Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
STRANA 25 OD 25
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Ploca,procesor,graficka...da ili ne dacka 8 18861 22.02.2006. 02:37
Chosen984
gasenje racunara stick 3 18497 21.02.2006. 04:11
Chosen984
dobra konfiguracija??????? mirkomirko 17 19846 11.02.2006. 22:37
IvanNo1
iMac G3 nimarko 2 18740 06.02.2006. 23:20
DonAca
KAD JE HLADNO NECE DA UPALI??? herrpan 6 19298 03.02.2006. 17:05
Fencer
DVD Playback na staroj masini igibg80 4 18758 03.02.2006. 13:32
gagimil
Ploca procesor i graficka. Nikola88 4 18670 02.02.2006. 22:06
Garson
napraviti konfiguraciju mirkomirko 2 18670 25.01.2006. 16:26
bmatic
Kocenje u filmovima i igrama supetar 8 18661 16.01.2006. 20:22
supetar
Pomoc oko konfiguracije, sta kupiti? reptili 8 18844 14.01.2006. 19:30
Garson
Problem MilosNBG 7 18563 14.01.2006. 10:05
gagimil
Sastavljanje konfiguracije Leite 7 18573 12.01.2006. 18:26
AtilaK
iritantno dgrujic 6 19164 08.01.2006. 22:29
ludi
DETALJI marcus 3 18505 07.01.2006. 23:00
AtilaK
Misljenje o konfiguraciji? SumaN 2 18462 03.01.2006. 23:04
AtilaK
Dell co yu Lloyd 6 19487 26.12.2005. 17:45
IvanNo1
Graficka, monitor, kuciste???? borovac 4 18730 23.12.2005. 10:27
ludi
Konfiguracija luckyyu 4 18542 23.12.2005. 01:36
BITTERMAN
Je li maticna kriva? plejko 7 18759 07.12.2005. 16:15
gagimil
XXX DRAJVERI TOMANS 4 19417 05.12.2005. 23:41
Igor84
Vase cenjeno misljenje?... Cortex 9 18926 21.11.2005. 23:46
Cortex
komp za 4oo evrica borovac 6 18514 16.11.2005. 10:43
vlajkic
komp za 550 jevreja ilijav 9 18662 16.11.2005. 10:36
vlajkic
komp za 9oo evra borovac 5 18687 05.11.2005. 18:14
marmarko
Ploca,procesor,graficka i kuciste do 500 evreja??? shoneb 3 18764 05.11.2005. 17:59
marmarko
Sistem zamrzava - UPOMOOOOCCCC!!! Simets 16 19109 26.10.2005. 22:36
grbicaleks
USPORIO DO BESVESTI... HELP!!!! bogili 3 18584 08.10.2005. 16:12
chinaboy
problem za poznavaoce bogili 11 19096 06.10.2005. 23:26
IgorB
Kada bi mi neko objasnio... MalaGaga 11 19106 08.09.2005. 12:58
Senkagod
VPU recover? bogovi 2 18777 06.09.2005. 10:00
bogovi
SAM SE UKLJUCUJE RACUNAR rokisezam 6 18814 29.08.2005. 01:12
mario80bg
Sta uzeti? miksajlo 5 18690 28.08.2005. 23:42
Senkagod
HITNOOO!!! Igor84 4 18915 16.08.2005. 20:05
Igor84
Novi PC - savet Senkagod 4 18887 07.08.2005. 12:22
Senkagod
problem sa usb-om jammes 1 18786 15.07.2005. 11:37
Simets
Problem sa driverima!? [kojim] timos 13 19211 10.07.2005. 18:17
ludi
Komp se sam resetuje ludi 4 18566 08.07.2005. 21:16
ludi
dizanje sistema pola sata profilic 11 18985 04.07.2005. 09:28
profilic
Preporucite konfiguraciju za brz rad u AutoCAd-u Gonzales 3 18596 27.06.2005. 10:28
jafo
Apple Mac G4 petkozaric 0 18729 26.06.2005. 10:37
petkozaric
brand racunar Dell OptiPlex GX240;1,8GHz misco 2 18774 20.06.2005. 22:42
misco
Zamrzavanje??? smiljkok 5 19028 18.05.2005. 02:02
tozic
cpu-ploca-graficka luckyyu 6 18741 29.03.2005. 04:09
highland
6600 GT tomma 3 18765 29.03.2005. 03:17
highland
Sta steka u ovoj konfiguraciji,pomoc Skoves 7 18786 29.03.2005. 03:03
highland
prvo je radio pa sad nece... mario80 5 18784 27.03.2005. 18:03
mario80
Dobra konfiguracija do 400 evra Qlex 6 18875 18.03.2005. 16:25
Qlex
Konfiguracija SnoopDogg 7 18970 11.03.2005. 02:53
mario80
PCMark 2004 zox86 1 18684 04.03.2005. 14:58
scrusher
A sta mislite o ovoj konfiguraciji ? pustolov 6 18799 04.03.2005. 14:46
scrusher
Sta mislite o ovoj konfiguraciji? pustolov 8 18867 04.03.2005. 14:38
scrusher
HVALA NA SAVETIMA!!!( sta mislite na ove komponente?) XL 4 18806 17.02.2005. 00:55
zox86
Intel P4 3.4GHz 1MB BOX s775 pregrejavenje alexace 5 18762 19.01.2005. 04:32
Jabre
Sta moze da se kupi za 300 evra? reptili 2 18950 24.11.2004. 11:42
mxnivada1
solidan home PC? Gluti 4 18903 23.11.2004. 05:23
karlmaj
NetVista radi kad hoce! nedrag 1 18799 12.07.2004. 09:48
milnen
STRANA 25 OD 25
Broj postavljenih tema: 60535. Broj poslatih odgovora: 648979.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs