Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
EVGA GTX780TI K|NGP|N Classified
STRANA 3 OD 13  
ZooLoo ... 09.02.2014. 18:31 #541063

status: user
broj poruka: 3974
odakle si narucio kartu?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 09.02.2014. 18:35 #541064

status: user
broj poruka: 578
Pa vidis da je kutija EVGA tj njihov paket. Samo moze da se naruci od EVGA Europe ili EVGA USA, ali moras da sacekas sada nedelju dana jel ih nema vise. Tacnije u USA ih nema a u Europe su imali par komada pre nedelju dana svega. Ali primice ti porudzbinu ako narucis.
Sutra kada stigne sve slike kacim i objasnjavam ko hoce da kupi ako hoce kako i gde kod nas. Nisam siguran ali moguce je da mozda samo jos 3 karte moze ta osoba da naruci tako da ako zelite sve cu vam objasniti sutra.Izaci ce vas kao referentni ASUS GTX780Ti i Accelero Xtreme III da ste kupili kod nas.

Moj vam je iskren savet sutra kada vam objasnim da zovnete ko ima pare i razmislja se da uzme Ti kartu i da naruci, vi mozete da prodjete i dosta jeftinije pa da uzmete EVGA GTX780Ti Classified, unutra je isti cip, skoro ista karta, razlika je samo sto je ova poboljsana za LN2 inace ona je dobra za vazduh isto ko i ova, cak i klok isti ima sa drugim BIOSem. Tako cete lepo imati pravu kartu i cip koju koriste za Quadro K6000 jos plus hladnu i tihu i optimizovanu za igranje. Jel Quadro K6000 nema drivere za igrice.
Samo EVGA je rekla ove karte ne mogu da naprave neograniceno i prave ih u serijama malim i jako su trazene. Zato ono tipa razmislicu pa sledeceg meseca ili onog tamo ko zna da li ce ih biti uopste.

Jedan lik tu 2 zgrade od mene se zaludeo da uzme Titana Black 6GB, ja reko koji bre Titan jel si normalan, ima 23` monitor...:)Sutra dolazi kod mene kada mi stigne karta verovatno ce poruciti i on, posto je bio odusevljen sa mojom prethodnom, kaze nesto toliko veliko, takvu impresiju nije video, znaci zamolio me je da izvadim iz Slota, znaci drzao je kartu sa obe ruke kolika je...


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Entuzijazam... 09.02.2014. 19:03 #541066

status: user
broj poruka: 864
Meni je zaista drago sto si nabavio ovu kartu i zelim ti da te sluzi za sve pare + u zdravlju i adrenalinu kada budes uzivao u svemu sto ti hardwer nudi, i koji si kao entuzijasta platio, nevazno koliko....

Koliko god i kako god da se stvari postave, uvec ce isplivati entuzijazam koji ti niko ne spori ako pazljivo procita sve postove u ovoj temi...

Moram da se slozim i sa Sky-em, i to u vise stvari, pocevsi od njegove primedbe tebi Wlado o tome da spustis loptu i da kao entuzijasta uradis pre svega testove, okacis sve to da svi mogu (koje to interesuje) da se informisu iz prve ruke...
To da li je NVidia nekoga zajebala igrankom sa tajmingom izbacivanja celih ili `okrnjenih` cipova pravom entuzijasti ne igra nikakvu ulogu. Kome igra ulogu, taj se bavi time.

Dakle, jedva cekam da vidim sve sto ces okaciti....

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @Sky 09.02.2014. 19:29 #541067

status: user
broj poruka: 3797
Volim kada udjes u sitna crevca, jer zelis nesto da objasnis i naravno svaka kvalitetna rasprava je pozeljna, ali ste svi generalno malo skrenuli sa sustine.
U ovoj temi je samo decku trebalo cestitati na kupovini, kako bi se osecao ``prihvacenim`` jer svi znamo da on definitivno nema drustveno-socijalni zivot i da ima zajebane drugare u glavi, koji mu ne daju mira. Sve ostalo je suvisno i samo ga palite da piskara ovde po forumu nebuloze.

Koji gejming pominjete? Crysis 3, Far cry 3, Tomb rider... Igre koje mogu samo da te isprovociraju pucajuci ogroman kes u nedogled. Naucili ste valjda da decko puca u lubenice, prati efekte, ne skidajuci pogled sa coska ekrana u razne merace fps-a, temperatura, iskoriscenosti...
Totalno asocijalan lik koji nije osetio ni delic pravog, zabavnog i ekstremnom gejminga, kroz razne lan igraonice, turnire, gde se mogu videti ljudi koji stvarno znaju ``posao``

Da je pametan, kao sto nije, pa da pokusa da se sprijatelji malo sa ljudima, da pocne da igra prave igrice, zabavne, koje traze odredjeni nivo vestine, znanja, iskustva...
Pa da je zadrzao 780-icu, investirajuci tako u jedan dobar 144hz monitor, jureci 120+ fps-a tako sto ce obarati odredjene stvari kod nekih igrica, koje samo prave guzvu da ne vidis odmah protivnika i tako dalje...
Jednostavno da pocne koristiti masinu za prave stvari, za prave igre, da uziva u njima, da prica sa svojim timom putem teamspeak-a, a ne da bude zrtva kao milioni drugih klinaca sirom planete. Njima se moze i oprostiti, ali Vladi matorom konju nikako.
A on sve suprotno radi kako mu ljudi kazu, samo vozi svoju pricu, neka ga...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 09.02.2014. 20:08 #541073

status: user
broj poruka: 18472
Ja samo znam jedno da ovde na forumu mora da bude uvek neka zrtva da bi ljudi istresali svoju negativnosti i lecili svoje komplekse i frustracije !

Sjatice se gomila govana i nekvalitetnih likova da nekom pricaju o zivotu i podsmevaju se!Isti ti likovi koji i nemaju zivot i koji su totalne promasene licnosti !

Voleo bih nekad da sretnem jednog takvog kompleksasa koji ima muda da piskara na forumu a nema muda da pogleda nekog u oci i da mu kaze onako zlobno i pun ljubomore , kupio si ovo da se kurcis , ti si ovakav , onakav..

Tad bi ga zgazio samo tako , koscicu svaku bih mu slomio kao podsetnik za svaki los gen koji je nasledio da shvati koje je govno i gde mu je mesto !

Za takve je batina izasla iz raja i za takve je jedini inteligentan nacin i vid komunikacije sila jer ni na sta drugo vise i ne reaguju..To su intelektualno i dusevno obogaljene licnosti ..Izrod ljudske civilizacije..I mesto im je na smetlistu zajedno sa glistama i crvima!


Samo toliko..

P.S.Samo sam sumirao dogadjaje , tema je bila samo povod da iznesem svoje vidjenje , stvar sam generalizovao , nisam izvodio pojedinacne primere ..



Blagosiljam vas sve...


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 GK110 09.02.2014. 23:37 #541105

status: user
broj poruka: 578
Evo isti cip tu verziju koristi NVIDIA Tesla K40 i pogledajte specifikacije u poredjenju sa Tesla K20 koji ima vise CUDA nego GTX780 i nije to bas mala razlika izmedju Tesla K40 i Tesla K20... I gde je u toj prici GK104 tek u Tesla K10 i dva cipa. Zato ne treba juriti na prvu generaciju nego videcemo sta ce NVIDIA da predstavi kao njihovu najacu profesionalnu kartu kasnije kada se pojavi Maxwell

http://imageshack.com/a/img547/5595/w7xw.png

Ovde su neke razlike na PCB referentnih karti. Znaci PCB se prakticno vrlo malo razlikuje izmedju GTX780Ti - Titan - GTX 780

http://videocardz.com/47709/nvidia-geforce-gtx-780-ti-pcb-pictured





i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 10.02.2014. 23:25 #541285

status: user
broj poruka: 17084
il slucajno mozda neko primetio da je Wlada stvarno mentalno bolesna osoba a da svoje poanasanje uvek isto ispoljava.
Kao sto je dizao asus u nebesa isto to radi sad sa evga, tako mu se manifestuje njegova bolest. Teska Fiksacija i slepo pracenje necega po svaku cenu, tezak fanatizam.
Ne treba ga orhrabrivati, nego treba da se stvarno leci i menja terapiju ili sta vec.
Lepo je da se nesto voli ali decko to voli iz pogresnih razloga + nije mentalno zdrav.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 10.02.2014. 23:46 #541292

status: user
broj poruka: 578
Verovatno bi bio zdraviji da nisam morao da se svadjam sa prodavcima ovde i molim dok nisam nasao opcije da ne zavisim vise ni od koga nego jedini na ovom forumu kupim iskljucivo sta hocu a ne sta hocu od onog sto mi je izabrao neki gazda koji svojoj deci verovatno nabavlja i bolje nego sto prodaje vama.
Ja nisam napustio ASUS niti volim EVGA zbog moje bolesti, ja za razliku od vas vidim razliku izmedju GTX580 DC2 i GTX580 ULTRA Classified. I ja sam nisam hteo da platim kartu 470e nego sam hteo da platim 510e onu sa 17 faza, mocnijim PCBem 120MHz vecim fabrickim klokom... Kada su takve stvari pocele da se redjaju a ja da gledam druge a placam isto ja sam presao na EVGA, to je jedini razlog a ne bolest. Zasto bi ja slusao Spacemastera i ostale sa Benchmarka kada mogu da nabavim najbolje graficke karte. ASUS ne pravi najbolje graficke karte niti karte za teske entuzijaste. ASUS stavi najgoru memoriju u karte 2 meseca posle sto je ceo svet uvideo koliko su lose i koliko se gubi sa njima. Zamislite koliko takvih stvari se desilo da na Benchmarku ili ovde niko ne bi ni pomenuo, ali bi mi placali isto. E tu je ta moja bolest dosla do izrazaja.
A presudio sam kada sam cuo da veliki distributeri su govorili radnjama da ne ispunjavaju zelje retkim entuzijastima da drugi ne bi trazili i ako nas dovoljno dugo ostave bez opcija da moramo kupiti to njihovo ili nemati. E tu je bio kraj krajeva za sva vremena, tu je satisfakcija prva bila ne dati pare takvima i brandovima koje predstavljaju.




i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 10.02.2014. 23:48 #541293

status: user
broj poruka: 3974
gde su slike? rece da ces da objasnis kako da narucimo i mi smrtnici ako pozelimo nesto bozansko kao sto je Evga.. :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ahahahaha 10.02.2014. 23:50 #541294

status: user
broj poruka: 3797
``E tu je ta moja bolest dosla do izrazaja`` :D



:: Verovatno bi bio zdraviji da nisam morao da se svadjam sa prodavcima ovde i molim dok nisam nasao opcije da ne zavisim vise ni od koga nego jedini na ovom forumu kupim iskljucivo sta hocu a ne sta hocu od onog sto mi je izabrao neki gazda koji svojoj deci verovatno nabavlja i bolje nego sto prodaje vama
:: Ja nisam napustio ASUS niti volim EVGA zbog moje bolesti, ja za razliku od vas vidim razliku izmedju GTX580 DC2 i GTX580 ULTRA Classified. I ja sam nisam hteo da platim kartu 470e nego sam hteo da platim 510e onu sa 17 faza, mocnijim PCBem 120MHz vecim fabrickim klokom... Kada su takve stvari pocele da se redjaju a ja da gledam druge a placam isto ja sam presao na EVGA, to je jedini razlog a ne bolest. Zasto bi ja slusao Spacemastera i ostale sa Benchmarka kada mogu da nabavim najbolje graficke karte. ASUS ne pravi najbolje graficke karte niti karte za teske entuzijaste. ASUS stavi najgoru memoriju u karte 2 meseca posle sto je ceo svet uvideo koliko su lose i koliko se gubi sa njima. Zamislite koliko takvih stvari se desilo da na Benchmarku ili ovde niko ne bi ni pomenuo, ali bi mi placali isto. E tu je ta moja bolest dosla do izrazaja
:: A presudio sam kada sam cuo da veliki distributeri su govorili radnjama da ne ispunjavaju zelje retkim entuzijastima da drugi ne bi trazili i ako nas dovoljno dugo ostave bez opcija da moramo kupiti to njihovo ili nemati. E tu je bio kraj krajeva za sva vremena, tu je satisfakcija prva bila ne dati pare takvima i brandovima koje predstavljaju
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 10.02.2014. 23:50 #541295

status: user
broj poruka: 578
Kada mislis da se donose i salju karte u Srbiji, Nedeljom a stizu u Ponedeljak???
Ili mislis da se salju u Ponedeljak u 11h a da stignu u 12h. E pa ni nasi najbolji i najveci dostavljaci nemaju helikoptere jos da prevezu 200km za jedan dan.
Mene su jos u Subotu zvali da ja dodjem po kartu licno, ali 500km tamo i nazad zbog karte bolje da sacekam 2-3 dana.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 10.02.2014. 23:52 #541296

status: user
broj poruka: 3974
pa ti rece u ponedeljak i da je karta blizu, da te mrzi da ides.. evo sad ce utorak za koji minut.. za tebe nema spavanja veceras.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem Vlado... 10.02.2014. 23:54 #541297

status: user
broj poruka: 3797
Hajde reci mi molim te nesto. Jel mozemo mi ovde sa foruma da pricamo sa tobom o nekim drugim stvarima, mislim smara nas vise ta prica sa grafickim kartama, hardver i to?


:: Kada mislis da se donose i salju karte u Srbiji, Nedeljom a stizu u Ponedeljak??
:: Ili mislis da se salju u Ponedeljak u 11h a da stignu u 12h. E pa ni nasi najbolji i najveci dostavljaci nemaju helikoptere jos da prevezu 200km za jedan dan
:: Mene su jos u Subotu zvali da ja dodjem po kartu licno, ali 500km tamo i nazad zbog karte bolje da sacekam 2-3 dana
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Baba sera ! 10.02.2014. 23:57 #541299

status: user
broj poruka: 18472
Dobro je da si ti mentalno `stabilan` !!!

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 10.02.2014. 23:59 #541300

status: user
broj poruka: 578
Ma jok, nema spavanja, pa ne dobijam kucu ili mercedes... Nema spavanja jel sam ustao u 21h ali ne zbog toga.





i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Baba sera ! 11.02.2014. 00:19 #541304

status: user
broj poruka: 908
Nebeska Vatro
Ne hrani trola,propasce ovaj zanimljivi PCB forum zbog kilometarskih postova o nekim imaginarnim eVGA kartama,taman sam malo odmorio mozak


:: Dobro je da si ti mentalno `stabilan` !!
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cud
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Baba sera ! 11.02.2014. 00:26 #541306

status: user
broj poruka: 18472
Nije nego mi idu vise na qrac ove baba sere , i drveni advokati, uliguze i spameri koji prosipaju neko finocu i `pamet` !!! Dobijem proliv svaki put !!!

PCB je propao zbog drugih ljudi ne zbog Vlade a Vlada jeste dosadan ali to mora on sam sa sobom da rascisti i da smanji dozivljaj sa eVGA!

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: Nebeska Vatr
:: Ne hrani trola,propasce ovaj zanimljivi PCB forum zbog kilometarskih postova o nekim imaginarnim eVGA kartama,taman sam malo odmorio mozak
::
::
:: :: Dobro je da si ti mentalno `stabilan` !!
:: ::
:: :: Superior Technology
:: :: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cud
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... svaki post sam procitao 11.02.2014. 00:47 #541310

status: user
broj poruka: 3466
cak i one sa drugih profila i u vezi prethodnih karti i meni tu nista ne deluje kao psihicka nestabilnost ili poremecaj. svi ovde smo svesni da postoje ljudi koji su gori od mucenika donace, po ponasanju, halucinacijama i ostalim anomalijama, ali eto cuti se trpi se i ljude pustamo da piskaraju ovde i da prosipaju neku pamet, a mogu ruku na panj da stavim da bi vecina, ako ne i svi normalni sve govnare i pacenike (ponavljam ne svrstavam ni acu i vladu u nista od ovoga) tukli lopatama za sneg dan i noc. to nije humano kakvih govana se naleglo ovde. U pocetku nisam shvatao zasto neki ljudi napuste berzu, sta se to desi pa odu i onda mi vremenom bude jasno.

Vlado, svaka cast na izboru. Dok god budes u prilici casti sebe necim sto te zanima i privlaci, nebitno da li je to evga ili asus ili bilo sta. Hvala bogu da ce svako od nas isto da uradi i ja svima zelim isto to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 11.02.2014. 02:33 #541322

status: user
broj poruka: 18472
@duqp

Koji su to kucici sto drzis u rukama ? Mala je slika ne vidi se uopste..

P.S.Svaka cast za post .

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 11.02.2014. 02:44 #541323

status: user
broj poruka: 578
Znaci druga serija se pojavila i za 40min nestala i ponovo nema.
Isuse... I kada mi kaze Dexter da je moja bolest me naterala da ostavim ove koje se cvare po prodavnicama za 60-70e manje i da pocnem da kupujem takve karte i hvalim ih meni dodje da se smejem.



i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Wlada pa kasnije i Nebeski Jovica / PC zver 11.02.2014. 10:11 #541345

status: user
broj poruka: 17084
Ja sam lepo rekao , super je sto volis nesto ali postoji razlika izmedju hobija
neke zanimacije, ljubavi i na kraju fanatizma. Radi sta hoces, tvoj zivot, ja sam ti dao lep savet da pokusas da radis nesto povodom svog problema koji ocigledno ne vidis.

@Jovica Loznicar,
armonikas na svadbama koji prosipa verbalnu dijareju po forumima,
najveci google expert za hardver u Srbiji sa iskustvom od svoje 10-e godine,
koji 99% vremena samo pljuje amd a hvali intel i nvidiju i sebe ne smarta fanbojem nogo realistom,
dok su svi drugi koji ne misle tako logicno fanbojevi, koji jos eto malo falsifikuje i neke rezultate pa je malo bio i banovan, pa onda malko place i kuka da ga vrate na bencmark, usput i expert pecaros, a i bilder, mega svaler, pa i vozac koji slupa auto ali kaze da ima infinitivan broj pravaca, kao izgovor...

Zbog kojih to `drugih ljudi` je propala pc berza? Ti si jedan od njih, ne?

Samo ti ohrabruj Wladu, ako ako, neki entuzijazam, ma da, lepo je to,
tebi nije cudo kako se ponasa osoba od 30 godina sta prica i sta radi cak i da nije sam rekao da je mentalno bolestan ti ne bi ni provalio?
To je tebi sve ok jer je on entuzijasta kao i ti?

Nisam te iznad nigde spomenuo niti vredjao, tako da jbg trazio si dobio si.
Ako ti se obratim (a veruj mi necu) obrati mi se,
u suprotnom ne spominji me, ako moze.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @skyfire 11.02.2014. 10:48 #541353

status: user
broj poruka: 3466
Kuce su 2 crna muzjaka cane corso Aston i Alfred, ovo smo se slikali pre nego sto su odneti u MK. Ako se secas to je iz legla od moje Nie :)
Imao sam 5 muzjaka 3 crna i 2 tigrasta i jednu zutu zenku, a zbog toga sto su manijaci i hoce da oplode svoju mamu i sestru, u 7 mesecu sam poklonio Bobija i Chena. Malo se zanimam odgajivanjem pasa, uzivam npr u tome, aj neka neko kaze to je bolest ti si lud i tako haha. Evo ti 2 snimka malih sa yt a na mail cu ti poslati jos slika, a evo ti uvecanu sliku sa fb.
http://skr.rs/HH8

http://www.youtube.com/watch?v=Ynrz3h4IleM
http://www.youtube.com/watch?v=FEBDCclNF4U


e da, hvala :)

...ja se ne secam da sam ikada ikoga maltretirao na berzi, svadjao se, radio bilo sta nedozvoljeno na forumu, mada i da jesam radio mislim da mi cak ni postove ne bi izbrisali. Kao sto se desi da ostane dosta tema sa pominjanjem familije, dece itd itd. Ako se nadje neko da moze da kaze da je zbog mene otisao sa berze, ja cu prvi da kazem gde se mozemo videti da mu pruzim polni organ da me pomazi i necu vise doci na forum posle toga, ali znam da nema nikakve sanse da sam to uradio i da se desilo.

U vezi ovog evga vlade ja ne znam to za bildovanje i formulu 1 i harmoniku, javio sam se u vezi teme i toga sto mu ljudi pricaju da je lud sto je uzeo to, da je to van pameti i tako to. Nije mi on familija pa da se ja sad opterecujem oko njegovog psihickog stanja i da mu skrecem paznju da se leci. Ovo je it forum, u vezi toga sam se uvek trudio da diskutujem sa svima koliko znam, ali uglavnom sam pitao za savet i dobijao pomoc, nekad idiotske odgovore ali sam opet cutao. Nema veze, samo vi peglajte sve je ok. Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @duqp 11.02.2014. 11:47 #541372

status: user
broj poruka: 17084
Ti si ok lik, nigde tebe nisam spomenuo,
ne znam sto se javljas i obracas ocigledno meni.

Wlada je bolestan decko, nevezano da li kupuje skupe ili jeftine stvari,
o tome se radi. A ovaj ga jos ohrabruje i slicno.

Jovici se nisam obratio, a on izigrava advokata Wladi,
a kaze za mene da sm advokat?!
Jos me naziva baba serom iz cita mira bez da sam mu A rekao,
pa eto cisto da se vidi da nisu svi slepi kraj ociju...

Ti nisi lud sto volis i imas par zivotinja,
ali kad bi imao 50 kucica ili macka po kuci/stanu, da, bio bi bolestan.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @duqp 11.02.2014. 12:12 #541378

status: user
broj poruka: 3797
E sad da ti kaze nesto osoba koju si strpao u isti kos sa onim psihicima.
Nemoj da upadas tako sa neba u neku konverzaciju, a pola nisi shvatio niti dobro protumacio.
Ili citaj kao sto pise i ukljuci malo vijuge na koga se odnosi, ili se ne javljaj uopste.
Nemam nista protiv tebe, super si lik, ali izgleda presmesno. Nisi jedini, dosta to njih ovde radi.

@Dex i Sky
Iskulirajte bre, koji vam je. Da smo licno u nekoj prostoriji imali bi cini mi se vise postovanja, to mislim isto i za vecinu. Ovako se vise oslobode preko tastature i ajd u kurac.
Ne kazem da ne bi rekli sta vam smeta i gde druga strana gresi, ali ne bi sve to licilo na ovo sto sada radite.



:: U vezi ovog evga vlade ja ne znam to za bildovanje i formulu 1 i harmoniku, javio sam se u vezi teme i toga sto mu ljudi pricaju da je lud sto je uzeo to, da je to van pameti i tako to. Nije mi on familija pa da se ja sad opterecujem oko njegovog psihickog stanja i da mu skrecem paznju da se leci. Ovo je it forum, u vezi toga sam se uvek trudio da diskutujem sa svima koliko znam, ali uglavnom sam pitao za savet i dobijao pomoc, nekad idiotske odgovore ali sam opet cutao. Nema veze, samo vi peglajte sve je ok. Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever :eating popcorns: 11.02.2014. 12:24 #541381

status: user
broj poruka: 4866

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 13  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646131.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs