Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Hej Hej Hej Finaly it`s here!!!!!!!
STRANA 1 OD 7  
H-nitro Hej Hej Hej Finaly it`s here!!!!!!! 11.10.2010. 01:00 T30029

status: user
broj poruka: 1958
Ljudi!
Bas kao sto naslov kaze posle 3 ali 3 duge godine cekanja, i igranja kojekakvih igricia sa super mocnom grafikom a svaka te smori posle pola sata, izasla je Gothic 4 Arcania koje je do prekjuce bila samo u ruskoj verziji sad je multi.
jes crack nije izasao to cemo sacekati ali i on ce odmah, ali konacno nesto da se malo i opustis ( posle ove stoke koja je isla ulicama, takozvana parada srama, kakva vlada takva i parada) razvedris, i uzivas u dobroj igri.

znate gde ima da se `kupi`


T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum Re: 11.10.2010. 01:16 #251664

status: user
broj poruka: 1301
Mislis na onu STOKU sto je palila grad,gadjala kamenicama pandure(od kojih je 80 zavrsilo u bolnici),razbila ulazna vrata RTS-a...
Zbog takvih NINJI kao sto si ti mladi i pametni ljudi beze iz zemlje,a oni koji ostaju ovde ce dozivotno jesti govna.
Mene bi bilo sramota da sam glupi prostak i pokazujem to svima da ovde vide.



MSI 790FX GD 70
AMD Phenom 2 955 BE OC 3.8 GHc 24/7
Cooler Master TX3
2x2 gb DDR3 1600 Kingston Hyper X
Sapphire 5770 1GB
Seagate 1TB 32 mb
LC Power 6650 GP3 V2.3
Chieftec LBX 02 B-B-B
Samsung 2433 LW DVI
Altec Lansing VS 4124 b

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 11.10.2010. 01:34 #251668

status: user
broj poruka: 12785
Paradu srama je vodila ona grupa malih retardiranih navijača koji ne znaju prosto proširenu rečenicu da sastave i ne znaju dinar da zarade pa razbijaju izloge i kradu stvari...

Zbog takvih imbecila se stidim što sam Srbin... jedva čekam da vidim koju će presudu da dobiju ovi što su povatani, iskreno se nadam da će svakom od tih retardiranih klinaca da daju po 20 godina...

Vazelin za Uroša!
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox ama 11.10.2010. 01:37 #251669

status: user
broj poruka: 1389
Prvi su organizovali provokaciju da bi organizatori maznuli lovu, a drugi su dosli da se makljaju sa pandurima.
Ni na jedne ne treba trositi vreme.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: 11.10.2010. 01:37 #251670

status: user
broj poruka: 1958
Alo momak ja nisam klinac a i necu da upropastim ovu temu i reci cu da svi citaju, ne nemoslim na njih jer rts i treba kamenovati jer mi je njihovih slatkoh go*ana dosta ds-a i dss-a a pogotovu ldp-a i mrzim kad poneki pitaju sve isto pitanje pa sta hocete skines ove i doci ce isti
alo bre pa bolje da dodju ljudi koji ce podkradati ovu zemlju i drzati je u sranju i nek ostane na tome nemoj da mi od sranja prave jos vece sranje jer nikad nije nece nemoze i nesme da dolazi to tog stadiuma

i slusaj covece sad je prosla america rules e pitacu te da zvog njih bolesne amerike i evrope i takvih sto podrzavaju stoku, budu dolazili pedofili sto sta njima fali? pa i oni imaju svoja prava? kad mogu i ove ljuge sto nebi mogli i oni, maj covece jel ti vidis dokle ovo vodi

i onaj bilmez izlazi na tv i vice kako su demolirali grad pa trebali su sve da sruse jer se to dogodilo zbog istih koji su to dopustili

da nije bilo ovoga nebi ni oni ljudi nista radili, uglavnom najvaznije je samo kenjati i pricati o napadu na drzavu, a jeli da te pitam a gde ti vidis drzavu?????



ova tema je zavrsena necu se prepucavati oko debilstina ne na ovoj temi ako hoces posaljimi mail nemoj molim te ovde dugo cekam ovu temu

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: Mislis na onu STOKU sto je palila grad,gadjala kamenicama pandure(od kojih je 80 zavrsilo u bolnici),razbila ulazna vrata RTS-a..
:: Zbog takvih NINJI kao sto si ti mladi i pametni ljudi beze iz zemlje,a oni koji ostaju ovde ce dozivotno jesti govna
:: Mene bi bilo sramota da sam glupi prostak i pokazujem to svima da ovde vide
::
::
::
:: MSI 790FX GD 7
:: AMD Phenom 2 955 BE OC 3.8 GHc 24/
:: Cooler Master TX
:: 2x2 gb DDR3 1600 Kingston Hyper
:: Sapphire 5770 1G
:: Seagate 1TB 32 m
:: LC Power 6650 GP3 V2.
:: Chieftec LBX 02 B-B-
:: Samsung 2433 LW DV
:: Altec Lansing VS 4124
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 11.10.2010. 01:48 #251672

status: user
broj poruka: 12785
Pedofili i pederi po tebi imaju ista prava??? Au čoveče šta ti bi...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum ... 11.10.2010. 01:50 #251673

status: user
broj poruka: 1301
Iskreno nisam hteo da pokrecem tu temu,al` kao da sam znao da se mora javiti neki koga nije sramota unistavati i paliti grad,a i lepu sliku pustiti u svet o nama,vec ga je sramota sto manjine traze neka svoja prava-koja im je drzava omogucila.
Ja sam iz Vojvodine i naucio sam kako je to ziveti u sredini gde si manjina i sta znaci postovati druge bez obzira na versku ili nacionalnu pripadnost(da se razumemo-Srbin sam i strejt),a vise od 80% posto mog drustva su katolici,sto Slovaci,sto Madjari i ponosan sam zbog toga.
Zalosno je sto su to uradilia neka deca bez svog stava o svemu tom,vec su podvodljiva nekim kretenima,a oni ce se naravno izvuci,a ti klinci ce robijati.



MSI 790FX GD 70
AMD Phenom 2 955 BE OC 3.8 GHc 24/7
Cooler Master TX3
2x2 gb DDR3 1600 Kingston Hyper X
Sapphire 5770 1GB
Seagate 1TB 32 mb
LC Power 6650 GP3 V2.3
Chieftec LBX 02 B-B-B
Samsung 2433 LW DVI
Altec Lansing VS 4124 b

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: ama 11.10.2010. 01:51 #251674

status: user
broj poruka: 1958
upravo tako, sta su krivi panduri oni ljudi rade sta im kazu, ja ni nisam bio tamo nije imalo razloga, da su bili sami pederi e onda bi i ja dosao a ovako nema potrebe
a vidis niko se nije setio samo da kaze e ljudi preveliki je rizik nemozemo odrzati paradu iz bezbednosnih razloga nego ovako masu ispred nosa i bodu prst u oko i onda svi su drugi krivi

i ljudi o5 vas molim da se ne raspravljamo oko nekih pedera tamo jer ima ljudi koji su mi ok i koje gotivim na ovom forumu i necu da kvarim reputaciju prema istim zbog praznih reci

bolje pogledajte tu gotiku

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: Prvi su organizovali provokaciju da bi organizatori maznuli lovu, a drugi su dosli da se makljaju sa pandurima
:: Ni na jedne ne treba trositi vreme
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
max888 Дођите себи ако немате коме другом. 11.10.2010. 01:52 #251675

status: user
broj poruka: 241

http://www.nspm.rs/politicki-zivot/parada-ponosa-bitka-za-krug-dvojke-ili-omladina-na-sve-strane.html

И не живите у медијским балонима.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: ... 11.10.2010. 01:57 #251676

status: user
broj poruka: 1958
nemaju po meni ali ce imati, jer kad je bolesno postalo normalno onda ce o5 bolesno postati normalno
to pitaj katolicku crkvu

:oo

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: Pedofili i pederi po tebi imaju ista prava??? Au čoveče šta ti bi...
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum ... 11.10.2010. 01:58 #251678

status: user
broj poruka: 1301
Nisam gledao Amarica Rules,a i meni je dosta vise...
Idem sad da gledam na RTS-u 1 snimak sa EXIT-a iz 2005 i fenomenalnih Britanaca- UNDERWORLD i da se setim godina nasih radosti.
Laku noc dobrim i razumnim ljudima!


MSI 790FX GD 70
AMD Phenom 2 955 BE OC 3.8 GHc 24/7
Cooler Master TX3
2x2 gb DDR3 1600 Kingston Hyper X
Sapphire 5770 1GB
Seagate 1TB 32 mb
LC Power 6650 GP3 V2.3
Chieftec LBX 02 B-B-B
Samsung 2433 LW DVI
Altec Lansing VS 4124 b

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 11.10.2010. 02:13 #251681

status: user
broj poruka: 12057

Samo nedoraslim i besposlenim derištima treba da crta da se divljaštvom ništa ne postiže. Neko ko navija da treba ljudima razbijati glave, paliti zgrade u kojima rade ljudi koji nizašta nisu krivi.....zar je potreban komentar ?!?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 ... 11.10.2010. 02:15 #251682

status: user
broj poruka: 4641
Nisam pristalica te njihove manifestacije , ali samo da pitam ?
Da li je i huliganizam bolest???
To je bolest koja non stop odnosi zrtve, pravi haos i destabilizaciju uz raznorazne izgovore.
U stvari ti ljudi i su samo izmanipulisani za necije ciljeve.
::da nije bilo ovoga nebi ni oni ljudi nista radili.
Greska !!!
Jasno je svima da ce uvek naci izgovor za haos, destrukciju, lopovluk, kriminalne radnje i sl., pocevsi od utakmica gde normalan narod vise ne ide, pa nadalje.



A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
Thermaltake Soprano RS 200
Intel Q6600. CM - TX3
Asus P5QL-E
Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
WD Caviar 640 Gb, AAKS
ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: 11.10.2010. 02:22 #251683

status: user
broj poruka: 1958
ne niko to ni ne pravda niti pravdam divljastvo na utakmicama itd itd a kazes ne postize se... tacno i ne postize se a ne znam secas li se da je taj isti cedomir pre 9-10 godina nosti kistice i bogoridice a sad je bio prvio na celu kolone e pa i bili smo strpljivi mnogo i svi su cekali da se razbojnickim ponasanjem ne postize nista a njihovim demokratskim se postize kriza koja veza nemoze biti i telefon da 100% poskupi pa sad i bolesti po zemlji

izgovor za divljastvo ne postoji i nikad ni nece niti ko to brani, niti nevini ljudi koji stradaju to niko nece pravdati barem nece vecina, a ovo sto je bilo imalo je ljuti povod jer ce sad tek svi da ih mrze a neko je oljustio pare,a li nije ni to bitno jer cekamo sta je sledeca nebuloza koju ce da legalizuju a ima ih mnogo


T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



::
:: Samo nedoraslim i besposlenim derištima treba da crta da se divljaštvom ništa ne postiže. Neko ko navija da treba ljudima razbijati glave, paliti zgrade u kojima rade ljudi koji nizašta nisu krivi.....zar je potreban komentar ?!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Дођите себи ако немате коме другом. 11.10.2010. 02:22 #251684

status: user
broj poruka: 12785
Potrebno bi bilo da gledam domaću televiziju što ne radim, i potrebno bi bilo da mi je stalo do ove države, a ne bi mogao manje da me boli ***** šta će sa njom da bude...

Budale ostaju, nadaju se i čekaju... Pametni traže bolje mesto za život...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/6l1A

::
:: http://www.nspm.rs/politicki-zivot/parada-ponosa-bitka-za-krug-dvojke-ili-omladina-na-sve-strane.htm
::
:: И не живите у медијским балонима
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re 11.10.2010. 02:47 #251685

status: user
broj poruka: 1797
Zasto morate svake budalastine da se dohvatite na ovom forumu...!?
__________________________________________________________
...and on the third day He rose again...sweet zombie jesus

https://www.eveonline.com
https://www.quakelive.com
https://www.swtor.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 11.10.2010. 02:48 #251687

status: user
broj poruka: 2937
1000 ljudi koji protestuju/demonstriraju/strajkuju/paradiraju beogradom je svakodnevna pojava. kontra mitinga ne bi ni bilo da nije bilo medijske hajke naprravljene od strane te iste drzave koja je koja je podrzala skup. kako bre ljudi ne shvatate da nas opet dele na cetnike i partizane samo da bi skrenuli paznju sa sebe i svakodneve gej parade na nasim dupetima?
kako nikom od vas koji tvrde da je homoseksualnost bolest ne padne na pamet da ponudi definiciju `bolesti` i neko resenje tipa dosta vitamina C, penicilin i cajevi?

stav svetske zdravstvene federacije kao i vecine strucnjaka iz te i srodnih oblasti je da homoseksualnost nije bolest, tako da bilo cije drugo misljenje vezano za tu temu je najblaze receno nekompetentno.

za razliku od homoseksualizma, homofobija `strah od pedera` jeste bolest, a zanimljiva je cinjenica da velika vecina homofoba pripada `all male` grupacijama (kvazi-navijaci, kvazi-patriotske organizacije,) kao i da je glavni uzrok homofobije potisnuta homoseksualnost (zapitajte se :))

propagiranje nasilja je zabranjeno kako u ovoj drzavi tako i na forumu pc berze

@h-nitro: te fore sa bezbedonosnim rizikom nemoj da koristis medju obrazovanim ljudima, jer svako javno istupanje protiv misljenja vecine, ma kako ono pogresno bilo nosi istu dozu tog rizika. tu mislim na sve revolucije, sve proteste ugnjetavanik, obespravljenih i potlacenih, strajkove i da ne nabrajam dalje, mislim da si shvatio. upravo je pravo da se javno istupi i kaze svoje misljenje ono sto razlikuje drzavu u kojoj zive slobodni ljudi od drzave gde vladaju strah i teror. treba svi da se ponosimo sto je parada prosla bez incidenata sto su slobodni ljudi smeli da kazu sta imaju. sutra ces mozda TI shvatiti da imas neki razlog da istupis javno da kazes svojim sunarodnicima nesto i bices zahvalan upravo pederima sto su ti utrli put.

ps. nisam ni peder ni demokrata, ali nemam nista ni protiv njih generalno
___________________________________________________________________
http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jpg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: ... 11.10.2010. 02:58 #251688

status: user
broj poruka: 1958

ti mixx uopste ne znam kako ti to razmisljas niti sta si ti momce u zivotu prosao koliko god da si star, ali ovako momci necu vise da pricam na ovu temu rekao sam to i gore nisam za ovo otvorio temu jer moje misljenje nemanja ni forum ni drzava ni niko osim mene tako je i za druge
tako da sam zavrsio sa ovom raspravom procitaj ime teme, a ako budem postavio temu o paradiranju onda pisi sta oces im done

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: 1000 ljudi koji protestuju/demonstriraju/strajkuju/paradiraju beogradom je svakodnevna pojava. kontra mitinga ne bi ni bilo da nije bilo medijske hajke naprravljene od strane te iste drzave koja je koja je podrzala skup. kako bre ljudi ne shvatate da nas opet dele na cetnike i partizane samo da bi skrenuli paznju sa sebe i svakodneve gej parade na nasim dupetima
:: kako nikom od vas koji tvrde da je homoseksualnost bolest ne padne na pamet da ponudi definiciju `bolesti` i neko resenje tipa dosta vitamina C, penicilin i cajevi
::
:: stav svetske zdravstvene federacije kao i vecine strucnjaka iz te i srodnih oblasti je da homoseksualnost nije bolest, tako da bilo cije drugo misljenje vezano za tu temu je najblaze receno nekompetentno.
::
:: za razliku od homoseksualizma, homofobija `strah od pedera` jeste bolest, a zanimljiva je cinjenica da velika vecina homofoba pripada `all male` grupacijama (kvazi-navijaci, kvazi-patriotske organizacije,) kao i da je glavni uzrok homofobije potisnuta homoseksualnost (zapitajte se :)
::
:: propagiranje nasilja je zabranjeno kako u ovoj drzavi tako i na forumu pc berz
::
:: @h-nitro: te fore sa bezbedonosnim rizikom nemoj da koristis medju obrazovanim ljudima, jer svako javno istupanje protiv misljenja vecine, ma kako ono pogresno bilo nosi istu dozu tog rizika. tu mislim na sve revolucije, sve proteste ugnjetavanik, obespravljenih i potlacenih, strajkove i da ne nabrajam dalje, mislim da si shvatio. upravo je pravo da se javno istupi i kaze svoje misljenje ono sto razlikuje drzavu u kojoj zive slobodni ljudi od drzave gde vladaju strah i teror. treba svi da se ponosimo sto je parada prosla bez incidenata sto su slobodni ljudi smeli da kazu sta imaju. sutra ces mozda TI shvatiti da imas neki razlog da istupis javno da kazes svojim sunarodnicima nesto i bices zahvalan upravo pederima sto su ti utrli put
::
:: ps. nisam ni peder ni demokrata, ali nemam nista ni protiv njih generaln
:: __________________________________________________________________
:: http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jp
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 11.10.2010. 03:10 #251689

status: user
broj poruka: 2937
imam 33 godine, nisam momak odavno, prosao sam sve sto su prosli vecina moje generacije i jos ponesto. izvinjavam se tebi i svim clanovima forumase zbog skretanja sa teme, mada smo svi vise puta konstatovali da upravo zbog toga volimo pcb jer moze da pise ko sta hoce, nije ustogljena kao napr benchmark :) u svakom slucaju, ako nisi zeleo skretanje sa teme trebalo je da razmislis kada si pisao temu da li ces izazvati reakcije (to jest, s obzirom o cemu se radi nije trebalo ni da razmislis, znao si da bacas ulje u vatru i da ces sigurno izazvati reakciju). izvinjavam se jos jednom clanovima foruma

___________________________________________________________________
http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jpg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 11.10.2010. 03:23 #251694

status: user
broj poruka: 2800
Upravo slušam na b92 neke teorije zavere. Sve price teorije zavere izazivaju mržnju. Mržnja je napravilia i pravi i dalje i uvek je pravila ove `huligane`.Bez huligana 5 oktobar ni bilo koja druga revolucija nije uspela niti ce uspeti.Ovi huligani su deca petog oktobra.Oni koji uce da mrze što sami mrze prave upravo ovakve stvari. Oni koji su ucili decu da zvižde himni i da pale zastave doveli su nas do ovog, jer mržnja izaziva mržnju, pravi krug mržnje.Covek je pun sujete sujeta pravi mržnju. Njome se manipuliše . Svaki covek je manipulator al neki baš pretaraju.Politicari su vrh ljudskog zla i manipulacije ili iz koristi ili zbog stava koji žele da dokažu a to rade preko drugih koje je lako izmanipukisati a u principu je lako izmanipulisati sve. Na vlast je jedna grupa zlih zamenila druge a nas koriste za obracune.
Manite se tih stvari spalite televizore i ne gledajte politicare.Pocnite da razmišljate svojom glavom(ponekad se pitam dal je ova fraza samo to `fraza` il je stvarno izvodljiva).A onda sve polako na izborima. Tu se rešavaju ove stvari ne na ulici.
Ti koji su to radili na ulicama su zli.Ono koji su pravili tu paradu radili su verovatno iz nekog svog ubeđenja ali po meni to rade na pogrešan nacin(kad kažem na pogrešan ja to nebi tako uradio a možda i grešim jer to što je po meni negativno kod takvih manifestacija je egzibicionizam tih koji to rade i upravo taj egzibicionizam izaziva ovako burne reakcije koje su za svaku osudu), a politicari su ponovo sve to iskoristili jer ovo što se desilo je njihov izbor. Vlast je odlucila da se ovi desi iz nekog razloga.A šta mislite koji je to razlog?
Zašto nemogu da se prave emisije koje pricom nece da izazivaju extremne reakcije.Znaci ako taj koji obrađuje neku temu ima neko svoje mišljene koje je dijametralno suprotno u odnosu na neke druge to može mnogo blaže da to kaže može jednostavno da kaže `možda nisam u pravu ali tako mislim`. Ali ne oni to nece. To im politicari nebi ni dali jer srž politike je manipulacija, srž ljudi je manipulacija.
Znaci ponovo mirno ako nece popite sedativ neki il neku casu alkohola UGASITE ili spalite tv aparate ne slušajte ništa što ima veze s politikom i sve nesuglasice rešavajte mirno i na izborima.
To sve vaši i za ovaj forum samo da se koja rec izbaci recimo stoka ostalo je moglo da stoji (svako ima pravo na svoje mišljenje al da ne vređa druge) jer samo jedna rec ponekad znaci veliku razliku. A kako da znaš šta nebi uvredilo druge .Jednostavno zapitaj se dali bi uvredilo to tebe.
dodatak
Stojim iza svega što je mixx reko
Homoseksualnost nije bolest. To je deo svih ljudi ili bar vecine. Svi smo mi biseksualna bica samo nas strah tera da to potiskujemo ili manifestujemo agresijom iz cisto socioloških razloga pre svega hrišcanskog nasleđa.Psiholozi bi rekli da su oni koji najviše mrze tu populaciju latentni homoseksualci.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 11.10.2010. 03:45 #251696

status: user
broj poruka: 1958
@mixx kk, to jest i ja volim zbog toga berzu ali moras da znas da ljudi koji ih ne nevole nego nepodnose jer mi nije to zdrav razum moraju da kazu sta imaju i svrhu svacega i nicega
anyway nisam imao pojma da cu izazvati ovakvu reakciju jer sam mislio da vecina ljudi bar 905% u ovoj zemlji ne podrzava pederluk i sklapanje brakova takvih ali jbg pogresih izlanuo sam se kad netreba
@simon nikad netreba braniti politicare a nisam i necu nikog da uvredim na forumu jer bar ja mislim da na forumu nema homoseksualaca a da hocu nekog da vredjam private mesaage, tako da nije mi ni to bio cilj

ajde bar neko nek izvuce jebenu temu nek kaze da je dobra igra ako nista ajde ajde

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 11.10.2010. 03:59 #251698

status: user
broj poruka: 2937
opet skrecem ali moram jos ovo da kazem: pljuvanjem po pederima ne vredjas njih nego sve ljude koji bi voleli da jednog dana zive u slobodnom svetu gde mozes da radis/ kazes sta hoces dok god to ne ugrozava slobodu drugih da rade/ kazu sta hoce.

da se vratimo na igru: nista nisam skontao jel si igrao rusku verziju ili imas oiginal? kako ima da se skine kad jos nije izasao crack (ako ima bez cracka to ne skidam iz prostog razloga sto se ponekad desava da mora da se skine odredjena `edicija` da bi radila sa odredjenim crackom)

___________________________________________________________________
http://a.yfrog.com/img267/2336/shabatakahelios.jpg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 11.10.2010. 04:11 #251700

status: user
broj poruka: 1958
ne ne ruska verzija je prva izasla sad je izasla i multi, a nema jos crack slobodno skoni razor ce da je rokne nebitno da li je repack full ili nesto drugo izaci ce crack za par dana taman dok se skine

i zeleo bi da vam skrenem paznju na ove trailere

http://www.youtube.com/watch?v=is33FDaqID0
http://www.youtube.com/watch?v=is33FDaqID0
http://www.youtube.com/watch?v=BS7xj78t4dk

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=ArQap_viOS8



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 11.10.2010. 04:22 #251701

status: user
broj poruka: 2800
Uzo sam kao primer tu jednu rec, nisam mislio ništa loše jednostavno sam mislio na ceo forum i mnoge koji ne paze ili ne žele da paze šta izjave pa ispadne svašta posle toga.
Što se tice gej brakova ne podržavam ni ja to i mnogo štošta iz tog miljea ali one scene prebijenih iz prošlih godina su mi jednostavno odvratene.Stvar je u tome što su i jedni (gej populacija) i drugi ( patriotska udruženja) u mnogo cemu upravu al sve to na kraj ode u extrem, jer nemože na normalan nacin da se kanališe, a pravilan nacin nije Jevropski nego naš sa našim specificnostima a ovi bi samo da to nešto precrtaju. Nemože to tako al direktive su direktive i poslušnici su poslušnici a mi smo na korak od protektorata.
A što se tice igre neznam nisam je nigde našo mada ja takve baš i nevolim ustvari treci deo je bio tako bagovit da ga nisam ni igrao.A u pravu si što se tice igara zadnjih godina sa par izuzetak zaista smore posle 10 minuta. Daj baci link gde si vido tu igru.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza i homosexualci imaju prava 11.10.2010. 07:11 #251704

status: user
broj poruka: 601

Zar niko od vas nije gledao will&grace seriju?
Cemu tolika mrznja. Cemu tolika HOMOfobija, sem ako nismo najgluplja nacija na svetu pa poslednji shvatamo neke stvari. E jadna li je srbija i ljudi u njoj ocito je da ce ljudi i dalje bezati iz ove zemlje imbecila. sad but true sto bi rekla metallica
E jadnici
E pacenici
Eto nama jedan korak napred 3 nazad :)
debilizam u klinackim mozgovima i jos ona premijera filma `shishanje`, koje propagandno govno od filma
sve je izpolitizovano sve se vrti oko love, lova lova svet okrece.....bla bla aj cao imam pametnija posla

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strikan33 ... 11.10.2010. 09:07 #251709

status: user
broj poruka: 302
Pa druze (da te tako oslovim, al ne u socijalnistickom mainru), sam si ovo i zakuvao.
Otvoris novu temu o igrici i onda stavis politicki komentar.

Ne podrzavam paradu ponosa, tj takve javne manifestacije, ali sto se mene tice gej populacija moze da radi sta god hoce u svojim kucama, klubovima itd. Ali za mimohode i defilee nisam.
Ali jos vise nisam za razbijanje svog grada, gledam, sve se klinci skupili , niko nema vise od 22-23 godine (a vecina ih je debelo i ispod ovih navedenih godina). Razbili pola grada i ti kazes to je ok, to je za razumeti?
A kao sutra im nece trebati te trole sto su polupali, a zar, ne daj Boze, sutra onaj digitalni mamograf, mozda nece zatrebati nekoj od njihovih majki? Sta su mamograf i lekari krivi (mamograf za otkrivanje raka dojke)?
Po hiljaditi put se ponovilo da niko od njih ne ide da protestvuje zbog necega ili nekoga nego samo zbog tuce sa policijom i razbijanja svoga grada. To se zove huliganstvo.
Svi znamo da su englezi bili najgori navijaci na svetu pa eno ih sada ko jagnjad sede na stadionima. Ja imam 39 godina, posto kazes da nisi klinac, izvini ali ne ponasas se tako, jos samo treba da vidimo na forumu i novu temu pod nazivom `Pravda za Urosa` pa da sve ovo dobije neku celinu.

I na kraju, sta mislis ko ce da plati stetu koja je napravljena po gradu?
Ti i ja (naravno ako si zaposlen), tj poreski obveznici, tj mi svi, a ne ti huligani koji su sada sami sebi veliki kao planina.

Zalosno.

PS.
I da odgovorim na tvoju izvornu temu, samo neka je dobrih igrica, jer i ja u ovim godinama volim po nekad da razvucem par sati neke igrice (naravno zena hoce skalp da mi skine al to je vec neka druga tema)

Svako dobro
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 7  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs