Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
iPhone 8 - koje razocarenje!!!
STRANA 1 OD 3  
MACHINE iPhone 8 - koje razocarenje!!! 23.09.2017. 23:41 T65266

status: user
broj poruka: 5696
Neminovno ce im procnat na trzistu biti jos manji. iPhone 6=7=8 sa minornim razlikama.

Ovo i dalje nije blizu Samsung Galaxu 8 :(

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_8-8573.php

Logo/brand jabuke odavno vise nije dovoljan. Da sam u njihovoj kozi ja bih se posavetovao sa Alfa Romeo-om, da im objasni kako se pravi nesto bolje od nemacke konkurencije (mislim na Giulia-u)

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Izbacivanjem iPhone X su pucali sebi u noge 24.09.2017. 00:16 #639343

status: user
broj poruka: 9381
Preskup je ali dosta bolji od iP8. Samim tim, niko nece kupovati ili menjati 8 za neki model mladji od iP6. od kog se sustinski i ne razlikuje. Trebali su se drzati iste filozofije i izbaciti X u dve velicine, nazvati ga 7s ili 8 i tako napraviti sjajan potez.
Ovako, ostaje logican potez, da pocetkom 2018 izbace 8s sa svim karakteristikama X i u normalnom cenovnom rangu. Dakle, ko sada kupi X ispasce ovca, platice 9 za nesto sto ce iduce godine biti 0.
Sve u svemu, meni je X super, zaista, ali je cisto izivljavanje sa cenom i nacinom na koji je lansiran. Ne bih ga kupio sve i da moram.

Ne daj boze da se ugledaju na Alfu. Jesi li ti, bre, prosao nekd pored te Giulie? Auto izgleda potpuno bezlicno, kao neki mediokritet medju automobilima. Meni je cak i ruznjikava.
A i sama Alfa se ubi od prodaje doticne... Prosto ih je sramota koliko im dobro ide...

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Ne znam kakav je na testovima 24.09.2017. 07:44 #639351

status: user
broj poruka: 7695
ali Samsung S8 nudi vise opcija ,USB 3.1 (Iphone zacudjujuce nudi USB 2.0),H265 reprodukcija ,duze trajanje baterije ,na kraju krajeva i niza cena za 200 E.
Iphone 8 nema tehnicke novitete kao raniji modeli.
To sto Iphone 8 ima 2 GB manje memorije ,ne mora da znaci nista ,jer Iphone 8
ima novi chipset .


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ah... 24.09.2017. 10:32 #639357

status: user
broj poruka: 6643
Oko 80% onih koji će da ga kupe, veze nikada neće imati o detaljima i tehničkim specifikacijama, OSIM u jednom, a to je, da će SVAKO odmah da bude svestan, čim ga `IZVADE NA STO` ili uzmu u ruke u javnom prevozu, KOLIKO KOŠTA. KRAJ. Zato ga i kupuju, zato se kupuju skupe patike i trenerke na debelim otromboljenim nogama, zato se kupuju jahte i jedrilice koje nikad ne napuštaju marine, i tako. Čisto prestiž. Na to i dalje računaju, jer, bez obzira na karakteristike, to i dalje ostaje.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ridah der Golf 24.09.2017. 11:08 #639359

status: user
broj poruka: 35
Sve, sve, ali Alfa Romeo da je bolji od vodećih nemačkih automobila... :))))

Svako dobro želim.


My mentor taught me everything about the Force, even the nature of the dark side.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Izbacivanjem iPhone X su pucali sebi u noge 24.09.2017. 11:59 #639361

status: user
broj poruka: 5696
Ne bih rekao :)

http://www.thetruthaboutcars.com/2017/08/alfa-romeo-giulia-sales-jumped-yet-july-2017/

Prodaja je ili konstatnog intenziteta ili blago raste..ranije u NA nije bilo italijana i francuza, koreanaca (samo nemci i japanci su se prodavali), i Giuilia je izuzetak sa svojim probojem

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Preskup je ali dosta bolji od iP8. Samim tim, niko nece kupovati ili menjati 8 za neki model mladji od iP6. od kog se sustinski i ne razlikuje. Trebali su se drzati iste filozofije i izbaciti X u dve velicine, nazvati ga 7s ili 8 i tako napraviti sjajan potez
:: Ovako, ostaje logican potez, da pocetkom 2018 izbace 8s sa svim karakteristikama X i u normalnom cenovnom rangu. Dakle, ko sada kupi X ispasce ovca, platice 9 za nesto sto ce iduce godine biti 0
:: Sve u svemu, meni je X super, zaista, ali je cisto izivljavanje sa cenom i nacinom na koji je lansiran. Ne bih ga kupio sve i da moram
::
:: Ne daj boze da se ugledaju na Alfu. Jesi li ti, bre, prosao nekd pored te Giulie? Auto izgleda potpuno bezlicno, kao neki mediokritet medju automobilima. Meni je cak i ruznjikava
:: A i sama Alfa se ubi od prodaje doticne... Prosto ih je sramota koliko im dobro ide..
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 7s je razbio S8 i Note 8 u realnom radu a tek 8 sta ce da im radi... 24.09.2017. 13:10 #639362

status: user
broj poruka: 9381
To really put the A11 Bionic chip through its paces, we put the same 2-minute video, shot in 4K by a drone, on the iPhone 8, Galaxy Note 8 and Galaxy S8+, and then added the same transitions and effects before exporting and saving the video.

The iPhone 8 finished this strenuous task in just 42 seconds, while the Note 8 took more than 3 minutes. The Galaxy S8+ took more than 4 minutes.

http://www.redmondpie.com/iphone-8-has-best-mobile-camera-according-to-dxomark-is-worlds-fastest-phone-that-its-not-even-close/

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-B
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Ne znam kakav je na testovima 24.09.2017. 14:03 #639364

status: user
broj poruka: 3730
Samsung nema sta da trazi pored Apple ni u jednom segmentu.
Evo kad je S8 izaso pre 4 meseca kostao je 800 sad je 575sta ti to govori?
Apple je napravio veliku gresku samo u imenovanju telfona trebalo je 7s da bude i niko a ne bi reko ovako sjebali su se.
Licno cu uzeti Iphone 7 plus 128 GB za 700 i cao zdravo


:: ali Samsung S8 nudi vise opcija ,USB 3.1 (Iphone zacudjujuce nudi USB 2.0),H265 reprodukcija ,duze trajanje baterije ,na kraju krajeva i niza cena za 200 E
:: Iphone 8 nema tehnicke novitete kao raniji modeli.
:: To sto Iphone 8 ima 2 GB manje memorije ,ne mora da znaci nista ,jer Iphone 8
:: ima novi chipset
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Xiaomi Mi Mix 2 24.09.2017. 14:06 #639365

status: user
broj poruka: 6875
All the way.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 24.09.2017. 14:15 #639366

status: user
broj poruka: 1992
ima da ih izedu Kinezi samo tako, ali moram im skinuti kapu s glave i do sada su sisali ovce, a od sada i kozu ce im guliti s ledja, a ha, ha, haaaaaaa .)

p.s.
uz to treba dodati sta im je `target` grupa:
https://ibb.co/mvJOr5 (vidi malera, ne tapsu ih po ledjima)
i par zaludjenih belaca, toliko

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Xiaomi Mi Mix 2 24.09.2017. 14:39 #639367

status: user
broj poruka: 3730
670 evra za kineza si pijan ?


:: All the way
::
::
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Xiaomi Mi Mix 2 24.09.2017. 15:37 #639370

status: user
broj poruka: 18940
Bolje onda 1000 za iPhone, jer se njihova fabrika nalazi u Japanu i USA, a ne u Kini :)

:: 670 evra za kineza si pijan
::
::
:: :: All the way
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Dete Partizana
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: 7s je razbio S8 i Note 8 u realnom radu a tek 8 sta ce da im radi... 24.09.2017. 16:46 #639373

status: user
broj poruka: 7695
Kod Iphone 8 je akcenat na perfomansama ,koliko vidim jaci im je taj novi CPU/GPU
na geekbenchu od I5 na macbook pro 13.

http://wccftech.com/iphone-8-beats-macbook-pro-windows-notebooks/

:: To really put the A11 Bionic chip through its paces, we put the same 2-minute video, shot in 4K by a drone, on the iPhone 8, Galaxy Note 8 and Galaxy S8+, and then added the same transitions and effects before exporting and saving the video
::
:: The iPhone 8 finished this strenuous task in just 42 seconds, while the Note 8 took more than 3 minutes. The Galaxy S8+ took more than 4 minutes
::
:: http://www.redmondpie.com/iphone-8-has-best-mobile-camera-according-to-dxomark-is-worlds-fastest-phone-that-its-not-even-close
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: i7 4790K/MasterLiquid Pro 120/Maximus Gene VII/32GB/240GB RAIDR/Strix 980ti/CM 750W/LG 27MB85Z-
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Xiaomi Mi Mix 2 24.09.2017. 18:30 #639377

status: user
broj poruka: 3730
Koje nebuloze poredis zivota ti ?
Poredis firmu koja je najjaca na svetu sa 70 firmom telefona koja je nastala u predhodnih par godina.
Da ne pricam o kvalitetu i fluidnosti sistema


:: Bolje onda 1000 za iPhone, jer se njihova fabrika nalazi u Japanu i USA, a ne u Kini :
::
:: :: 670 evra za kineza si pijan
:: ::
:: ::
:: :: :: All the way
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Dete Partizana
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ja cu 24.09.2017. 21:24 #639383

status: user
broj poruka: 570
uvek da izaberem android umesto iphone platforme posto mrzim taj zatvoren sistem i tupavost..meni telefon treba da obavlja funkcije a ne da ga izvadim na sto da bi neko video sta sam kupio.
pozdrav.l
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Apple propao :) PRODAJEM 24.09.2017. 22:53 #639386

status: user
broj poruka: 4515
Kome treba najbolji/najjaci samsung evo ja prodajem, kurac od telefona, najjeftinije na oglasima :)

PRODAJEM NOTE 8 - 850EUR NOV TELEFON

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?408329-EKSKLUZIVA-Samsung-Galaxy-Note-8-Midnight-Black-STAR-1-DAN&p=5245401#post5245401

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: iPhone 8 - koje razocarenje!!! 25.09.2017. 00:37 #639389

status: user
broj poruka: 312
A ja bih tebe posavetovao da vidiš koja je razlika između npr. flaše od Fante proizvedene u Nemačkoj u odnosu na onu iz Italije. Nemci su im uzeli sve sem FIAT/Chrysler korporacije (u koju spada i Alfa Romeo), Ferarija (nikada nisam znao gde ide r a gde rr) i sta ti ja znam.
GalaxU S8 je najvece razocarenje sto se flagship uredjaja tice i ne da je odvratan nego ne moze estetski da pridje S4 i S5 telefonima. 4GB rama u telefon od 1000€??????????????? Pa Xiaomi Mi6 ga razbija u svemu a duplo je jeftiniji!!!!!
Ne treba zanemariti ni to da je od smrti Stiva Dzobsa Apple nesto sasvim drugacije od onoga sto je bio pre.
Ali da mi poredis nemacku pouzdanost i nemacku automobilsku industriju sa italdesign-om i giugiarom a ispod haube smece od elektronike i djene djene motora? Zapitaj se zasto tim tvojim Alfama koje kolju Nemce tako brzo, odnosno tako nenormalno brzo padaju cene. Djulijeta je odvratna kanta naspram jednog Golfa, A3 je za nju Bog i batina u svakom pogledu, BMW serija 1 lutka naspram tog smeca. Jos ako je quattro ili X drive... Mislim da ti je sada malo jasnije.
Posavetuj se ti sa dr spec psihijatrije pre nego sto odvalis glupost koja pogadja svakog ko ima ispravan vid, sluh i osecaj dodira. Narocito ukusa, ali ne kao cula vec ukusa u smislu sposobnosti da pravilno vrednuje estetiku. Nemacka mehanika nema sta da se vrednuje, pa i dan danas Golf IV/V je BAR duplo skuplji od Alfe 147/156.

:: Logo/brand jabuke odavno vise nije dovoljan. Da sam u njihovoj kozi ja bih se posavetovao sa Alfa Romeo-om, da im objasni kako se pravi nesto bolje od nemacke konkurencije
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: der Golf 25.09.2017. 00:46 #639390

status: user
broj poruka: 312
Ma covek probio led od 30 cm glavom svojom nepromisljenom fanboyevskom odvalom.
Nek se zapita malo zasto nam se vracaju odnosno dolaze Nemci za USA trziste na placeve i to bas oni vodeci a ne Djulije i ostali poslednji trzaji italijanske autoindustrije.
Od Das Auto do BMWova, Mecki, Audija i Porschea sa jasnim znacima da su za amere (crveni migavci pozadi npr., zuto svetlo koje stalno obelezava da je vozilo upaljeno, etc.).
Jedina mana su ubodne sijalice i par gluposti po USA standardu i zato su jeftiniji od `regularnih` EU modela, no ko to j.b. ako je motor odakle treba da bude - Wolfsburg, Minhen, Stutgart, Ingolstat (Wolfsburg) i opet Stutgart.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon ... 25.09.2017. 09:09 #639397

status: user
broj poruka: 200
Snobizam se teško leči...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: der Golf 25.09.2017. 09:09 #639398

status: user
broj poruka: 5696
Na osnovu onoga sto pises mogu zakljuciti mnogo stvari i ama bas ni jedna ti ne ide u prilog.

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Ma covek probio led od 30 cm glavom svojom nepromisljenom fanboyevskom odvalom
:: Nek se zapita malo zasto nam se vracaju odnosno dolaze Nemci za USA trziste na placeve i to bas oni vodeci a ne Djulije i ostali poslednji trzaji italijanske autoindustrije
:: Od Das Auto do BMWova, Mecki, Audija i Porschea sa jasnim znacima da su za amere (crveni migavci pozadi npr., zuto svetlo koje stalno obelezava da je vozilo upaljeno, etc.)
:: Jedina mana su ubodne sijalice i par gluposti po USA standardu i zato su jeftiniji od `regularnih` EU modela, no ko to j.b. ako je motor odakle treba da bude - Wolfsburg, Minhen, Stutgart, Ingolstat (Wolfsburg) i opet Stutgart.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Re: Re: der Golf 25.09.2017. 15:22 #639408

status: user
broj poruka: 312
Vidi prijatelju,
Znas li ti koliko mene kao poznavaoca i ogromnog postovaoca nemacke autoindustrije interesuje koliko mnogo stvari ti mozes da zakljucis o meni i idu li mi u prilog?
Ocito je da si dobrano zaslepljen brendom Alfa Romeo kao neki napaljeni klinac ili covek srednjih godina sa mozgom i razmisljanjem napaljenog klinca.
Ja razmisljam malo zrelije, da levo stoji nova 159tka ili njen naslednik a desno A4, BMW serije 3 ili Mercedes C klase, pa cak i Passat (eventualno Passat CC) - neka zvuci i fasisticki i neofasticki - GLAVU BIH UVEK OKRENUO DESNO.
Desno, jer desno stoje 3 (4+1) najpre pouzdana vozila, pa onda estetski lepa vozila, pa onda vozila gde se mislilo na svaki detalj ili preciznije detaljcic a pritom najmanje mislim na kokpit.
Desno stoje vozila koja pri direktnom (ceonom) sudaru u ogromnom i neuporedivom sa italijanskim pandanima broju slucajeva SPASAVAJU ZIVOTE VOZACA I PUTNIKA a levo stoji samo nesto sto su Italdesign i Giugiaro nacrtali da izgleda ``opasno`` odnosno lepo i atraktivno.
Kao neko kome je vozilo VW grupe spasilo zivot (ako zelis slike dobices ih i to u full rezoluciji) i ko je prosao samo sa ogrebotinama dok se izvlacio iz vozila okrenutog na kant - nikada ni po jednom jedinom pitanju necu moci da se slozim sa tobom da su Alfa Romeo, FIAT i Lancia ni blizu Nemcima u ma kom smislu.
Moja prica oko toga da se naveliko i nasiroko uvoze Nemci iz USA u Srbiju i da su na ceni a opet ispod cene u odnosu na EU izvedbu istih samo pokazuje i potkrepljuje zivim dokazima da su nemacka vozila za USA trziste izuzetno popularna tamo sto se pokazalo i dokazalo godinama ili bolje reci decenijama.
Ni dieselgate aferu ne mozes da iskoristis kao argument jer je nekome i te kako bilo stalo da zaustavi stravican prodor VW grupe time sto im je napakovao kako su navodno stelovali emisiju stetnih gasova.
Umesto da pohvalis sto Nemci proteruju dizel iz vecih gradova odnosno centara vecih gradova ako ne zadovoljava EURO 6 normu i time cuvaju zivotnu sredinu, a nevezano za kompletnu pricu o automobilima - planiraju da u skorije vreme pogase SVE nuklearne elektrane (2025. je krajnji rok) - ti mene omalovazavas kao toboze nekakav inzenjer kome svi ovde treba da savijamo glavu i postujemo tvoje misljenje.
Ne druze, mozes da budes i Bog otac stvoritelj licno - ja cu ti reci istinu i potkrepiti je dokazima, a to sto se tebi ne svidja sto Golf Mk.4 kosta kao 2-3 Alfe 156 je samo zato sto taj Golf (ukoliko je proveren i ispravan) ostavi tu Alfu daleko, daleko, daleko iza sebe dok bude cekala slepanje u servis i delove u visini cene koliko je polovna i kostala.

Sto se telefona tice - GalaxU S8 i S8+ su poslednji trzaji samsunga nakon debakla sa Note 7 od prosle godine. U 2017.-toj da flagship nema vise od 4GB rama? Prijatno hvala.
Iphone nije moja sfera interesovanja ali njega makar odlikuje neka pouzdanost i estetika sto je valjda i rezultiralo ogromnim brojem kupaca i vlasnika sirom sveta.


:: Na osnovu onoga sto pises mogu zakljuciti mnogo stvari i ama bas ni jedna ti ne ide u prilog
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
:: :: Ma covek probio led od 30 cm glavom svojom nepromisljenom fanboyevskom odvalom
:: :: Nek se zapita malo zasto nam se vracaju odnosno dolaze Nemci za USA trziste na placeve i to bas oni vodeci a ne Djulije i ostali poslednji trzaji italijanske autoindustrije
:: :: Od Das Auto do BMWova, Mecki, Audija i Porschea sa jasnim znacima da su za amere (crveni migavci pozadi npr., zuto svetlo koje stalno obelezava da je vozilo upaljeno, etc.)
:: :: Jedina mana su ubodne sijalice i par gluposti po USA standardu i zato su jeftiniji od `regularnih` EU modela, no ko to j.b. ako je motor odakle treba da bude - Wolfsburg, Minhen, Stutgart, Ingolstat (Wolfsburg) i opet Stutgart.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Re: der Golf 25.09.2017. 15:41 #639411

status: user
broj poruka: 5696
Mi nismo na istom nivou spoznaje sveta oko sebe, pa je deplasirano i suvisno ista dalje komentarisati na bilo koju temu sa vama slicnima. Naprosto, bilo bi nekonstruktivno i potpuni gubitak vremena, kojeg niko inteligentan nema za bacanje :)

Stoga, nemam nameru da ikoga udostojim citanjem do kraja (a pogotovo komentarisanjem), necega sto vec na pocetku nalikuje na pisanja domacih `zutih novina`i cija se besadrzajnost ogleda vec u prvih nekoliko reci...

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Vidi prijatelju
:: Znas li ti koliko mene kao poznavaoca i ogromnog postovaoca nemacke autoindustrije interesuje koliko mnogo stvari ti mozes da zakljucis o meni i idu li mi u prilog
:: Ocito je da si dobrano zaslepljen brendom Alfa Romeo kao neki napaljeni klinac ili covek srednjih godina sa mozgom i razmisljanjem napaljenog klinca
:: Ja razmisljam malo zrelije, da levo stoji nova 159tka ili njen naslednik a desno A4, BMW serije 3 ili Mercedes C klase, pa cak i Passat (eventualno Passat CC) - neka zvuci i fasisticki i neofasticki - GLAVU BIH UVEK OKRENUO DESNO
:: Desno, jer desno stoje 3 (4+1) najpre pouzdana vozila, pa onda estetski lepa vozila, pa onda vozila gde se mislilo na svaki detalj ili preciznije detaljcic a pritom najmanje mislim na kokpit
:: Desno stoje vozila koja pri direktnom (ceonom) sudaru u ogromnom i neuporedivom sa italijanskim pandanima broju slucajeva SPASAVAJU ZIVOTE VOZACA I PUTNIKA a levo stoji samo nesto sto su Italdesign i Giugiaro nacrtali da izgleda ``opasno`` odnosno lepo i atraktivno
:: Kao neko kome je vozilo VW grupe spasilo zivot (ako zelis slike dobices ih i to u full rezoluciji) i ko je prosao samo sa ogrebotinama dok se izvlacio iz vozila okrenutog na kant - nikada ni po jednom jedinom pitanju necu moci da se slozim sa tobom da su Alfa Romeo, FIAT i Lancia ni blizu Nemcima u ma kom smislu
:: Moja prica oko toga da se naveliko i nasiroko uvoze Nemci iz USA u Srbiju i da su na ceni a opet ispod cene u odnosu na EU izvedbu istih samo pokazuje i potkrepljuje zivim dokazima da su nemacka vozila za USA trziste izuzetno popularna tamo sto se pokazalo i dokazalo godinama ili bolje reci decenijama
:: Ni dieselgate aferu ne mozes da iskoristis kao argument jer je nekome i te kako bilo stalo da zaustavi stravican prodor VW grupe time sto im je napakovao kako su navodno stelovali emisiju stetnih gasova
:: Umesto da pohvalis sto Nemci proteruju dizel iz vecih gradova odnosno centara vecih gradova ako ne zadovoljava EURO 6 normu i time cuvaju zivotnu sredinu, a nevezano za kompletnu pricu o automobilima - planiraju da u skorije vreme pogase SVE nuklearne elektrane (2025. je krajnji rok) - ti mene omalovazavas kao toboze nekakav inzenjer kome svi ovde treba da savijamo glavu i postujemo tvoje misljenje
:: Ne druze, mozes da budes i Bog otac stvoritelj licno - ja cu ti reci istinu i potkrepiti je dokazima, a to sto se tebi ne svidja sto Golf Mk.4 kosta kao 2-3 Alfe 156 je samo zato sto taj Golf (ukoliko je proveren i ispravan) ostavi tu Alfu daleko, daleko, daleko iza sebe dok bude cekala slepanje u servis i delove u visini cene koliko je polovna i kostala
::
:: Sto se telefona tice - GalaxU S8 i S8+ su poslednji trzaji samsunga nakon debakla sa Note 7 od prosle godine. U 2017.-toj da flagship nema vise od 4GB rama? Prijatno hvala
:: Iphone nije moja sfera interesovanja ali njega makar odlikuje neka pouzdanost i estetika sto je valjda i rezultiralo ogromnim brojem kupaca i vlasnika sirom sveta
::
::
:: :: Na osnovu onoga sto pises mogu zakljuciti mnogo stvari i ama bas ni jedna ti ne ide u prilog
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: :: :: Ma covek probio led od 30 cm glavom svojom nepromisljenom fanboyevskom odvalom
:: :: :: Nek se zapita malo zasto nam se vracaju odnosno dolaze Nemci za USA trziste na placeve i to bas oni vodeci a ne Djulije i ostali poslednji trzaji italijanske autoindustrije
:: :: :: Od Das Auto do BMWova, Mecki, Audija i Porschea sa jasnim znacima da su za amere (crveni migavci pozadi npr., zuto svetlo koje stalno obelezava da je vozilo upaljeno, etc.)
:: :: :: Jedina mana su ubodne sijalice i par gluposti po USA standardu i zato su jeftiniji od `regularnih` EU modela, no ko to j.b. ako je motor odakle treba da bude - Wolfsburg, Minhen, Stutgart, Ingolstat (Wolfsburg) i opet Stutgart.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 e jbg 25.09.2017. 16:04 #639413

status: user
broj poruka: 17084
Oko cega se svadjate...
:)

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ridah Apple MAJMUNI 25.09.2017. 16:58 #639414

status: user
broj poruka: 35
Sve mogu da podnesem ali da telefon ipnone8 ima usb 2.0 priljkučak što je za telefon tog kalibra nedopustivo. Pa čak iphonex nema usb3.1 nego običan 3.0. Apple sve daje na kašičicu i to debelo naplaćuje i ljudi se primaju. A što je najgore ispod haube nije ništa njihovo. Kupio sam Galaxy Note8 i meni je super. Extra sam zadovoljan. Najbolje kad mi drugar dođe sa macbook-om koji je platio isto kao i ja moj Asus Rog laptop. A na benchmarku...pa zlo. Odvali ga ROG kao svinja sarmu. A što se tiše auta. Vozim Golfa 7 i nemam nijednu zamerku. Auto je perfektan.

My mentor taught me everything about the Force, even the nature of the dark side.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 25.09.2017. 19:40 #639417

status: user
broj poruka: 3974
Steta sto Nemci ne prave telefone, odmah bi uzeo jedan. :D

Lagane PC igre! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krieger Re: Re: Re: Re: Re: der Golf 25.09.2017. 20:12 #639418

status: user
broj poruka: 312
Izvinite profesore doktore, člane SANU i osobo sa gomilom svetskih priznanja i odlikovanja iz oblasti mašinstva što vas moj način pisanja podseća na žutu štampu, zaista nisam imao nameru da ostavim tako loš i neprijatan utisak na vas tako uglednog i obrazovanog gospodina čoveka, eto ja se vama izvinjavam što vaš IQ prelazi 190 a nekad i 220 (varira kao voltaža po gradovima i selima voljene mi države) pa eto ne želite da se spuštate na nivo jednog paora - seljačine koja nije prošla ni proživela ni 2% onoga što ste vi u bogatoj karijeri proživeli jer eto, dragi uvaženi gospodine, ja volim pogledati i Parove, volim i narodski da se izražavam te vas potpuno razumem kao jednu visoko intelektualnu jedinku zbog čega ne možete da čitate a kamo li da komentarišete superiornost nemačke autoindustrije koju ne da ne možete da osporite vašim nebuloznim baljezganjem pa taman da imate još pet diploma mašinskog fakulteta (pardon doktorata) i još 10 puta više radnog i životnog iskustva sa sve međunarodnim priznanjima itd., itd., itd., itd., itd.

Izvinjavam se stvarno, vi slobodno nastavite da dobijate srednju do potpune erekcije na Alfa Romeo, voleo bih da vam se ostvari želja da vozite neki od najprestižnijih modela pomenute firme adekvatno opremljenu a moj omiljeni skromni, kockasti, šiljati i voljeni Audijev model A6 molim vas, ali zaista molim - i nemojte da komentarišete. Možete samo da mu date duboki naklon jer savršenije mašine trenutno nema za novac.

Zato njegova prelepa silueta i krasi moj avatar a i predivno se slaže uz nick.

Drugom kolegi da odgovorim - GalaxU kako inženjer kaže je USB 3.0 uveo još u modelu S5 čiji sam ponosni vlasnik, izbacio ga je u modelima S6 i S7 a što se modela S8 i S8+ kažem i sam kao bivši fan samsunga - debakl je pa je debakl, makar imao i pet kamera za CYAN + B&W jer bojim se nešto da bi preživeo samo 0,01% padova koje je imao ovaj S5 kupljen sada već davne 2014.-te godine.

Konkretnije - šta će telefonu više od USB 2.0, pa nije ti to USB fleš, ne kažem da nisu mogli da stave USB 3.0 port ali Bože moj, ako mu je to jedina mana onda ga zaista treba pazariti. Po meni je veći problem nedostatak 3.5mm utičnice za slušalice nego USB 2.0, pa ljudi moji za fotkanje služe fotoaparati a Boga mi i za snimanje, pa onda izvadiš SDXC karticu i prebacuješ i obrađuješ, telefon je nešto što mu i samo ime kaže, namenjeno TELEFONIRANJU, sve ostalo je sporedno i nebitno. Najveća šteta je što je iPhone ovde u Srbiji statusni simbol i pokazatelj neke finansijske moći a ne stvar izbora odnosno dobrog ukusa, ili pak opredeljenja Android vs daleko pouzdaniji iOS. Iako očima ne mogu da vidim iOS a kamoli propali Windows na telefonu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs