294055

status: user
broj poruka: 144
faktor 3 je zapravo faktor 0.8 kod nas
nekada je bio 3, tad i nikad vise

L-Dizajn, namestaj po meri

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: upravo 11.02.2011. 14:01 #294057

status: user
broj poruka: 4163
:: @mslavko82 : Poznajem dosta takvih kao ti.Prosto mi je neverovatno da ljudi dobrovoljno odlucuju tako da zive. Pravite decu a ne znate sta cete sa sobom,a kamoli sa njima

Jel ova konstatacija treba da znači da svi treba da čekaju da imaju sigurne plate po soma evrića pa onda da prave decu? Jel to znači da za vreme II Sv. rata i godinama posle ljudi nisu trebali da imaju decu? Po toj logici ova zemlja bi trebala da ima 1000 stanovnika. Ja sam pre 7 godina čekao sa suprugom prvo dete, a imao sa status podstanara. Oboje smo postali nezaposleni dva meseca pred ženin porođaj, u dugovima do guše a jedina primanja su bila od mog privatnog posla sa računarima. Važi ona poslovica, ono što te ne skenja, samo te ojača tako da ja već dve godine imam sopstvenu radnju i mogu da kažem da živim pristojno. Ali, za to vreme nisam bio nijednom na odmoru i radim 12 sati dnevno.
Nemoj da se osećaš ni prozvanim ni uvređenim, ali za nekoga sa ovakvom citiranom izjavom mogu samo da kažem da je samoživi egoista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: ... 11.02.2011. 14:06 #294058

status: user
broj poruka: 3519
Pa pomozi im, udeli im neki din, pa nek nabave bolju vutru, koku itd, da nam se deca ne rokaju sa nekim konjskim govnima, nego sa pravim stvarima
EDIT: Nije upućeno protiv tebe.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1576909

::
::
::
:: znam neke narko dilere ... koji jedva krpe kraj s`krajem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs