Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
8GB DDR3 LOPOV i PREVARANT!
STRANA 3 OD 6  
drag0n75 Pazite se - Prevaranti! 15.03.2014. 23:35 #545899

status: user
broj poruka: 1
I ja sam sredinom Decembra prevaren od strane Marka iz Mladenovca.
Tada je dao oglas da prodaje polovan MSI 7970 twin frozr za 230 EUR, što je tada bila realna cena za tu polovnu karticu. Poslao mi je kurirskom službom i kada sam je preuzeo na prvi pogled je izgledalo da je kartica OK pa sam dao novac kuriru. Međutim, ispostavilo se da je u pitanju MSI GTX460 twin frozr, tako da me je prevario bar za 150EUR!

Inače, meni se predstavljao kao:
Marko Kovacevic, Mladenovac, 062/9676428

a njegova devojka je u stvari predala paket u pošti 11149 Beograd 64 - Zaplanjska 86 i ostavila podatke:
Tijana Djordjevic, Brace Jerkovic 61, 062/9676428

Na ovoj adresi naravno ne stanuje niko sa tim imenom.
U pošti nisu bili zainteresovani da obustave isplatu novca, a ni u policiji!

Ako iko dođe do njihovih pravih podataka molim da me kontaktira na mail
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 15.03.2014. 23:40 #545900

status: user
broj poruka: 394
@EVGA011

Tebi da nije tate bizMismena ili mame sekretarice ispod stola u agenciji za rudu i gubljenje vremena ne bi video interneta ali sad imas mogucnost da saznas koji hardver bi mastao da imas.

@havvok

Ti si jedna obicna sitna muvara.Sa tvojim cenama hardvera ne moras nista da mi objasnjavas.I ne pisi kilometarske postove posto i dalje ostajes jedna sitna muvara.

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest re 15.03.2014. 23:41 #545901

status: user
broj poruka: 583

jel traze licne isprave kad preko poste saljes vrednosni paket?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: re 15.03.2014. 23:44 #545902

status: user
broj poruka: 27
Da.

::
:: jel traze licne isprave kad preko poste saljes vrednosni paket
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Jel = pitaš, jer = tvrdiš 15.03.2014. 23:44 #545903

status: user
broj poruka: 9387
@ JE3A

Ne pali se, nema nista od toga.
Jel ti mozes nekome da dokazes da ti ta njegova devojka nije predala 8GB, jer ona svakako moze da tvrdi da ti je upravo to dala.
Tu prica pocinje, ali se tu i zavrsava.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: Pazite se - Prevaranti! 15.03.2014. 23:49 #545905

status: user
broj poruka: 27
Prijavi ih policiji. Ako si sacuvao adresnicu onda si na KONJU (ako policija radi svoj posao). U posti kada se dizu pare zapisuje se broj licne karte.


:: I ja sam sredinom Decembra prevaren od strane Marka iz Mladenovca
:: Tada je dao oglas da prodaje polovan MSI 7970 twin frozr za 230 EUR, što je tada bila realna cena za tu polovnu karticu. Poslao mi je kurirskom službom i kada sam je preuzeo na prvi pogled je izgledalo da je kartica OK pa sam dao novac kuriru. Međutim, ispostavilo se da je u pitanju MSI GTX460 twin frozr, tako da me je prevario bar za 150EUR
::
:: Inače, meni se predstavljao kao
:: Marko Kovacevic, Mladenovac, 062/967642
::
:: a njegova devojka je u stvari predala paket u pošti 11149 Beograd 64 - Zaplanjska 86 i ostavila podatke
:: Tijana Djordjevic, Brace Jerkovic 61, 062/967642
::
:: Na ovoj adresi naravno ne stanuje niko sa tim imenom
:: U pošti nisu bili zainteresovani da obustave isplatu novca, a ni u policiji
::
:: Ako iko dođe do njihovih pravih podataka molim da me kontaktira na mail
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ma sta bre traze 15.03.2014. 23:50 #545906

status: user
broj poruka: 6875
Kad sam slao pet grafika,ploca,knjige,skripte i sta vec....jednom su mi mozda trazli licne isprave,ali jednom u 15-20 puta.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: ... 15.03.2014. 23:50 #545907

status: user
broj poruka: 326
Pozovi me na mobilni da mi to kažeš. Nemoj ovde, kao vuna. Nego lepo okreni, predstavi se, pa da vidimo na osnovu čega si ti tako siguran da sam ja `muvara`, a ti si tako `fin` i 100% ispravan u odnosu na mene, `muvaru`.
Pozovi me sada. 063 1533 566

Ako me ne pozoveš, to govori sve o tebi: kakva si bedna, beskorisna muva koji voli a mrzi i baca hejt na nekoga BEZ DOKAZA i BEZ RAZLOGA, dok je sakriven iza tastature.

Hajde, hrabri `Keltu`. Kelti su bili hrabar narod, da vidimo da li si ti hrabar, kad si već neiskren i lažov koji baca optužbe bez ijednog dokaza.

:: @havvo
::
:: Ti si jedna obicna sitna muvara.Sa tvojim cenama hardvera ne moras nista da mi objasnjavas.I ne pisi kilometarske postove posto i dalje ostajes jedna sitna muvara
::
:: __________________________________
:: ERIN GO BRAGH
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: Jel = pitaš, jer = tvrdiš 15.03.2014. 23:53 #545909

status: user
broj poruka: 27
Ako Jeza ima screenshoot oglasa onda se prica ne zavrsava, posto ima kolege u policiji.


:: @ JE3
::
:: Ne pali se, nema nista od toga
:: Jel ti mozes nekome da dokazes da ti ta njegova devojka nije predala 8GB, jer ona svakako moze da tvrdi da ti je upravo to dala
:: Tu prica pocinje, ali se tu i zavrsava
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: MacBook Pro 13-inch: 2.5GH
:: with Retina displa
:: 2.5GHz dual-core Intel Core i
:: Turbo Boost up to 3.1GH
:: 8GB 1600MHz memor
:: 128GB flash storag
:: Intel HD Graphics 400
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: Re: ... 15.03.2014. 23:55 #545910

status: user
broj poruka: 27
Zasto se palis na njegovu prozivku? Opusti se i ignorisi ga.

:: Pozovi me na mobilni da mi to kažeš. Nemoj ovde, kao vuna. Nego lepo okreni, predstavi se, pa da vidimo na osnovu čega si ti tako siguran da sam ja `muvara`, a ti si tako `fin` i 100% ispravan u odnosu na mene, `muvaru`
:: Pozovi me sada. 063 1533 56
::
:: Ako me ne pozoveš, to govori sve o tebi: kakva si bedna, beskorisna muva koji voli a mrzi i baca hejt na nekoga BEZ DOKAZA i BEZ RAZLOGA, dok je sakriven iza tastature
::
:: Hajde, hrabri `Keltu`. Kelti su bili hrabar narod, da vidimo da li si ti hrabar, kad si već neiskren i lažov koji baca optužbe bez ijednog dokaza.
::
:: :: @havvo
:: ::
:: :: Ti si jedna obicna sitna muvara.Sa tvojim cenama hardvera ne moras nista da mi objasnjavas.I ne pisi kilometarske postove posto i dalje ostajes jedna sitna muvara
:: ::
:: :: __________________________________
:: :: ERIN GO BRAGH
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 15.03.2014. 23:59 #545911

status: user
broj poruka: 394
Vec dva puta zovem coveka da se nadjemo ali ne ide nesto.Vrti mantru mama/cerka/sestra i razne bludne radnje.Jbg,Havvok stoji poziv u ponedeljak na neutralnom terenu da mi u lice ponovis sve sto si rekao.Nema potrebe vise da mi spustas slusalicu.

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Da budem korektan 16.03.2014. 00:02 #545913

status: user
broj poruka: 326
Pa da kažem: Zvao me je časni i pošteni `Kelt`, koji me je optužio da sam ja `sitna muvara`. Oni sigurno nije muvara, jer radi za državnu firmu, a svi znamo da se posao u Telekomu dobija isključivo preko veze, kao i u Pošti, ili u bilo kojoj drugoj državnoj firmi. (gde su i plate ekstra).
Dakle, on sigurno `nije muvara`, jer radi u Telekomu, a ja `jesam`.

Ponudio sam mu da mi SADA dođe na adresu, kod mene, ispred zgrade, gde bih ga čekao ja sam - `ne pada mu na pamet da dolazi na Mirijevo`.

Ali mi zato on nudi da ja dođem kod njega na posao, gde on radi (navodno u poslovnici `Telekoma` u Katićevoj)...

Toliko je hrabar-dabar :) Ja sam lud da idem u zgradu koja pripada korporaciji, da neko zove obezbeđenje i policiju na mene.

Toliko o Keltu, koji druge optužuje da su `muvare`, bez IJEDNOG dokaza.

Vuno jedna :) Neću više da trošim vreme na tebe.
DAJ DOKAZ da sam ja tebe ikada `prevario`, ina bilo koji način... Ili daj dokaz, ili ostani lažov.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 16.03.2014. 00:04 #545915

status: user
broj poruka: 845
@EVGA011
Па ти си луђи и залуђенији него што сам могао да замислим, а везано за `Amerika nikada nije upala gde nije bilo diktature i krsenja ljudskih prava`!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: Ma sta bre traze 16.03.2014. 00:05 #545916

status: user
broj poruka: 27
Traze kad dizes PARE svaki put ako je postexpress upitanju za druge nisam siguran.

:: Kad sam slao pet grafika,ploca,knjige,skripte i sta vec....jednom su mi mozda trazli licne isprave,ali jednom u 15-20 puta
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 16.03.2014. 00:08 #545917

status: user
broj poruka: 394
Da,drzavna firma/keva/sestra/cerka/.Nadam se da uzivo ne mucas toliko:).Barem si me iskreno nasmejao:)

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: ... 16.03.2014. 00:10 #545919

status: user
broj poruka: 1272

Oprostice nam Amerika sto nas je tukla, pa i Wlada ce nam tako oprostiti sopstveni nacizam, i rasizam ka Srbima i svemu sto je srpsko...

Nacizam ne treba niposto brkati sa nacionalizmom, terminom koji izvorno iskazuje plemenite pobude, a danas se zloupotrebljava dovodeci se u sinonimiju sa terminom nacizam.Da ne izvodim ovde kompletno tumacenje znacenja, dovoljno je reci da to nije isto...

@ Je3a: Zao mi je zbog svega sto se dogodilo. Ako ima ikakvih sansi da se nesto vise uradi u cilju pronalazenja prevaranta, ne odustaj.

:: @EVGA011
:: Па ти си луђи и залуђенији него што сам могао да замислим, а везано за `Amerika nikada nije upala gde nije bilo diktature i krsenja ljudskih prava`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest Re: Ma sta bre traze 16.03.2014. 00:11 #545920

status: user
broj poruka: 583

To me i zanima, pre neki dan poslao sam neki paket ,a lik ispred mene vrednosnu posljiku za 20k i nista mu nisu trazili...valjda onaj kome slao dobio sta treba :)))

:: Kad sam slao pet grafika,ploca,knjige,skripte i sta vec....jednom su mi mozda trazli licne isprave,ali jednom u 15-20 puta
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smilos011 Re: Re: Ma sta bre traze 16.03.2014. 00:14 #545921

status: user
broj poruka: 27
Sta god da je primalac dobio, posiljalac mora da da licnu kartu da bi mogao da digne taj novac.

::
:: To me i zanima, pre neki dan poslao sam neki paket ,a lik ispred mene vrednosnu posljiku za 20k i nista mu nisu trazili...valjda onaj kome slao dobio sta treba :))
::
:: :: Kad sam slao pet grafika,ploca,knjige,skripte i sta vec....jednom su mi mozda trazli licne isprave,ali jednom u 15-20 puta
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk @Hrabri telekomski dabar `Kelt` 16.03.2014. 00:16 #545923

status: user
broj poruka: 326
Ništa, smejuljko moj maleni. Srešćemo se ti i ja negde drugde, mali je ovo grad... Uvek ima neko, ko zna nekog drugog, a taj drugi zna tebe.
Pošto nisi dao dokaz, ostaješ lažovčina i hejter iza tastature.
A evo mog dokaza, da li sam ja `muvara` ili nisam:

http://www.dodaj.rs/f/2D/RA/1dG71Bfu/mojeocene.jpg


Laku noć svima.


:: __________________________________
:: ERIN GO BRAGH
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 16.03.2014. 00:25 #545924

status: user
broj poruka: 394
Voleo bi da sam snimio razgovor,da se vidi baja na delu:).Muca,trokira i psuje sve po spisku:).Al` sto spusta slusalicu kad treba da se dogovorimo da se vidimo,pravi je delija:).

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: ... 16.03.2014. 00:30 #545925

status: user
broj poruka: 326
:: Muca,trokira i psuje sve po spisku:).Al` sto spusta slusalicu kad treba da se dogovorimo da se vidimo,pravi je delija:)

Tako je, telekomski mamin i tatin prezaštićeni i zbrinuti sine, koji si posao dobio preko veze, pa sada druge optužuješ da su `sitne muvare`, dok tebi svetli neonski oreol iznad glavice, svetli za sve pare, iako je Made In China.

`Tačno` je to što kažeš, isto onoliko koliko je tačno da sam ja `muvara`, a evo koliko je to `tačno`: http://www.dodaj.rs/f/17/sq/2EefPsZN/mojeocene2.jpg

Sada stvarno odoh, neću više da uzurpiram temu i da trošim vreme na ovog lažljivog telekomskog hejterskog gada, koji se lepo ugnezdio preko veze u državnu firmu (sa extra platom), a druge preko interneta (bez dokaza), optužuje da su `muvare`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 16.03.2014. 00:41 #545927

status: user
broj poruka: 394
Ti si jedna sitna muvara,kako preko telefona tako i u tvom bizMisu.Budi jednom covek i stisnii 00:).Nece Djura puno da te bije:)).

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb @smilos011 16.03.2014. 00:42 #545928

status: user
broj poruka: 6875
To mozda stoji u zakonu,lepo na papiru da mora da se da na uvid licna karta.
Kazem ti jednom u 15-20 puta trazili,a pitao sam(kad smo vec poveli tu temu) neke drugare preko Skype da li su i njima nekad trazili,odgovor je bio gotovo uvek NE.
Smejurija od drzave i nista drugo.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 16.03.2014. 00:42 #545929

status: user
broj poruka: 1130
Uh bre koliko odmakla tema :)

Ja mislim da je 50 ok onaj ko oce odvojeno neka me samo preskoci i sve ce biti cool :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp hahaha 16.03.2014. 00:53 #545930

status: user
broj poruka: 3466

ti milose, mora da si aca i da si izasao sa terapije pa da se javis starim fanovima a?

Usao si u istoriju pcb, retko takvi slucajevi svracaju na forum.

Da vam dam ja link od jednog limundovca (za sad posluje legalno) opterecen ocenama
kad je meni prodavao nesto tj za mene prodavao skoro je zaplakao da nije neka muljavina da mu ne daju negativnu ocenu :D
Ono sto hocu da kazem je da sta god da on salje (uvek postom) a pakete dobija cime njemu posalju dejli aks bex itd, nikad nije poneo licnu kartu u postu
Sto bi znacilo da kada znas nekog na salteru, mozes opusteno da muljas na taj nacin da saljes daske od parketa i glavice luka za 100e.

Mrzi me da vracam da vidim ko je napisao da jeza moze da nadje coveka ako je cuvao adresnicu a lepo je rekao u prvom postu da je na zelenjaku licno preuzet ram. Koja crna adresnica tada?

A ovo je neki kulturni varator :D prodaje ispravne komponente samo skroz drugi modeli hahahaha. Kazem vam dajte da nadjemo nekog od takvih da izudaramo evo ja cu da odgovaram za eventualne teze telesne povrede koje budu nastale.
Jezo bato ako nadjes coveka, vozite me kod njega da se igramo. Bas sam nesto nervozan od raznih problema.

Ja pamtim forever-a kao nekog normalnog coveka i bas je glupo ako je ispalo tako kao sto havok kaze.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs