Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Najjeftiniji prazni diskovi :)
STRANA 1 OD 4  
XXXL Najjeftiniji prazni diskovi :) 21.12.2007. 02:18 T7108

status: user
broj poruka: 537
Vidim da do sada niko nije postavio to pitanje...
Gde su u BG najjeftiniji prazni DVD i DVD DL diskovi ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 21.12.2007. 08:23 #36705

status: user
broj poruka: 18940
ako gledamo maloprodajne cene, po meni su najjeftiniji u trznom centru `Arkade`, to je kada krenes od doma omladine na gore, pa malo posle pekare Bread & Co, videces veliki natpis iznad podzemnog `Arkade`, sidjes dole i prva prodavnica, puni su sa diskovima..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud @ imarkovic 21.12.2007. 10:28 #36710

status: user
broj poruka: 3737
A cene? Ja sam kod mene u kraju platio dual layer 250din. Trebao mi hitno. Pretpostavljam da imaju i za manje para.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL standard 21.12.2007. 11:00 #36711

status: user
broj poruka: 537
Podzemni kod doma omladine je standardna lokacija za kupovinu diskova.. Metro isto nije mnogo skup (za razliku od Tempa).

Da li postoji jos neka specijalizovana radnja za prodaju diskova? Bila je jedna na kraju Kamenicke, na samom cosku ali je sada tu prodavnica mobilnih :) Tu su nekad bili jeftini diskovi..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nurius ALFA 21.12.2007. 11:09 #36712

status: user
broj poruka: 113
Alfa-media je po meni najjeftinija za dvd, verbatim je jeftiniji od nekih drugih diskova, princo, plainet, xwave jer oni bas uzimaju to na veliko... verbatim dvd+r 25 komada je 450 din
a dual kupujem u NT softu, i zadnji put je bilo 200 din verbatim :)

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor DL 21.12.2007. 12:40 #36720

status: user
broj poruka: 373
Pogledaj u imtel-u za dual.
Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Najjeftiniji... 21.12.2007. 14:48 #36742

status: user
broj poruka: 568


... diskovi su u ASF International, to je firma zatvorenog tipa koja snabdeva velike sisteme, tamo sam kupovao preko firme dok su imali normalnog direktora prodaje, oni su u to vreme uvozili Princo klasa 1, sad vidim da uvoze isti brand klasa 3 ?!??

Alfa media i Kik trade su pouzdani dobavlaci, a Antica u Zemunu je takodje dobar izbor.

Pozdrav W @ L T E R
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tiva buvljak 21.12.2007. 19:33 #36763

status: user
broj poruka: 116

dual na buvljaku 180 bez, a sa kutijom 210


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic ..ma kakav buvlj 21.12.2007. 19:48 #36767

status: user
broj poruka: 18940
sta buvljak, tamo su mozda jeftini diskovi, ali diskovi trpe konstantnu vlagu i neam pojma sta, pucaju..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL definitivno 31.01.2008. 23:30 #42035

status: user
broj poruka: 537
Najjeftiniji diskovi na koje sam ja naisao su u podzemnom prolazu kod Doma omladine :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Alfa media 10.02.2008. 19:36 #43508

status: user
broj poruka: 4163
u Sarajevskoj. Pouzdani i najjeftiniji. Često imaju i neke diskove na akciji po extra cenama
Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack ima svuda ali.. 02.05.2008. 21:51 #53146

status: user
broj poruka: 497
uvek lepo iskustvo i prijatno iznenadjenje sa cenama i asortimanom u alfa mediji, Balkanska 42 ako se ne varam....Nisam iz Bg i ne znam ljude u toj firmi tako da nije reklama....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Poofy Hehehe. Niste normalni. 03.05.2008. 03:24 #53183

status: user
broj poruka: 7
U najsurovijem centru grada, preko puta staklenca iznad samog sport kafea ima mala menjachnica preko put koje se nalazi jedan mali lokalchicj koji ima najgotivnije i najjeftinije diskove u gradu, a kvalitet da ne pominjem. Proshetajte.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager re 24.10.2008. 14:18 #76705

status: user
broj poruka: 176
U prolazu kod Doma omladine 25 komada štap Verbatim DVD-R 390 dinara. Ja mislim da je to najjeftinije.

P.S. Kakvi su to najgotivniji dikovi???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kljunovi re 06.07.2009. 09:16 #126535

status: user
broj poruka: 66


U prolazu kod Doma omladine 25 komada štap Verbatim DVD-R 390 dinara. Ja mislim da je to najjeftinije.

P.S. Kakvi su to najgotivniji dikovi???


Nema vise :( u prolazu kod Doma omladine Verbatims diskovi na stapu su 21 din komad
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Ja kupujem 06.07.2009. 09:26 #126538

status: user
broj poruka: 6502
po 20din. komad Verbatim DVD-R na stapu...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo re: 06.07.2009. 10:54 #126542

status: user
broj poruka: 658
eeeee, sad tek vidim da se niko od vas nije nikad bavio piraterijom...... eve vam ga broj ot coeka, uglavnom pirati nabavljaju kod njega na veliko ali moze i na malo da se pazari kod njega (50-100 kom), prodavnica(u zgradi) kod plavog mosta kod slap pumpe ali sa druge strane ulice vojislava ilica, imate veliki parking udjete na njega i 2-gi ulaz odmah u prizemlju
0642149650
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo zaboravih da kazem 06.07.2009. 11:33 #126546

status: user
broj poruka: 658
cene naravno daleko ispod od gore navedenih
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco ... 06.07.2009. 12:13 #126551

status: user
broj poruka: 2788
ja u Kraljevu placa Sky Pro 14dinara a Princo 17dinara...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: Najjeftiniji prazni diskovi :) 06.07.2009. 12:27 #126554

status: user
broj poruka: 362
Ja ne znam kome se ispplate Dual Layer diskovi, skuplji su 10-12 puta. Ako neko oce da reze HD filmove na njih, mnogo bolji nacin je podela filma nekim programcicem (recimo mkv toolkit) i direktno narezes na dva obicna, znaci gledas se diska. Ako oces da gledas iz jednog cuga sa harda, samo opet spojis u tom programcicu. Ne traje dugo, par min

Zadnji put kad sam bio kod doma omladine sve radnje su imale bele papire po izlozima kao da su zatvorene. Doduse, prolaz za diskove je bio zakljucan, ali nije bio kraj radnog vremena koliko se secam. Jel neko bio bas skoro, jesu jos uvek diskovi tamo?

life`s a bitch...and then you die.

:: Vidim da do sada niko nije postavio to pitanje..
:: Gde su u BG najjeftiniji prazni DVD i DVD DL diskovi ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Re: Najjeftiniji prazni diskovi :) 09.07.2009. 13:56 #127234

status: user
broj poruka: 1492
Juče sam prolazio i video da su još tamo. Otvorena je samo ona veća radnja.
Druga je, izgleda, pukla.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: Ja ne znam kome se ispplate Dual Layer diskovi, skuplji su 10-12 puta. Ako neko oce da reze HD filmove na njih, mnogo bolji nacin je podela filma nekim programcicem (recimo mkv toolkit) i direktno narezes na dva obicna, znaci gledas se diska. Ako oces da gledas iz jednog cuga sa harda, samo opet spojis u tom programcicu. Ne traje dugo, par mi
::
:: Zadnji put kad sam bio kod doma omladine sve radnje su imale bele papire po izlozima kao da su zatvorene. Doduse, prolaz za diskove je bio zakljucan, ali nije bio kraj radnog vremena koliko se secam. Jel neko bio bas skoro, jesu jos uvek diskovi tamo
::
:: life`s a bitch...and then you die
::
:: :: Vidim da do sada niko nije postavio to pitanje..
:: :: Gde su u BG najjeftiniji prazni DVD i DVD DL diskovi ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Najjeftiniji prazni diskovi :) 09.07.2009. 14:14 #127239

status: user
broj poruka: 18940
ja sam odavno prestao da kupujem diskove, vec samo hard diskove, isplativije je > backup :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: Re: Najjeftiniji prazni diskovi :) 09.07.2009. 14:31 #127245

status: user
broj poruka: 362
A tek sto su izdržljiviji....jedino sto mi je stvarno glupo sa pravim arhivu/kolekciju od hard diska. Nije to to. Doduse, ja i nemam problema sa prostorom, jer uvek brisem ono sto pogledam. Sve redje imam potrebu da režem kad ništa ne vredi

life`s a bitch...and then you die.

:: ja sam odavno prestao da kupujem diskove, vec samo hard diskove, isplativije je > backup :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mashinac :) 09.07.2009. 14:38 #127249

status: user
broj poruka: 192
pa nisam pristalica toga da se bilo shta deli, znaci HD-ove od 8gb igrice novje koje su vishe od 4gb rezem na DL. Zashto? Pa film cu odgledati ili presnimiti max 10ak puta, igrice isto, a za toliko ce da posluze i Prinkici od 60ak dinara, ne isplati se davati za verbatim oko 200kinti, bar ne meni, vec sam rekao zbog cega,a mrzi me da se stalno bavim spitovanjem i rastavljanjem, a za ostalo kupujem tako Verbatimove diskove najceshce 25kom shtapic. Pomenute Princo-ve DL sam uzimao u radnji preko puta one picerije na trgu, znaci ovamo gde staju autobusi kad dolaze valjda je tu neka banka Piraeus pa se prodje pa iza tu ima negde reklama.
Podrzavam i imorkovicevu strategiju, HDD-ovi su jeftini i takodje dosta stvari skladishtim na njima .)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic ..JEDNA OPSTA PREPORUKA ZA SVE KORISNIKE 09.07.2009. 14:53 #127257

status: user
broj poruka: 18940
pricam za one koji ne rezu, za one koji sve podatke drze na hardu..ajde, da kazem za filmove, igrice itd, da i nisu toliko bitni, ali vezano za neke podatke za koje nikad ne bi nikome palo na pamet da mogu da nestanu, neki podaci, koje nikad u zivotu ne mogu da se povrate, licni podaci, neke stare slike, uspomene, godinama sakupljene instalacije, godinama sakupljena muzika, itd itd, RAID1, znaci od kada sam to uradio, za mene, koji sam inace izvor filmova,muzike,igrica, bio je dovoljan RAID od 320GB da smestim nesto sto mi je najvrednije, a nisam hteo da rezem, jer stalno menjam, dodajem nove slike, nove stvari, i iz razloga sto kada narezem nesto, to samo skuplja prasinu, biva zaboravljeno, zaboravim i gde mi se uopste nalazi taj CD, eto, mislim da svako treba da ima RAID1, bar od 160GB, i da odabere jako kvalitetne hardove, npr. Hitachi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 @imarkovic 09.07.2009. 15:19 #127267

status: user
broj poruka: 362
Nisam te skapirao za RAID1. Ja imam RAID0, i super mi je. Koliko sam skapirao, nisu toliko razlike u RAID rezimima u smislu ove teme. Ja imam 2x320 WD.

Pazi ovo, instalirao sam jedno 15 igara (sve koje sam planirao da igram u nekoj buducnosti:), i dovrsio sam par serija. Ali, evo par meseci kasnije, zavrsio jednu koju sam igrao, unistalirao 4-5 koje sam skapirao da me vise ne zanimaju (a i imam ih narezane), a za pa nedelja cu imati jos vise prostora, kad pogledam neke filmove itd. Dugo sam ziveo na 250gb, i to dobro, a sad na 640gb je previse opusteno.

Inace, rezem HD filmove na 2 obicna DVD-a isto kao sto smo do skora, i jos uvek imamo xvid na 2cd-a, kad zavrsis jedan fajl, ucitas drugi, sve savrseno funkcionise. Ali to inace retko radim jer jako malo filmova me zanima u HD. HDrip je xtra kopija posto imam CRT.

@mashinac

To za split te kapiram, mada se ne slazem jer je bas prosto i brzo, a i ne moras dva puta, samo pogledas film iz dva dela kao i xvid sa harda. Ja iz principa nikad ne bi dao za DL diskove vise od duplo vece cene, jer je duplo veca kolicina. A oni su daleko preko 100din, a obicni su 14-20 i kusur. To boli:) A sto se igrica tice, njih rezem u rar-u, isto kao sto ih i skidam. A s obzirom da su kratke i da ima jako malo dobrih, tu mi se tek ne isplati da kupujem diskove. Zato sam uzeo pomenuti RAID0 640gb (2x320)

life`s a bitch...and then you die.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs